Forside > Turneringer og resultater > Forening > Kampprogram

Birkerød HK

Kampprogram

Periode
  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Birkerød HK
U-14 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 1 Rudersdal Håndbold
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 6 Rudersdal Håndbold
U-16 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Rudersdal Håndbold
U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 2 Rudersdal Håndbold
U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 Pulje 3 Rudersdal Håndbold 2
Stævne 4: U-9 Drenge - Uøvede den 20. januar 2019 (09) Pulje 1 Birkerød HK
Stævne 6: U-9 Drenge - Uøvede den 10. marts 2019 (09) Medaljestævne Pulje 1 Birkerød HK
Stævne 4: U-9 Pige - Uøvede den 20. januar 2019 (09) Pulje 1 Birkerød HK
Stævne 7: U-10 Drenge - Uøvede den 2. februar 2019 (08) Pulje 1 Birkerød HK
Stævne 8: U-10 Drenge - Uøvede den 3. marts 2019 (08) Pulje 1 Birkerød HK (U-9 drenge)
Stævne 9: U-10 Drenge - Uøvede den 16. marts 2019 (08) Medaljestævne Pulje 1 Birkerød HK
3. Division Herrer Pulje 6 Rudersdal Håndbold
U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdel Pulje 1 Rudersdal Håndbold
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel Pulje 1 Rudersdal Håndbold
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel Pulje 3 Rudersdal Håndbold 2
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel Pulje 5 Rudersdal Håndbold 2
Old Boys B1 - 2. halvdel Pulje 3 Birkerød HK
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel Pulje 5 Rudersdal Håndbold 3
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel Pulje 4 Birkerød HK
U-10 Drenge B1- 2. halvdel Pulje 2 Birkerød HK
U-10 Drenge C1- 2. halvdel Pulje 5 Birkerød HK 2
3. Division Damer Pulje 6 Rudersdal Håndbold
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel Pulje 1 Rudersdal Håndbold
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel Pulje 3 Rudersdal Håndbold 2
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel Pulje 1 Rudersdal Håndbold
Serie 1 Damer Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2
Old Girls B1 - 2. halvdel Pulje 1 Team Kongevejen
Old Girls B1 - 2. halvdel Pulje 2 Team Kongevejen 2
U-14 Pige A1 - 2. halvdel Pulje 6 Rudersdal Håndbold 2
U-12 Pige B2 - 2. halvdel Pulje 5 Birkerød HK
U-12 Pige C1 - 2. halvdel Pulje 4 Birkerød HK 2
U-10 Pige C2 - 2. halvdel Pulje 8 Birkerød HK
U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 3 Rudersdal Håndbold 2
U-14 Drenge Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Kvartfinaler Rudersdal Håndbold 2
U-16 Piger finale - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 1 Rudersdal Håndbold
U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 3 Rudersdal Håndbold 2
U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 4 Rudersdal Håndbold
U-16 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Kvartfinaler Rudersdal Håndbold 2
U-16 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Kvartfinaler Rudersdal Håndbold
U-16 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Semifinaler Rudersdal Håndbold
9424502 - U-14 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2 Semifinaler Rudersdal Håndbold 2
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Kvartfinaler Rudersdal Håndbold 2
U-14 Piger finale - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 1 Rudersdal Håndbold 2
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 6 Rudersdal Håndbold 2
U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 Pulje 3 Birkerød HK
Santander Cup Herrer LP 2018-20 Herrer - 3. runde HRØ - FHF HRØ Kampe Rudersdal (3. Div
U-16 Drenge Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 1 Semifinaler Rudersdal Håndbold
U-16 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1- Finalekampe Pulje 1 Rudersdal Håndbold / HØJ
U-14 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - Cup kampe Kampe - ottendelsfinalerne Rudersdal Håndbold
Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 2. Runde HRØ - FHF HRØ Kampe Rudersdal (3. Div)
Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 4. runde HRØ - FHF HRØ Kampe Rudersdal (3. Div)