Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

3. Division Herrer, Pulje 2

HK 73, Rask Mølle

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
685344 23-09-18
kl. 16:00
HK 73, Rask Mølle Silkeborg-Voel KFUM 2 Rask-Mølle Hallerne
Hal 1
25 - 33
  
685350 29-09-18
kl. 16:45
NSK Håndbold, Krunderup HK 73, Rask Mølle Sir - Lyngbjerg Centret
Sir - Lyngbjerg Centret
28 - 27
  
685386 06-10-18
kl. 16:00
HK 73, Rask Mølle Mejdal-Halgård Rask-Mølle Hallerne
Hal 1
31 - 23
  
685364 21-10-18
kl. 16:00
HK 73, Rask Mølle SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Rask-Mølle Hallerne
Hal 1
31 - 32
  
685372 28-10-18
kl. 16:00
Varde HK HK 73, Rask Mølle Lerpøthallen, Varde Fritidscenter
Lerpøthallen, Varde Hal 1
16 - 20
  
685375 30-10-18
kl. 20:15
HK 73, Rask Mølle HA85, Hvinningdal Rask-Mølle Hallerne
Hal 1
25 - 18
  
685380 08-11-18
kl. 20:00
Snejbjerg SG & I HK 73, Rask Mølle Snejbjerg-Hallen
Snejbjerg Hallen Hal 1
25 - 26
  
685397 17-11-18
kl. 15:30
Hogager GF HK 73, Rask Mølle Skave-Hallen
Skave hallen
26 - 27
  
685356 27-11-18
kl. 20:15
HK 73, Rask Mølle Ikast Håndbold Rask-Mølle Hallerne
Hal 1
27 - 31
  
685398 01-12-18
kl. 16:30
HK 73, Rask Mølle Mejrup-Hvam Rask-Mølle Hallerne
Hal 2
27 - 22
  
685408 05-12-18
kl. 20:00
HC Midtjylland 2 HK 73, Rask Mølle Sportscenter Herning
Sportscenter Herning, Opvisningshallen
30 - 25
  
685410 05-01-19
kl. 15:00
HK 73, Rask Mølle NSK Håndbold, Krunderup Rask-Mølle Hallerne
Hal 1

  
685419 13-01-19
kl. 15:00
Ikast Håndbold HK 73, Rask Mølle Hyldgårdskolen Ikast
Hyldgårdsskolen A

  
685424 19-01-19
kl. 15:20
SGI-Håndbold, Esbjerg 2 HK 73, Rask Mølle Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1

  
685430 27-01-19
kl. 19:00
HK 73, Rask Mølle Varde HK Rask-Mølle Hallerne
Hal 1

  
685436 02-02-19
kl. 15:00
HA85, Hvinningdal HK 73, Rask Mølle Hvinningdal-Hallen
Hvinningdal-Hallen

  
685441 24-02-19
kl. 15:10
HK 73, Rask Mølle Snejbjerg SG & I Rask-Mølle Hallerne
Hal 1

  
685454 03-03-19
kl. 14:35
Mejdal-Halgård HK 73, Rask Mølle Mejdal-Hallen
Mejdal hallen

  
685446 10-03-19
kl. 15:10
HK 73, Rask Mølle Hogager GF Rask-Mølle Hallerne
Hal 1

  
685474 16-03-19
kl. 14:00
Silkeborg-Voel KFUM 2 HK 73, Rask Mølle Voel-Hallen
Hal 1

  
685463 24-03-19
kl. 15:00
Mejrup-Hvam HK 73, Rask Mølle Mejrup Kultur- og Fritidscenter
Mejrup Hal A

  
685464 30-03-19
kl. 15:30
HK 73, Rask Mølle HC Midtjylland 2 Rask-Mølle Hallerne
Hal 1