Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

Kvalifikationsrækken Herrer, Pulje 3

Hillerød Håndbold Klub 3

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
681468 23-09-18
kl. 16:45
Helsingør Håndbold 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
24 - 30
  
681515 07-10-18
kl. 14:30
KSG 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
21 - 28
  
681489 21-10-18
kl. 15:00
Hillerød Håndbold Klub 3 KSI Håndbold 2 Trollesmindehallen
Trollesmindehallen
28 - 21
  
681492 28-10-18
kl. 12:00
Søborg Hillerød Håndbold Klub 3 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
23 - 23
  
681502 04-11-18
kl. 16:15
Hillerød Håndbold Klub 3 Føroyar Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1
24 - 25
  
681508 11-11-18
kl. 17:00
Ledøje-Smørum HK Hillerød Håndbold Klub 3 Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1
22 - 14
  
681520 18-11-18
kl. 16:15
Hillerød Håndbold Klub 3 VLI Skævinge Idrætshal
Skævinge Idrætshal
32 - 27
  
681482 25-11-18
kl. 17:00
Furesø Håndbold 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Værløsehallerne
Værløse-hallen
24 - 30
  
681526 01-12-18
kl. 16:25
Hillerød Håndbold Klub 3 Freja HK Trollesmindehallen
Trollesmindehallen
30 - 31
  
681529 09-12-18
kl. 14:20
Team Arresø Hillerød Håndbold Klub 3 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
33 - 29
  
681544 13-01-19
kl. 15:15
Hillerød Håndbold Klub 3 Furesø Håndbold 2 Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1
36 - 20
  
681549 20-01-19
kl. 15:00
KSI Håndbold 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
28 - 28
  
681563 03-02-19
kl. 10:55
Føroyar Hillerød Håndbold Klub 3 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1

  
681555 07-02-19
kl. 20:15
Hillerød Håndbold Klub 3 Søborg Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 2

  
681568 24-02-19
kl. 14:45
Hillerød Håndbold Klub 3 Ledøje-Smørum HK Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 2

  
681580 02-03-19
kl. 16:45
Hillerød Håndbold Klub 3 KSG 2 Trollesmindehallen
Trollesmindehallen

  
681571 10-03-19
kl. 14:10
VLI Hillerød Håndbold Klub 3 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1

  
681598 17-03-19
kl. 17:00
Hillerød Håndbold Klub 3 Helsingør Håndbold 3 Trollesmindehallen
Trollesmindehallen

  
681582 23-03-19
kl. 14:10
Freja HK Hillerød Håndbold Klub 3 Bellahøj Hallerne
Bellahøj Hallen

  
681592 30-03-19
kl. 14:35
Hillerød Håndbold Klub 3 Team Arresø Trollesmindehallen
Trollesmindehallen