Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

Birkerød HK

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Birkerød HK
U-14 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 1 Rudersdal Håndbold
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 6 Rudersdal Håndbold
U-16 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Rudersdal Håndbold
U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 2 Rudersdal Håndbold
U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Rudersdal Håndbold 2
3. Division Herrer Pulje 6 Rudersdal Håndbold
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel Pulje 1 Rudersdal Håndbold
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel Pulje 1 Rudersdal Håndbold
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel Pulje 2 Rudersdal Håndbold 2
Serie 2 Herrer - 1.halvdel Pulje 7 Rudersdal Håndbold 2
Old Boys B - 1.halvdel Pulje 2 Birkerød HK
U-14 Drenge B - 1.halvdel Pulje 6 Rudersdal Håndbold 3
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde Pulje 6 Birkerød HK
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde Pulje 10 Birkerød HK 2
3. Division Damer Pulje 6 Rudersdal Håndbold
U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel Pulje 2 Rudersdal Håndbold
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel Pulje 2 Rudersdal Håndbold 2
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel Pulje 3 Rudersdal Håndbold
Serie 1 Damer Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2
Old Girls B - 1.halvdel Pulje 4 Team Kongevejen 2
Old Girls B - 1.halvdel Pulje 5 Team Kongevejen
U-14 Pige A - 1.halvdel Pulje 8 Rudersdal Håndbold 2
U-12 Pige B - 1. halvdel Pulje 6 Birkerød HK
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde Pulje 10 Birkerød HK 2
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde Pulje 9 Birkerød HK
Santander Cup Herrer LP 2016-18 Herrer - 2. runde HRØ - FHF HRØ Kampe Rudersdal (3. Div)
Santander Cup Herrer LP 2018-20 Herrer - 3. runde HRØ - FHF HRØ Kampe Rudersdal (3. Div
U-14 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - Cup kampe Kampe - ottendelsfinalerne Rudersdal Håndbold
Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 2. Runde HRØ - FHF HRØ Kampe Rudersdal (3. Div)
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 - Cup kampe Kampe - ottendelsfinalerne Nr. 2 i pulje 4