Forside > Turneringer og resultater > Forening > Stillinger

Tommerup HK

Stillinger

  Rækkenavn Puljenavn Holdnavn
U-10 Drenge A (2 Halvs) Pulje 1 Tommerup HK
U-18 Drenge 2. Division B (2 Halvs) Pulje 1 Højfyn Håndbold HF
U-18 Pige 2. Division B (2 Halvs) Pulje 1 Højfyn Håndbold HF
Serie 1 Damer (2. Halvs) Serie 1 - Serie 1 kval. Højfyn Håndbold Damer 2
Serie 1 Herrer (2. Halvs) Serie 1 - Fynsseriekval. Tommerup HK 2
U-12 Drenge A (2 Halvs) Pulje 1 Tommerup HK
3. Division Damer Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer
3. Division Herrer Pulje 4 Tommerup HK
U-10 Drenge B (2 Halvs) Pulje 1 Tommerup HK
U-10 Pige B (2 Halvs) Pulje 1 Tommerup HK
U-12 Drenge B (2 Halvs) Pulje 1 Tommerup HK
U-14 Drenge B (2 Halvs) Pulje 1 Tommerup HK
U-14 Pige A (2 Halvs) Pulje 1 Højfyn Håndbold HF U-14 Pige
U-14 Pige B (2 Halvs) Pulje 1 Højfyn Håndbold HF U-14 Pige
U-16 Drenge A (2 Halvs) Pulje 1 Højfyn Håndbold HF
U-10 Pige C (2 Halvs) Pulje 1 Tommerup HK
U-10 Drenge C (2 Halvs) Pulje 1 Tommerup HK
U-16 Pige B (2 Halvs) Pulje 1 Højfyn Håndbold HF
Serie 4 Damer (2. Halvs) Pulje 1 Højfyn Håndbold Damer 5
Serie 4 Damer (2. Halvs) Pulje 1 Højfyn Håndbold Damer 3
Serie 4 Damer (2. Halvs) Pulje 2 Højfyn Håndbold Damer 4
U-14 Pige C (2 Halvs) Pulje 1 Højfyn Håndbold HF U-14 Pige
U-12 Pige C 6. stævne 23.02.19 Pulje 2 Tommerup HK
U-10 Drenge B Stævne 6 - 23.02.19 Pulje 1 Tommerup HK
U-10 Drenge C Stævne 6 - 23.02.19 Pulje 3 Tommerup HK
U-10 Drenge Kortbane spillestævne2 - 19.01.19 Pulje 1 Tommerup HK
U-12 Pige C 5. stævne 26.01.19 Pulje 1 Tommerup HK
U-8 Pige C Stævne 5 - 02.02.19 Pulje 3 Tommerup HK
U-8 Mix Stævne 6 - 02.03.19 Pulje 1 Tommerup HK 3
U-7 Mix Stævne 5 - 02.02.19 Pulje 1 Tommerup HK
U-7 Mix stævne 6 - 02.03.19 Pulje 1 Tommerup HK
Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 1. runde FHF - Oversiddere Højfyn Håndbold Damer (3.div)
U-18 Drenge A Ungdomspokalturnering - 1. runde Oversiddere Højfyn Håndbold HF (2.div)
U-18 Drenge A Ungdomspokalturnering - 2. Runde Kampe Højfyn Håndbold HF (2.div)
U-16 Drenge B Ungdomspokalturnering - runde 1-3 - puljespil Pulje 1 Højfyn Håndbold HF
U-16 Drenge B Ungdomspokalturnering - 5. Runde - Finale Kamp Højfyn Håndbold HF
U-10 Drenge B Ungdomspokalturnering - 1. runde Oversiddere Tommerup HK (B)
U-10 Drenge B Ungdomspokalturnering - 2. runde Kampe 2. runde Tommerup HK (B)
U-10 Drenge B Ungdomspokalturnering - 3. runde Kampe Tommerup HK (B)
U-18 Pige A Ungdomspokalturnering - 1. runde Oversiddere Højfyn Håndbold HF (2.div)
U-18 Pige A Ungdomspokalturnering - 2. runde Kampe Højfyn Håndbold HF (2.div)
U-18 Pige A Ungdomspokalturnering - 4. Runde Kampe Højfyn Håndbold HF (2.div)
U-18 Pige A Ungdomspokalturnering - 5. Runde - Finale Kamp Højfyn Håndbold HF (2.div)
U-14 Pige A Ungdomspokalturnering - 1. runde Kampe 1. runde Højfyn Håndbold HF U-14 Pige (A)
U-14 Pige B Ungdomspokalturnering - 1. runde Oversiddere Højfyn Håndbold HF U-14 Pige (B)
U-14 Pige B Ungdomspokalturnering - 2. runde Kampe 2. runde Højfyn Håndbold HF U-14 Pige (B)
Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 2. Runde HRØ - FHF FHF Oversiddere Højfyn Håndbold Damer (3.div)
Santander Cup Damer LP 2018-19 Damer - 3. runde HRØ - FHF FHF Kampe Højfyn Håndbold Damer (3.div)
Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 4. runde HRØ - FHF FHF Kampe Højfyn Håndbold Damer (3.div)