Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

Kvalifikationsrækken Herrer, Pulje 3

VLI

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
681469 23-09-18
kl. 14:00
VLI KSI Håndbold 2 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 2
23 - 15
  
681476 30-09-18
kl. 15:10
Søborg VLI Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
15 - 26
  
681511 08-10-18
kl. 19:45
VLI Team Arresø Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
21 - 25
  
681486 23-10-18
kl. 20:40
Freja HK VLI Bellahøj Hallerne
Bellahøj Hallen
23 - 34
  
681493 29-10-18
kl. 19:45
VLI Ledøje-Smørum HK Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
24 - 30
  
681499 04-11-18
kl. 19:30
Helsingør Håndbold 3 VLI Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
17 - 19
  
681506 11-11-18
kl. 13:30
VLI Furesø Håndbold 2 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 2
23 - 16
  
681520 18-11-18
kl. 16:15
Hillerød Håndbold Klub 3 VLI Skævinge Idrætshal
Skævinge Idrætshal
32 - 27
  
681481 25-11-18
kl. 13:30
VLI Føroyar Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 2
24 - 21
  
681533 09-12-18
kl. 14:30
KSG 2 VLI Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
19 - 26
  
681535 06-01-19
kl. 16:40
VLI Søborg Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 2
28 - 16
  
681556 10-01-19
kl. 21:05
Ledøje-Smørum HK VLI Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1
23 - 25
  
681547 30-01-19
kl. 21:00
VLI Freja HK Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 2

  
681560 04-02-19
kl. 19:45
VLI Helsingør Håndbold 3 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1

  
681545 12-02-19
kl. 18:15
Føroyar VLI Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 2

  
681566 24-02-19
kl. 13:30
Furesø Håndbold 2 VLI Værløsehallerne
Værløse-hallen

  
681577 03-03-19
kl. 13:10
Team Arresø VLI Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen

  
681571 10-03-19
kl. 14:10
VLI Hillerød Håndbold Klub 3 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1

  
681597 21-03-19
kl. 19:15
KSI Håndbold 2 VLI Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen

  
681589 31-03-19
kl. 15:15
VLI KSG 2 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 2