Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

3. Division Herrer , Pulje 5

TIK - Taastrup

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
682133 22-09-18
kl. 13:30
Hvidovre IF TIK - Taastrup Dansborg Hallen
Dansborg Hallen
18 - 31
  
682135 30-09-18
kl. 17:00
TIK - Taastrup HK Lammefjorden Taastrup Idræts Haller
Taastrup Idræts Haller C
35 - 14
  
682171 05-10-18
kl. 20:35
TMS, Ringsted 3 TIK - Taastrup Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena
20 - 19
  
682147 23-10-18
kl. 19:30
TIK - Taastrup SUS Nyborg 2 Taastrup Idræts Haller
Taastrup Idræts Haller C
32 - 28
  
682157 26-10-18
kl. 20:15
Jernløse Håndbold TIK - Taastrup Jernløse-hallen
Jernløse-hallen
18 - 26
  
682158 01-11-18
kl. 20:30
Holbæk HK TIK - Taastrup Holbæk-Stadionhallen
Holbæk Stadionhallen
26 - 35
  
682164 08-11-18
kl. 19:15
TIK - Taastrup Rødovre HK Taastrup Idræts Haller
Taastrup Idræts Haller C
22 - 21
  
682177 18-11-18
kl. 17:25
TIK - Taastrup HØJ 2 Taastrup Idræts Haller
Taastrup Idræts Haller C
39 - 17
  
682144 25-11-18
kl. 14:00
Dianalund/Tersløse TIK - Taastrup Holberg-hallen
Holberg-hallen
29 - 18
  
682185 01-12-18
kl. 16:30
FIF 2 TIK - Taastrup Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
21 - 32
  
682189 09-12-18
kl. 17:00
TIK - Taastrup HVI Himmelev Taastrup Idræts Haller
Taastrup Idræts Haller C
32 - 16
  
682196 06-01-19
kl. 15:00
HK Lammefjorden TIK - Taastrup Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter

  
682206 17-01-19
kl. 20:15
SUS Nyborg 2 TIK - Taastrup Nyborghallerne
Nyborghallerne 1

  
682218 03-02-19
kl. 17:00
TIK - Taastrup Holbæk HK Taastrup Idræts Haller
Taastrup Idræts Haller C

  
682201 07-02-19
kl. 19:30
TIK - Taastrup Dianalund/Tersløse Taastrup Idræts Haller
Taastrup Idræts Haller C

  
682213 09-02-19
kl. 14:00
TIK - Taastrup Jernløse Håndbold Taastrup Idræts Haller
Taastrup Idræts Haller C

  
682225 28-02-19
kl. 20:00
Rødovre HK TIK - Taastrup Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
682237 03-03-19
kl. 17:10
TIK - Taastrup TMS, Ringsted 3 Taastrup Idræts Haller
Taastrup Idræts Haller C

  
682233 09-03-19
kl. 15:40
HØJ 2 TIK - Taastrup Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne

  
682255 19-03-19
kl. 19:15
TIK - Taastrup Hvidovre IF Taastrup Idræts Haller
Taastrup Idræts Haller C

  
682243 23-03-19
kl. 14:45
TIK - Taastrup FIF 2 Taastrup Idræts Haller
Taastrup Idræts Haller C

  
682252 30-03-19
kl. 15:30
HVI Himmelev TIK - Taastrup Himmelevhallen
Himmelev-hallen