Forside > Turneringer og resultater > Forening > Holdoversigt

Glostrup Håndbold

Holdoversigt

Navn Række Pulje Forbund/kreds
AG Håndbold Herre Senior B - sommerturneringen Pulje 4 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 3 Serie 2 Damer A - op/ned - runde 1 Oprykningsspil 1 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 3 Serie 3 Herrer A - Slutspil - finale - finale Finale Håndbold Region Øst
AG Håndbold 3 Serie 3 Herrer A - Slutspil - runde 1 - semifinale Semifinale 2 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 2 U-14 Pige B2 - Slutspil - runde 1 - semifinale Semifinale 2 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 2 U-14 Pige B2 - Slutspil - runde 2 - finale Finale Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - Slutspil - runde 2 - finale Finale Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - Slutspil - runde 1 - semifinale Semifinale 2 Håndbold Region Øst
AG Håndbold Udtagelsestræning piger med 2 dommere Pulje 1 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 2 Stævne 6: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 12. januar 2019 (10) Pulje 11 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 1 Stævne 6: U-7 år øvede - Mix, total håndbold den 12. januar 2019 (11) Pulje 4 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 3 Stævne 7: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 3. februar 2019 (10) Pulje 8 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 2 Stævne 7: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 3. februar 2019 (10) Pulje 7 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 1 Stævne 7: U-7 år øvede - Mix, total håndbold den 3. februar 2019 (11) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 3 Stævne 8: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 2. marts 2019 (10) Pulje 7 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 2 Stævne 8: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 2. marts 2019 (10) Pulje 6 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 1 Stævne 8: U-7 år øvede - Mix, total håndbold den 2. marts 2019 (11) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 2 Stævne 9: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 17. marts 2019 (10) Medaljestævne Pulje 10 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 3 Stævne 9: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 17. marts 2019 (10) Medaljestævne Pulje 9 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 1 Stævne 9: U-7 år øvede - Mix, total håndbold den 17. marts 2019 (11) Medaljestævne Pulje 3 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 1 Stævne 10: U-7 år øvede - Mix, total håndbold den 6. april 2019 (11) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 2 Stævne 11: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 28. april 2019 (10) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 3 Stævne 11: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 28. april 2019 (10) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Glostrup Håndbold 1 Stævne 11: U-7 år øvede - Mix, total håndbold den 28. april 2019 (11) Pulje 1 Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 2 U-16 Drenge 2. Division A - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer Pulje 2 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 2 Serie 2 Herrer A - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 3 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
AG Håndbold Old Boys B1 - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 3 U-16 Drenge A1 - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 2 U-14 Drenge B1 - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-12 Drenge C1 - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-10 Drenge C1- 2. halvdel Pulje 5 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 3. Division Damer Pulje 5 Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer Pulje 2 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 3 Serie 1 Damer Pulje 2 Håndbold Region Øst
AG Håndbold Old Girls A1 - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 2 U-14 Pige B2 - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-12 Pige A1 - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 2 U-12 Pige B1 - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 3 U-12 Pige C1 - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-10 Pige A1 - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 2 U-10 Pige C1 - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
AG Håndbold 3 U-10 Pige C2 - 2. halvdel Pulje 5 Håndbold Region Øst
AG Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 1. runde HRØ - Oversiddere Håndbold Region Øst
AG Håndbold 9424502 - U-14 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Semifinaler Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Kvartfinaler Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 4 Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-14 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 - cup kampe 1/8- finale Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-12 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Semifinaler Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-12 Piger finale - Intersport Ungdomspokal 2 - Cup kampe Pulje 1 Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 2 Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-12 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Kvartfinaler Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-10 Piger finale - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 1 Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 1 Håndbold Region Øst
AG Håndbold U-10 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Semifinaler Håndbold Region Øst
AG Håndbold (KV) HRØ Pokalturnering Herrer - Cup kampe Kampe 2. runde Håndbold Region Øst
AG Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 2. Runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst
AG Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-19 Damer - 3. runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst
AG Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 4. runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst