Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

Serie 2 Damer, Pulje 7

Team Nørrebro 2

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
265571 27-09-11
kl. 20:30
KFUM Team Nørrebro 2 Emdrup Hallen
Emdrup Hallen
23 - 23
265573 02-10-11
kl. 16:50
Team Nørrebro 2 VSH 2002 Vanløsehallen
Vanløsehal 2
16 - 29
265609 09-10-11
kl. 13:45
Gundsølille SG&I Team Nørrebro 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a.
Gundsølille-hallen
21 - 22
265585 23-10-11
kl. 15:00
Team Nørrebro 2 Ajax København Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
20 - 15
265596 06-11-11
kl. 12:50
Allerød Håndbold Klub Team Nørrebro 2 Lillerødhallerne
Lillerød-hallen
20 - 23
265582 10-11-11
kl. 18:45
USG 2 Team Nørrebro 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
15 - 20
265615 20-11-11
kl. 12:20
Team Nørrebro 2 Gentofte-Vangede HK Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
15 - 12
265602 23-11-11
kl. 21:10
Team Nørrebro 2 HIK Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
23 - 14
265623 04-12-11
kl. 18:10
Freja HK 2 Team Nørrebro 2 Bellahøj Hallerne
Bellahøj Hallen
21 - 23
265627 11-12-11
kl. 11:20
Team Nørrebro 2 Søllerød-Nærum IK Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
8 - 21
265634 17-01-12
kl. 20:30
VSH 2002 Team Nørrebro 2 Virum-hallerne
Virum-hallen 2
30 - 12
265639 18-01-12
kl. 21:10
Team Nørrebro 2 USG 2 Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
31 - 17
265644 22-01-12
kl. 15:30
Ajax København Team Nørrebro 2 Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
14 - 21
265656 11-02-12
kl. 15:20
Team Nørrebro 2 Allerød Håndbold Klub Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
26 - 21
265663 26-02-12
kl. 17:40
HIK Team Nørrebro 2 Kildeskovshallerne
Kildeskovs Hal 2
15 - 23
265675 03-03-12
kl. 18:00
Team Nørrebro 2 Gundsølille SG&I Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
12 - 14
265671 08-03-12
kl. 20:00
Gentofte-Vangede HK Team Nørrebro 2 Bakkegårdshallen
Bakkegårdshallen
23 - 16
265693 18-03-12
kl. 10:10
Team Nørrebro 2 KFUM Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
17 - 16
265690 20-03-12
kl. 19:15
Søllerød-Nærum IK Team Nørrebro 2 Rundforbi-hallen, Nærum
Rundforbi-hallen
30 - 18
265681 31-03-12
kl. 16:40
Team Nørrebro 2 Freja HK 2 Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
22 - 23