Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

3. Division Damer, Pulje 4

Ollerup/Skerninge G.& I.F.

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
686139 23-09-18
kl. 15:00
Højfyn Håndbold Damer Ollerup/Skerninge G.& I.F. Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 1
21 - 21
  
686144 30-09-18
kl. 15:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen
28 - 17
  
686178 06-10-18
kl. 15:45
DHG Odense 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1
20 - 12
  
686155 21-10-18
kl. 17:30
TPI-Odense 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1

  
686160 28-10-18
kl. 15:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. Faaborg ØH Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen

  
686168 01-11-18
kl. 19:45
Fredericia Håndboldklub 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. thansen ARENA
thansen ARENA 6

  
686173 13-11-18
kl. 19:30
Ollerup/Skerninge G.& I.F. Team Haderslev KFUM Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen

  
686186 18-11-18
kl. 15:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. Tved G.& I. Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen

  
686153 25-11-18
kl. 14:00
Hviding IF Ollerup/Skerninge G.& I.F. Egebæk-Hviding Kúltur & Aktivitetscenter
Egebæk-Hviding Kultur & Aktivitetscenter

  
686195 01-12-18
kl. 12:00
DSIO Odense Ollerup/Skerninge G.& I.F. Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal

  
686198 08-12-18
kl. 15:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. Ribe HK Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen

  
686203 06-01-19
kl. 17:00
Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Rødekrohallen
Rødekrohallen

  
686210 13-01-19
kl. 15:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. Hviding IF Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen

  
686214 20-01-19
kl. 15:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. TPI-Odense 2 Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen

  
686223 27-01-19
Faaborg ØH Ollerup/Skerninge G.& I.F. Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1

  
686227 03-02-19
kl. 15:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. Fredericia Håndboldklub 2 Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen

  
686232 24-02-19
kl. 16:00
Team Haderslev KFUM Ollerup/Skerninge G.& I.F. Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
686246 03-03-19
kl. 15:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. DHG Odense 2 Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen

  
686242 10-03-19
kl. 14:00
Tved G.& I. Ollerup/Skerninge G.& I.F. Tvedhallen
Tvedhallen

  
686264 17-03-19
kl. 15:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. Højfyn Håndbold Damer Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen

  
686252 24-03-19
kl. 15:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. DSIO Odense Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen

  
686259 31-03-19
kl. 16:00
Ribe HK Ollerup/Skerninge G.& I.F. Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1