Forside > Turneringer og resultater > Forening > Holdoversigt

Tårnby HK

Holdoversigt

Navn Række Pulje Forbund/kreds
Tårnby HK Dame Oldies B - Sommerturneringen (88 eller tidligere) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Herre Senior C- sommerturneringen Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Old Boys A1 - Slutspil - runde 1 - semifinale Semifinale 1 Håndbold Region Øst
Tårnby HK 2 U-12 Pige C2 - Slutspil - runde 1 - kvartfinale Semifinale 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-13 Drenge B - sommerturneringen (06) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Amager Håndbold U-14 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 2 Håndbold Region Øst
Amager Håndbold 3 U-14 Pige B2 - Slutspil - runde 1 - semifinale Semifinale 2 Håndbold Region Øst
Amager Håndbold 2 U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 4 Håndbold Region Øst
Amager Håndbold U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 6 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Stævne 6: U-10 Piger - Uøvede den 13. januar 2019 (08) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Stævne 7: U-10 Piger - Uøvede den 2. februar 2019 (08) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Stævne 8:U-10 Piger - Uøvede den 3. marts 2019 (08) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Tårnby HK 2 Stævne 8:U-10 Piger - Uøvede den 3. marts 2019 (08) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Stævne 9: U-10 Piger - Uøvede den 16. marts 2019 (08) Medaljestævne Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK 2 Stævne 9: U-10 Piger - Uøvede den 16. marts 2019 (08) Medaljestævne Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Stævne 10: U-10 Piger - Uøvede den 7. april 2019 (08) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Stævne 11: U-10 Piger - Uøvede den 27. april 2019 (08) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Tårnby HK 2 Stævne 11: U-10 Piger - Uøvede den 27. april 2019 (08) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Stævne 8: U-12 Drenge - Uøvede den 2. marts 2019 (06) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Stævne 9: U-12 Drenge - Uøvede den 17. marts 2019 (06) Medaljestævne Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Stævne 6: U-12 Piger - Uøvede den 12. januar 2019 (06) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Stævne 8: U-12 Piger - Uøvede den 2. - 3. marts 2019 (06) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Stævne 9: U-12 Piger - Uøvede den 17. marts 2019 (06) Medaljestævne Pulje 1 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Stævne 10: U-12 Drenge - Uøvede den 6. april 2019 (06) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Stævne 11: U-12 Drenge - Uøvede den 27. april 2019 (06) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK (Piger) Stævne 11: U-12 Drenge - Uøvede den 27. april 2019 (06) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Stævne 10: U-12 Piger - Uøvede den 6. april 2019 (06) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Amager Håndbold U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Amager Håndbold U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Amager Håndbold 2 U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Serie 2 Herrer A - 2. halvdel Pulje 5 Håndbold Region Øst
Tårnby HK 2 Serie 2 Herrer B - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Old Boys A1 - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Old Boys Veteran B Pulje 1 Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-12 Drenge B - C 13. - 14. april 2019 – Medaljestævne – Turnering Pulje 1 Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-12 Drenge B2 - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-10 Drenge B2- 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Amager Håndbold U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Amager Håndbold - udeblevet fra kamp U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Amager Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Amager Håndbold 2 U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel Pulje 5 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Damer Pulje 3 Håndbold Region Øst
Tårnby HK Old Girls B1 - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK 2 Old Girls B1 - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
Amager Håndbold 3 U-14 Pige B2 - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-12 Pige A1 - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-12 Pige C 13. - 14. april 2019 – Medaljestævne – Turnering Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK 2 U-12 Pige C2 - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-10 Pige B1 - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
Tårnby HK 2 U-10 Pige C1 - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-9 Drenge B2 - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK (KV) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 1. runde HRØ Kampe Håndbold Region Øst
Amager Håndbold U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 3 Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-12 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 4 Håndbold Region Øst
Amager Håndbold U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 1 Håndbold Region Øst
Amager Håndbold U-16 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Kvartfinaler Håndbold Region Øst
Amager Håndbold U-16 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Semifinaler Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-10 Piger finale - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 1 Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 2 Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-10 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Semifinaler Håndbold Region Øst
Amager Håndbold U-14 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - Cup kampe Kampe - ottendelsfinalerne Håndbold Region Øst
Amager Håndbold U-14 Drenge Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 1 Kampe - Kvartfinaler Håndbold Region Øst
Tårnby HK (KV) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 2. Runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 5 Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 - Cup kampe Oversiddere Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-12 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 1 Kvartfinaler Håndbold Region Øst
Tårnby HK U-12 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 1 Semifinaler Håndbold Region Øst