Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

3. Division Damer, Pulje 4

Team Haderslev KFUM

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
686140 20-09-18
kl. 20:15
Tved G.& I. Team Haderslev KFUM Tvedhallen
Tvedhallen
26 - 19
  
686142 28-09-18
kl. 19:00
Team Haderslev KFUM DHG Odense 2 Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1
20 - 16
  
686180 03-10-18
kl. 19:45
Fredericia Håndboldklub 2 Team Haderslev KFUM thansen ARENA
thansen ARENA 2
20 - 20
  
686154 23-10-18
kl. 20:15
Team Haderslev KFUM Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Hjortebrohallen, Haderslev
Hjortebrohallen, Hadersl.

  
686163 02-11-18
kl. 19:00
Ribe HK Team Haderslev KFUM Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1

  
686166 04-11-18
kl. 15:20
Team Haderslev KFUM TPI-Odense 2 Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
686173 13-11-18
kl. 19:30
Ollerup/Skerninge G.& I.F. Team Haderslev KFUM Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen

  
686184 18-11-18
kl. 15:00
Team Haderslev KFUM Hviding IF Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
686151 25-11-18
kl. 15:00
Højfyn Håndbold Damer Team Haderslev KFUM Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 1

  
686194 02-12-18
kl. 15:00
Faaborg ØH Team Haderslev KFUM Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1

  
686196 09-12-18
kl. 17:15
Team Haderslev KFUM DSIO Odense Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
686202 06-01-19
kl. 14:00
DHG Odense 2 Team Haderslev KFUM Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
686208 12-01-19
kl. 16:00
Team Haderslev KFUM Højfyn Håndbold Damer Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
686215 20-01-19
kl. 17:00
Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Team Haderslev KFUM Rødekrohallen
Rødekrohallen

  
686220 26-01-19
kl. 16:00
Team Haderslev KFUM Ribe HK Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
686226 03-02-19
kl. 17:30
TPI-Odense 2 Team Haderslev KFUM Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1

  
686232 24-02-19
kl. 16:00
Team Haderslev KFUM Ollerup/Skerninge G.& I.F. Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
686244 01-03-19
kl. 18:45
Team Haderslev KFUM Fredericia Håndboldklub 2 Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
686243 10-03-19
kl. 14:00
Hviding IF Team Haderslev KFUM Egebæk-Hviding Kúltur & Aktivitetscenter
Egebæk-Hviding Kultur & Aktivitetscenter

  
686262 17-03-19
kl. 16:00
Team Haderslev KFUM Tved G.& I. Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
686250 24-03-19
kl. 16:00
Team Haderslev KFUM Faaborg ØH Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
686261 31-03-19
kl. 13:30
DSIO Odense Team Haderslev KFUM Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal