Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

Serie 1 Damer , Pulje 4

KSI 4

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
540715 01-10-17
kl. 14:00
KSI 4 Team København (HK 94) 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
15 - 19
  
540719 07-10-17
kl. 00:00
HUK - Øresund 2 KSI 4 Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
0 - 0
  
UUM
540724 19-10-17
kl. 19:00
Team Arresø- spiller om oprykning KSI 4 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
0 - 0
  
UUD
540728 29-10-17
kl. 10:15
KSI 4 Søborg Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
11 - 28
  
540734 05-11-17
kl. 10:30
VHC/Vidar 3 - kan ikke rykke op KSI 4 Vanløsehallen
Vanløsehal 2
24 - 14
  
540739 12-11-17
kl. 15:00
KSI 4 Amager SK 3 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
15 - 22
  
540745 19-11-17
kl. 14:30
KSI 4 Hundested HK Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
21 - 24
  
540750 02-12-17
kl. 14:00
Helsingør Håndbold 2 KSI 4 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
22 - 11
  
540755 10-12-17
kl. 09:30
KSI 4 Borsholm-S IF - Rykker op Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
14 - 23
  
540762 09-01-18
kl. 20:00
Team København (HK 94) 2 KSI 4 Rypark Hallen
Rypark Hallen
22 - 14
  
540765 14-01-18
kl. 15:45
KSI 4 HUK - Øresund 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
13 - 14
  
540776 23-01-18
kl. 20:15
Søborg KSI 4 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
14 - 19
  
540768 25-01-18
kl. 19:05
KSI 4 Team Arresø- spiller om oprykning Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
11 - 20
  
540779 04-02-18
kl. 11:30
KSI 4 VHC/Vidar 3 - kan ikke rykke op Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
18 - 24
  
540783 25-02-18
kl. 17:45
Amager SK 3 KSI 4 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
15 - 21
  
540795 03-03-18
kl. 09:30
KSI 4 Helsingør Håndbold 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
18 - 27
  
540791 22-03-18
kl. 19:15
Hundested HK KSI 4 Hundested-hallen
Hundested-hallen
23 - 20
  
540801 07-04-18
kl. 15:00
Borsholm-S IF - Rykker op KSI 4 Nordkyst-hallen
Nordkyst-hallen
27 - 17