Forside > Turneringer og resultater > Forening > Stillinger

Kølstrup-Rynkeby HK

Stillinger

  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
U-16 Drenge 2. Division A (2 Halvs) Pulje 1 Team Nordøst Fyn
Serie 1 Damer (2. Halvs) Serie 1 - Serie 1 kval. Kølstrup-Rynkeby HK
U-14 Drenge A (2 Halvs) Pulje 1 Team Nordøst Fyn
U-14 Pige A (2 Halvs) Pulje 1 Kølstrup-Rynkeby HK
U-10 Pige C (2 Halvs) Pulje 1 Kølstrup-Rynkeby HK
U-10 Pige C (2 Halvs) Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK
Serie 3 Herrer (2. Halvs) Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK
U-12 Pige C (2 Halvs) Pulje 1 Kølstrup-Rynkeby HK
Serie 3 Damer (2. Halvs) Pulje 3 Kølstrup-Rynkeby HK 2
U-8 Pige Kortbane Spillestævne1 17.11.18 Pulje 1 Kølstrup-Rynkeby HK
U-8 Pige Kortbane Spillestævne1 17.11.18 Pulje 1 Kølstrup-Rynkeby HK 1
Serie 3 Herrer Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK 2
U-16 Drenge A Pulje 1 Team Nordøst Fyn
U-14 Drenge A Pulje 1 Team Nordøst Fyn
U-10 Drenge C Stævne 3 - 24.11.18 Pulje 5 Kølstrup-Rynkeby HK
U-10 Drenge C Stævne 4 - 15.12.18 Pulje 3 Kølstrup-Rynkeby HK
U-10 Drenge Kortbane spillestævne1 - 17.11.18 Pulje 1 Kølstrup-Rynkeby HK
U-16 Drenge A Niveaustævne 15.09 Pulje 1 Team Nordøstfyn
Serie 1 Damer Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK
Serie 3 Damer Pulje 3 Kølstrup-Rynkeby HK 2
U-14 Pige B Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK
U-12 Pige C Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK
U-10 Pige B Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK
U-10 Pige C Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK
U-10 Pige C Stævne 3 - 24.11.18 Pulje 3 Kølstrup-Rynkeby HK
U-8 Pige B Stævne 2 - 10.11.18 Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK
U-8 Pige B Stævne 2 - 10.11.18 Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK 1
U-8 Pige B Stævne 2 - 10.11.18 Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK 2
U-8 Pige C Stævne 3 - 01.12.18 Pulje 1 Kølstrup-Rynkeby HK
U-8 Pige C Stævne 3 - 01.12.18 Pulje 1 Kølstrup-Rynkeby HK 1
U-6 Mix Stævne 2 - 10.11.18 Pulje 4 Kølstrup-Rynkeby HK
U-6 Mix Stævne 2 - 10.11.18 Pulje 4 Kølstrup-Rynkeby HK 1
U-6 Mix Stævne 3 - 01.12.18 Pulje 6 Kølstrup-Rynkeby HK 1
U-6 Mix Stævne 3 - 01.12.18 Pulje 6 Kølstrup-Rynkeby HK
Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 1. runde FHF Kampe Kølstrup-Rynkeby HK (S1)
U-16 Drenge A Ungdomspokalturnering - 1. runde Oversiddere Team Nordøst Fyn (A)
U-16 Drenge A Ungdomspokalturnering - 2. runde Oversiddere Team Nordøst Fyn (A)
U-16 Drenge A Ungdomspokalturnering - 3. runde Pulje 1 Team Nordøst Fyn (A)
U-14 Pige B Ungdomspokalturnering - 1. runde Oversiddere Kølstrup-Rynkeby HK (B)
U-14 Pige B Ungdomspokalturnering - 2. runde Kampe 2. runde Kølstrup-Rynkeby HK (B)
U-12 Pige B Ungdomspokalturnering - 1. runde Oversiddere 1. runde Kølstrup-Rynkeby HK (B)
U-12 Pige B Ungdomspokalturnering - 2. runde Kampe Kølstrup-Rynkeby HK (B)
Fynske Cup Damer - 1. Runde Kampe Kølstrup-Rynkeby HK (S1)
Fynske Cup Damer - 2. Runde Kampe 2. runde Kølstrup-Rynkeby HK (S1)