Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

3. Division Damer, Pulje 4

Faaborg ØH

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
686136 23-09-18
kl. 12:30
DHG Odense 2 Faaborg ØH Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1
25 - 15
  
686146 02-10-18
kl. 19:45
Faaborg ØH Højfyn Håndbold Damer Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
25 - 24
  
686183 07-10-18
kl. 14:00
Hviding IF Faaborg ØH Egebæk-Hviding Kúltur & Aktivitetscenter
Egebæk-Hviding Kultur & Aktivitetscenter
16 - 18
  
686157 21-10-18
kl. 15:00
Faaborg ØH Ribe HK Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
25 - 21
  
686160 28-10-18
kl. 15:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. Faaborg ØH Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen
18 - 19
  
686170 04-11-18
kl. 15:00
Faaborg ØH DSIO Odense Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
23 - 21
  
686176 10-11-18
kl. 16:15
Tved G.& I. Faaborg ØH Tvedhallen
Tvedhallen
22 - 18
  
686188 17-11-18
kl. 14:30
Faaborg ØH Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 2
26 - 20
  
686150 22-11-18
kl. 19:45
Fredericia Håndboldklub 2 Faaborg ØH thansen ARENA
thansen ARENA 6
31 - 24
  
686197 27-11-18
kl. 20:45
TPI-Odense 2 Faaborg ØH Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1
25 - 24
  
686194 02-12-18
kl. 15:00
Faaborg ØH Team Haderslev KFUM Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
28 - 17
  
686205 06-01-19
kl. 15:30
Højfyn Håndbold Damer Faaborg ØH Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
22 - 21
  
686212 13-01-19
kl. 17:35
Faaborg ØH Fredericia Håndboldklub 2 Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
21 - 30
  
686217 20-01-19
kl. 16:00
Ribe HK Faaborg ØH Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
25 - 23
  
686223 27-01-19
kl. 15:00
Faaborg ØH Ollerup/Skerninge G.& I.F. Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1

  
686231 30-01-19
kl. 20:45
DSIO Odense Faaborg ØH Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen

  
686236 24-02-19
kl. 16:20
Faaborg ØH Tved G.& I. Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1

  
686248 01-03-19
kl. 19:00
Faaborg ØH Hviding IF Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 2

  
686239 10-03-19
kl. 17:45
Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Faaborg ØH Rødekrohallen
Rødekrohallen

  
686266 17-03-19
kl. 16:20
Faaborg ØH DHG Odense 2 Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1

  
686250 23-03-19
kl. 15:20
Team Haderslev KFUM Faaborg ØH Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
686260 30-03-19
kl. 16:20
Faaborg ØH TPI-Odense 2 Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1