Forside > Turneringer og resultater > Forening > Holdoversigt

Øresund Håndbold

Holdoversigt

Navn Række Pulje Forbund/kreds
Øresund Håndbold Corny Beach Handball Touren 2019 - Amager Strandpark , dame pulje Pulje 1 Dansk Håndbold Forbund
Øresund Håndbold (U-12) Beachhandball, U-13P den 01.06.19 i Vallensbæk - (årgang 06) Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund Beachhandball, U-17P den 02.06.19 i Vallensbæk - (årgang 02-03) Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund Beachhandball, U-17P den 08.06.19 på Amager - (årgang 02-03) Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund Beachhandball, U-17P den 25.05.19 i Ishøj - (årgang 02-03) Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund 2 Beachhandball, U-17P den 25.05.19 i Ishøj - (årgang 02-03) Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund Beachhandball, U-19D den 09.06.19 på Amager - (årgang 00-01 - Kvalifikationsstævne (1 hold) Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund Beachhandball, U-19P den 25.05.19 i Ishøj - (årgang 00-01) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-10 Drenge B - sommerturnering (09) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 5 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 1 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Pige 1. Division B - Slutspil - runde 1 - semifinale Semifinale 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Håndbold Region Øst
Helsingør Øresund Håndbold U-18 Drenge 1. Division B - slutspil - runde 1 - semifinale Semifinale 2 Håndbold Region Øst
Helsingør Øresund Håndbold U-18 Drenge 1. Division B - slutspil - runde 2 - finale Finale Håndbold Region Øst
Helsingør / Øresund Håndbold U-18 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-18 Pige 2. Division A - Slutspil - runde 1 - semifinale Semifinale 1 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-18 Pige 2. Division A - Slutspil - runde 2 - finale Finale Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 1 Stævne 7: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 3. februar 2019 (10) Pulje 6 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 1 Stævne 9: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 17. marts 2019 (10) Medaljestævne Pulje 1 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 2 Stævne 9: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 17. marts 2019 (11) Medaljestævne Pulje 2 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold Stævne 9: U-10 Piger - Uøvede den 16. marts 2019 (08) Medaljestævne Pulje 1 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold Stævne 10: U-10 Piger - Uøvede den 7. april 2019 (08) Pulje 2 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold Stævne 11: U-10 Piger - Uøvede den 27. april 2019 (08) Pulje 1 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 3. Division Herrer Pulje 6 Håndbold Region Øst
Helsingør Øresund Håndbold U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Drenge C1 - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 3. Division Damer Pulje 6 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
HUK Øresund 2 U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel Pulje 3 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold 3 Serie 4 Damer A2 - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Pige B2 - 2. halvdel Pulje 4 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-10 Pige A2 - 2. halvdel Pulje 1 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-9 Drenge B2 - 2. halvdel Pulje 2 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 1. runde HRØ - Oversiddere Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 6 Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 3 Håndbold Region Øst
Helsingør / Øresund Håndbold U-18 Drenge Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 1 Oversiddere Håndbold Region Øst
Helsingør / Øresund Håndbold U-18 Drenge Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 1 Semifinaler Håndbold Region Øst
HUK-Øresund U-16 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - Cup kampe Kampe - Kvartfinaler Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 2. Runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-19 Damer - 3. runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 4. runde HRØ - FHF HRØ Kampe Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 5. runde HRØ - FHF Kampe Håndbold Region Øst
HUK Øresund U-16 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 1 Kvartfinaler Håndbold Region Øst
Øresund Håndbold U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 - Cup kampe Kvartfinaler Håndbold Region Øst