Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

3. Division Damer, Pulje 4

DSIO Odense

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
686138 19-09-18
kl. 19:45
Fredericia Håndboldklub 2 DSIO Odense thansen ARENA
thansen ARENA 2
15 - 16
  
686147 26-09-18
kl. 20:45
DSIO Odense Tved G.& I. Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen
15 - 23
  
686181 06-10-18
kl. 16:00
Højfyn Håndbold Damer DSIO Odense Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
24 - 19
  
686159 21-10-18
kl. 17:00
Hviding IF DSIO Odense Egebæk-Hviding Kúltur & Aktivitetscenter
Egebæk-Hviding Kultur & Aktivitetscenter
20 - 20
  
686165 25-10-18
kl. 19:45
DSIO Odense TPI-Odense 2 Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal
18 - 27
  
686170 04-11-18
kl. 15:00
Faaborg ØH DSIO Odense Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
23 - 21
  
686177 11-11-18
kl. 13:30
DSIO Odense Ribe HK Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal
20 - 22
  
686189 18-11-18
kl. 13:30
DSIO Odense DHG Odense 2 Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal
17 - 29
  
686149 25-11-18
kl. 17:00
Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 DSIO Odense Rødekrohallen
Rødekrohallen
24 - 21
  
686195 01-12-18
kl. 12:00
DSIO Odense Ollerup/Skerninge G.& I.F. Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal
22 - 22
  
686196 09-12-18
kl. 17:15
Team Haderslev KFUM DSIO Odense Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1
25 - 22
  
686206 06-01-19
kl. 15:00
Tved G.& I. DSIO Odense Thurø Hallen
Thurø Hallen
23 - 20
  
686213 13-01-19
kl. 14:00
DSIO Odense Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal
20 - 20
  
686219 17-01-19
kl. 19:45
DSIO Odense Hviding IF Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal
29 - 20
  
686221 24-01-19
kl. 19:30
TPI-Odense 2 DSIO Odense Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1

  
686231 30-01-19
kl. 20:45
DSIO Odense Faaborg ØH Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen

  
686235 22-02-19
kl. 19:00
Ribe HK DSIO Odense Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1

  
686249 02-03-19
kl. 14:00
DSIO Odense Højfyn Håndbold Damer Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal

  
686238 10-03-19
kl. 12:30
DHG Odense 2 DSIO Odense Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
686267 17-03-19
kl. 13:30
DSIO Odense Fredericia Håndboldklub 2 Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal

  
686252 24-03-19
kl. 15:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. DSIO Odense Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen

  
686261 31-03-19
kl. 13:30
DSIO Odense Team Haderslev KFUM Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal