Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

3. Division Herrer, Pulje 2

SGI-Håndbold, Esbjerg 2

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
685346 26-09-18
kl. 19:30
SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Hogager GF Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
31 - 28
  
685351 02-10-18
kl. 20:30
Snejbjerg SG & I SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Snejbjerg-Hallen
Snejbjerg Hallen Hal 1
22 - 33
  
685388 10-10-18
kl. 19:30
SGI-Håndbold, Esbjerg 2 NSK Håndbold, Krunderup Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
36 - 17
  
685364 21-10-18
kl. 16:00
HK 73, Rask Mølle SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Rask-Mølle Hallerne
Hal 1
31 - 32
  
685370 24-10-18
kl. 19:00
SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Mejrup-Hvam Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
27 - 19
  
685376 05-11-18
kl. 20:00
SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Mejdal-Halgård Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
38 - 23
  
685382 08-11-18
kl. 20:15
HA85, Hvinningdal SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Vestergade-Hallen
Vestergade-Hallen
28 - 40
  
685395 15-11-18
kl. 20:15
Ikast Håndbold SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Hyldgårdskolen Ikast
Hyldgårdsskolen A
35 - 39
  
685358 24-11-18
kl. 14:00
SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Silkeborg-Voel KFUM 2 Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
35 - 29
  
685400 01-12-18
kl. 14:00
SGI-Håndbold, Esbjerg 2 HC Midtjylland 2 Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
30 - 25
  
685407 08-12-18
kl. 15:30
Varde HK SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Billumhallen
Billumhallen
33 - 37
  
685412 08-01-19
kl. 20:15
SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Snejbjerg SG & I Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1

  
685420 12-01-19
kl. 14:00
Silkeborg-Voel KFUM 2 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Voel-Hallen
Hal 1

  
685424 17-01-19
kl. 20:00
SGI-Håndbold, Esbjerg 2 HK 73, Rask Mølle Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1

  
685433 27-01-19
kl. 15:00
Mejrup-Hvam SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Mejrup Kultur- og Fritidscenter
Mejrup Hal A

  
685435 03-02-19
kl. 14:35
Mejdal-Halgård SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Mejdal-Hallen
Mejdal hallen

  
685442 23-02-19
kl. 14:40
SGI-Håndbold, Esbjerg 2 HA85, Hvinningdal Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1

  
685452 02-03-19
kl. 16:00
NSK Håndbold, Krunderup SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Sir - Lyngbjerg Centret
Sir - Lyngbjerg Centret

  
685448 11-03-19
kl. 20:15
SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Ikast Håndbold Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1

  
685475 14-03-19
kl. 20:00
Hogager GF SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Skave-Hallen
Skave hallen

  
685462 20-03-19
kl. 19:45
HC Midtjylland 2 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Sportscenter Herning
Sportscenter Herning, Opvisningshallen

  
685466 28-03-19
kl. 20:00
SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Varde HK Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1