Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

1. Division Herrer , Pulje 1

Team Sydhavsøerne

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
531419 10-09-17
kl. 15:30
Odder Håndbold Team Sydhavsøerne Spektrum Odder
Spektrum Odder hal 1
27 - 26
  
531428 15-09-17
kl. 20:00
Team Sydhavsøerne HØJ Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
30 - 28
  
531434 24-09-17
kl. 18:30
Fredericia HK Team Sydhavsøerne thansen ARENA
thansen ARENA
28 - 26
  
531442 01-10-17
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne Stoholm Håndbold Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
33 - 22
  
531449 06-10-17
kl. 18:30
Ajax København Team Sydhavsøerne Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
25 - 21
  
531456 14-10-17
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne Lemvig-Thyborøn Håndbold Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
26 - 30
  
531464 22-10-17
kl. 16:00
HEI, Skæring Team Sydhavsøerne Skæringhallen A
Skæringhallen A
28 - 34
  
531470 03-11-17
kl. 20:00
Team Sydhavsøerne FIF Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
28 - 22
  
531479 11-11-17
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne Randers HH Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
21 - 25
  
531485 19-11-17
kl. 15:00
Otterup HK Team Sydhavsøerne Otterup Hallerne
Opvisningshallen, Otterup
22 - 24
  
531492 24-11-17
kl. 20:00
Team Sydhavsøerne TMS Ringsted Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
27 - 27
  
531495 02-12-17
kl. 14:30
Frederikshavn FI Team Sydhavsøerne Arena Nord, Frederikshavn
Idrætshallen, Fr.-havn.
21 - 29
  
531501 10-12-17
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne Skive fH Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
28 - 29
  
531512 17-12-17
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne Odder Håndbold Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
32 - 29
  
531526 20-01-18
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne Fredericia HK Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
30 - 26
  
531533 28-01-18
kl. 14:00
Stoholm Håndbold Team Sydhavsøerne Stoholm Fritids-og Kulturcenter
Stoholm Fritidsc. 1
20 - 31
  
531548 10-02-18
kl. 14:30
Lemvig-Thyborøn Håndbold Team Sydhavsøerne Lemvig Idræts- og Kulturcenter
Arena Vestjylland Forsikring Lemvig
23 - 20
  
531518 20-02-18
kl. 19:30
HØJ Team Sydhavsøerne Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
26 - 33
  
531540 23-02-18
kl. 20:00
Team Sydhavsøerne Ajax København Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
24 - 23
  
531554 25-02-18
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne HEI, Skæring Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
32 - 26
  
531563 03-03-18
kl. 14:45
FIF Team Sydhavsøerne Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
18 - 26
  
531570 10-03-18
kl. 14:00
Randers HH Team Sydhavsøerne Arena Randers
Arena, Randers 1
26 - 25
  
531577 18-03-18
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne Otterup HK Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
27 - 29
  
531578 23-03-18
kl. 19:30
TMS Ringsted Team Sydhavsøerne Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena
37 - 27
  
531589 01-04-18
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne Frederikshavn FI Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
27 - 26
  
531594 14-04-18
kl. 16:00
Skive fH Team Sydhavsøerne KCL Skive
Hal A
33 - 27