Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

Kerteminde HK

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
U-12 Drenge AA Pulje 1 Kerteminde HK
U-16 Drenge 2. Division A (2 Halvs) Pulje 1 Team Nordøst Fyn
U-18 Pige 2. Division B (2 Halvs) Pulje 1 Kerteminde HK
U-14 Pige 2. division A (2. halvs) Pulje 1 Kerteminde HK
U-16 Pige 2. Division B (2.halvs) Pulje 1 Kerteminde HK
Serie 1 Damer (2. Halvs) Serie 1 - Fynseriekval. Kerteminde HK
U-18 Pige A (2 Halvs) Pulje 1 Kerteminde HK
3. Division Herrer Pulje 4 Kerteminde HK
U-10 Drenge B (2 Halvs) Pulje 2 Kerteminde HK
U-12 Drenge B (2 Halvs) Pulje 2 Kerteminde Håndboldklub
U-14 Drenge A (2 Halvs) Pulje 1 Team Nordøst Fyn
U-14 Pige B (2 Halvs) Pulje 2 Kerteminde HK
U-10 Pige C (2 Halvs) Pulje 2 Kerteminde HK
Serie 3 Herrer (2. Halvs) Pulje 2 Kerteminde HK 2
U-12 Pige B (2 Halvs) Pulje 2 Kerteminde HK
U-12 Drenge C (2 Halvs) Pulje 2 Kerteminde HK
U-12 Pige C (2 Halvs) Pulje 2 Kerteminde HK
Serie 3 Herrer Pulje 2 Kerteminde HK 2
U-16 Drenge A Pulje 1 Team Nordøst Fyn
U-14 Drenge A Pulje 1 Team Nordøst Fyn
U-12 Drenge A Pulje 1 Kerteminde HK
U-12 Drenge C Pulje 2 Kerteminde HK
U-10 Drenge B Pulje 1 Kerteminde HK
U-10 Drenge C Stævne 4 - 15.12.18 Pulje 4 Kerteminde HK
U-10 Drenge Kortbane spillestævne1 - 17.11.18 Pulje 1 Kerteminde HK
U-8 Drenge B Stævne 3 - 01.12.18 Pulje 2 Kerteminde HK
U-7 Drenge B Stævne 3 - 01.12.18 Pulje 1 Kerteminde HK
U-7 Drenge B Stævne 4 - 12.01.19 Pulje 1 Kerteminde HK
U-7 Drenge C Stævne 3 - 01.12.18 Pulje 1 Kerteminde HK
U-7 Drenge C Stævne 4 - 12.01.19 Pulje 1 Kerteminde HK
U-16 Drenge A Niveaustævne 15.09 Pulje 1 Team Nordøstfyn
Fynsserien Damer Pulje 1 Kerteminde HK
U-18 Pige A Pulje 1 Kerteminde HK
U-16 Pige A Pulje 1 Kerteminde HK
U-14 Pige A Pulje 2 Kerteminde HK
U-14 Pige B Pulje 2 Kerteminde HK
U-12 Pige B Pulje 2 Kerteminde HK
U-12 Pige C 2. stævne 27.10.18 Pulje 2 Kerteminde HK
U-12 Pige C 3. stævne 24.11.18 Pulje 2 Kerteminde HK
U-12 Pige C 4. stævne 15.12.18 Pulje 2 Kerteminde HK
U-10 Pige C Stævne 4 - 15.12.18 Pulje 3 Kerteminde HK
U-10 Pige C Stævne 5 - 26.01.19 Pulje 1 Kerteminde HK
U-8 Mix Stævne 4 - 12.01.19 Pulje 3 Kerteminde HK
U-6 Mix Stævne 4 - 12.01.19 Pulje 6 Kerteminde HK
U-6 Mix Stævne 4 - 12.01.19 Pulje 3 Kerteminde HK 1
U-6 Mix Stævne 5 - 02.02.19 Pulje 5 Kerteminde HK 2
U-5 Mix Stævne 4 - 12.01.19 Pulje 2 Kerteminde HK
U-16 Drenge A Ungdomspokalturnering - 3. runde Pulje 1 Team Nordøst Fyn (A)
U-12 Drenge A Ungdomspokalturnering - 2. runde. Kampe Kerteminde HK
U-12 Drenge A Ungdomspokalturnering - 4. Runde Kampe Kerteminde HK
U-12 Drenge B Ungdomspokalturnering - 3. runde Kampe Kerteminde HK (B)
U-10 Drenge A Ungdomspokalturnering - runde 1-3 - puljespil Pulje 1 Kerteminde HK
U-18 Pige A Ungdomspokalturnering - 2. runde Kampe Kerteminde HK (A)
U-16 Pige A Ungdomspokalturnering - 2. Runde Kampe 2. runde Kerteminde HK (A)
U-14 Pige A Ungdomspokalturnering - 1. runde Kampe 1. runde Kerteminde HK (A)
U-14 Pige A Ungdomspokalturnering - 2. Runde Kampe Kerteminde HK (A)
U-14 Pige B Ungdomspokalturnering - 2. runde Kampe 2. runde Kerteminde HK (B)
U-14 Pige B Ungdomspokalturnering - 3. runde Kampe Kerteminde HK (B)
U-12 Pige B Ungdomspokalturnering - 2. runde Kampe Kerteminde HK (B)
U-12 Pige B Ungdomspokalturnering - 3. runde Kampe Kerteminde HK (B)
Fynske Cup Damer - 2. Runde Kampe 2. runde Kerteminde HK (FS)
Santander Cup Herrer LP 2018-20 Herrer - 3. runde HRØ - FHF FHF Kampe Kerteminde HK (3.div)
Santander Cup Herrer LP 2018-20 Herrer - 4. runde HRØ - FHF FHF Kampe Kerteminde HK (3.div)
Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 2. Runde HRØ - FHF FHF Kampe Kerteminde HK (FS)