Forside > Turneringer og resultater > Forening > Holdoversigt

Birkerød HK

Holdoversigt

Navn Række Pulje Forbund/kreds
Team Kongevejen Dame Oldies B - Sommerturneringen (88 eller tidligere) Pulje 3 Håndbold Region Øst
Birkerød HK Old Boys B1 - Slutspil - runde 1 - finalerunde Finalerunde Håndbold Region Øst
Team Kongevejen Old Girls B1 - Slutspil - finalerunde Finalerunde Håndbold Region Øst
Birkerød HK U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Håndbold Region Øst
Birkerød HK U-11 Pige B - sommerturnering (08) Pulje 3 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-14 Drenge 1. Division B - Slutspil - runde 1 - semifinale Semifinale 2 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-14 Drenge 2. Division B - Slutspil - runde 1 - finalerunde Finalerunde Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-14 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 1 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 4 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 6 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-16 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-16 Pige 2. Division B - Slutspil - runde 1 - finalerunde Finalerunde Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 2 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Håndbold Region Øst
Birkerød HK Stævne 4: U-9 Drenge - Uøvede den 20. januar 2019 (09) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Birkerød HK Stævne 6: U-9 Drenge - Uøvede den 10. marts 2019 (09) Medaljestævne Pulje 1 Håndbold Region Øst
Birkerød HK Stævne 4: U-9 Pige - Uøvede den 20. januar 2019 (09) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Birkerød HK Stævne 7: U-10 Drenge - Uøvede den 2. februar 2019 (08) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Birkerød HK (U-9 drenge) Stævne 8: U-10 Drenge - Uøvede den 3. marts 2019 (08) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Birkerød HK Stævne 9: U-10 Drenge - Uøvede den 16. marts 2019 (08) Medaljestævne Pulje 1 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer Pulje 6 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 Serie 2 Herrer A - 2. halvdel Pulje 5 Håndbold Region Øst
Birkerød HK Old Boys B1 - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 3 U-14 Drenge A1 - 2. halvdel Pulje 5 Håndbold Region Øst
Birkerød HK U-12 Drenge C1 - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Birkerød HK U-10 Drenge B1- 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Birkerød HK 2 U-10 Drenge C1- 2. halvdel Pulje 5 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 3. Division Damer Pulje 6 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Damer Pulje 4 Håndbold Region Øst
Team Kongevejen Old Girls B1 - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Team Kongevejen 2 Old Girls B1 - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-14 Pige A1 - 2. halvdel Pulje 6 Håndbold Region Øst
Birkerød HK U-12 Pige B2 - 2. halvdel Pulje 5 Håndbold Region Øst
Birkerød HK 2 U-12 Pige C1 - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Birkerød HK U-10 Pige C2 - 2. halvdel Pulje 8 Håndbold Region Øst
Rudersdal (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 1. runde HRØ - Oversiddere Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 3 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-14 Drenge Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Kvartfinaler Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-16 Piger finale - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 1 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 3 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 4 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-16 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Kvartfinaler Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-16 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Kvartfinaler Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-16 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Semifinaler Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 9424502 - U-14 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Semifinaler Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Kvartfinaler Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-14 Piger finale - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 1 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 6 Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold 2 U-14 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 - cup kampe Oversiddere Håndbold Region Øst
Birkerød HK U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 3 Håndbold Region Øst
Rudersdal (3. Div Santander Cup Herrer LP 2018-20 Herrer - 3. runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-16 Drenge Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 1 Semifinaler Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-16 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - Cup kampe Oversiddere Håndbold Region Øst
Rudersdal Håndbold U-14 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - Cup kampe Kampe - ottendelsfinalerne Håndbold Region Øst
Rudersdal (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 2. Runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst
Rudersdal (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-19 Damer - 3. runde HRØ - FHF HRØ Oversiddere Håndbold Region Øst
Rudersdal (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 4. runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst