Forside > Turneringer og resultater > Forening > Holdoversigt

Birkerød HK

Holdoversigt

Navn Række Pulje Forbund/kreds
Team Kongevejen Dame Oldies - Sommerturneringen (87 eller tidligere) Pulje 3 Håndbold Region Øst
Team Kongevejen 2 Dame Oldies - Sommerturneringen (87 eller tidligere) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Birkerød HK Herre Oldies - Sommerturneringen (85 eller tidligere) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-14 Drenge - sommerturnering (04-05) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-14 Drenge - sommerturnering (04-05) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 3 U-14 Pige A1 - Slutspil Finale Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - Slutspil Semifinale 2 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-18 Drenge 1. Division B - slutspil Semifinale 1 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-18 Drenge 1. Division B - slutspil Finale Håndbold Region Øst
Birkerød HK U-10 Drenge B1 den 22. april 2018 - Medaljestævne Pulje 1 Håndbold Region Øst
Birkerød HK U-10 Drenge C2 den 22. april 2018 - Medaljestævne Pulje 3 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-18 Pige Liga - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Birkerød HK 2 Stævne 11: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 22. april 2018 (09) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Birkerød HK 1 Stævne 11: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 22. april 2018 (10) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Birkerød HK 2 Stævne 12: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 5. maj 2018 (10) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Birkerød HK Stævne 12: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 5. maj 2018 (11) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Holte/Rudersdal Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer Pulje 2 Håndbold Region Øst
Birkerød HK Old Boys Veteran B1 - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 3 U-14 Drenge B2 - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
Birkerød HK U-10 Drenge B1- 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Birkerød HK U-10 Drenge C2- 2. halvdel Pulje 6 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 3. Division Damer Pulje 6 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 Serie 2 Damer B - 2. halvdel Pulje 7 Håndbold Region Øst
Team Kongevejen - Kan ikke spille slutspiskampe Old Girls B1 - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Team Kongevejen 2 Old Girls B2 - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 3 U-14 Pige A1 - 2. halvdel Pulje 5 Håndbold Region Øst
Birkerød HK U-12 Pige B1 - 2. halvdel Pulje 5 Håndbold Region Øst
Birkerød HK 2 U-12 Pige C1 - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Birkerød HK U-10 Pige B2 - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 2 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2 - Semifinaler Semifinaler Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 4 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 8 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 - cup kampe - 4. runde Kvartfinaler Håndbold Region Øst
Birkerød HK U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 6 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2016-18 Damer - 3. runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2017-19 Damer - 4. runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst