Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

Silkeborg-Voel KFUM

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
Herre Håndbold Ligaen Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg
HTH Ligaen Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM
U-14 Drenge 1. Division A Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM
U-16 Pige Liga Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM
U-18 Drenge Liga Pulje 1 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel
U-18 Pige Liga Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM
2. Division Damer Pulje 2 Silkeborg-Voel KFUM 2
Herre Håndbold Ligaen - slutspil Pulje 2 Bjerringbro-Silkeborg
U-18 Drenge 1. Division Pulje 1 BSV, Bjerringbro-Voel KFUM 2
3. Division Herrer Pulje 2 Silkeborg-Voel KFUM 2
U-16 Pige 2. Division Pulje 3 Silkeborg-Voel KFUM 2
U-18 Pige 2. Division Pulje 3 Silkeborg-Voel KFUM 2
U-14 Drenge 1. Division A JM Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM
U-14 Pige 1. Division A JM Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM
U-16 Drenge A Pulje 7 Silkeborg-Voel KFUM 2
U-16 Drenge A Pulje 6 Silkeborg-Voel KFUM
U-16 Pige A Pulje 7 Silkeborg-Voel KFUM 3
U-12 Piger A Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM 2
U-12 Piger B Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM 3
Serie 2 Herrer Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM 3
Serie 2 Herrer Pulje 2 Silkeborg-Voel KFUM 4
U-10 Piger B Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM 2
HTH Kvalifikation liga - puljespil Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM
U-10 Piger C Pulje 5 Silkeborg-Voel KFUM 3
U-16 Pige 2. Division JM Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM 2
U-16 Piger 2. div. - JM finale Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM 2
U-16 Pige A JM - puljekampe Pulje 3 Silkeborg-Voel KFUM 3
U-16 Drenge A JM Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM
U-16 Drenge A JM - finale Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM
U-14 Piger A Pulje 2 Silkeborg-Voel KFUM 3
Serie 2 Damer Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM 3
Serie 2 Damer Pulje 3 Silkeborg-Voel KFUM 4
U-10 Drenge B Pulje 3 Silkeborg-Voel KFUM 2
U-14 Drenge B Pulje 2 Silkeborg-Voel KFUM 4
U-12 Drenge B Pulje 3 Silkeborg-Voel KFUM
U-10 Drenge C Pulje 2 Silkeborg-Voel KFUM 3
U-12 Drenge C Pulje 2 Silkeborg-Voel KFUM 2
Afslutningsstævne U-12 Pige A Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM
Kvartfinale Jydsk Pokalturnering Ungdom U-14 Dr. Kvartfinaler Syd Silkeborg-Voel KFUM 2.div
Semifinale Jydsk Pokalturnering Ungdom U-14 Dr. Semifinale Syd Silkeborg-Voel KFUM 2.div
U-10 Drenge AA Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM
U-10 Piger AA Pulje 2 Silkeborg-Voel KFUM
U-12 Drenge AA JM Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM
U-14 Drenge 2. div. Pulje 7 Silkeborg-Voel KFUM 3
U-14 Piger 2. div. Pulje 4 Silkeborg-Voel KFUM 2
U6 mix A - afslutningsstævne Voel 23.03.19 Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM
U6 mix B - afslutningsstævne Voel 23.03.19 Pulje 4 Silkeborg-Voel KFUM 1
U6 mix B - afslutningsstævne Voel 23.03.19 Pulje 3 Silkeborg-Voel KFUM 2
U-12 Drenge AA Pulje 3 Silkeborg-Voel KFUM
U-12 Pige AA Pulje 4 Silkeborg-Voel KFUM
U-14 Drenge 1. Division B Pulje 3 Silkeborg-Voel KFUM 2
U-14 Pige 1. Division A Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM
Santander Cup - LP Herrer, 5. runde Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg, HL
Santander Cup - LP Herrer, 6. runde Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg, HL
Santander Cup - LP Damer, 5. runde Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM, HL
Santander Cup - LP Damer, 6. runde Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM, HL
Elite Cup U-18 Drenge, 4. runde Pulje 1 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel, Liga
Elite Cup U-18 Drenge, 5. runde Pulje 1 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel, Liga
Elite Cup U-14 Drenge, 4. runde Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM, 1. Div. A
Elite Cup U-14 Drenge, 5 runde Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM, 1. Div. A
Elite Cup U-14 Drenge, finale Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM, 1. Div. A
Elite Cup U-18 Piger, 4. runde Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM, Liga
Elite Cup U-18 Piger, 5. runde Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM, Liga
Elite Cup U-16 Piger, 4. Runde Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM, Liga
Elite Cup U-16 Piger, 5. runde Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM, Liga