Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

3. Division Herrer , Pulje 5

FIF 2

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
682129 23-09-18
kl. 17:45
TMS, Ringsted 3 FIF 2 Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena
21 - 28
  
682137 29-09-18
kl. 16:10
FIF 2 Hvidovre IF Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
23 - 28
  
682174 06-10-18
kl. 15:45
Dianalund/Tersløse FIF 2 Holberg-hallen
Holberg-hallen
29 - 26
  
682149 19-10-18
kl. 19:00
HVI Himmelev FIF 2 Himmelevhallen
Himmelev-hallen
18 - 26
  
682155 27-10-18
kl. 14:15
FIF 2 Holbæk HK Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
26 - 18
  
682161 03-11-18
kl. 15:30
FIF 2 HØJ 2 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
24 - 19
  
682169 11-11-18
kl. 14:00
Jernløse Håndbold FIF 2 Jernløse-hallen
Jernløse-hallen
19 - 29
  
682179 17-11-18
kl. 15:15
FIF 2 HK Lammefjorden Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
26 - 19
  
682140 24-11-18
kl. 16:30
Rødovre HK FIF 2 Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal 2
30 - 29
  
682185 01-12-18
kl. 16:30
FIF 2 TIK - Taastrup Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
21 - 32
  
682190 08-12-18
kl. 16:30
SUS Nyborg 2 FIF 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
24 - 32
  
682203 12-01-19
kl. 15:15
FIF 2 Rødovre HK Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1

  
682209 19-01-19
kl. 14:15
FIF 2 HVI Himmelev Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1

  
682212 27-01-19
kl. 15:00
Holbæk HK FIF 2 Holbæk-Stadionhallen
Holbæk Stadionhallen

  
682221 02-02-19
kl. 17:00
HØJ 2 FIF 2 Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne

  
682199 07-02-19
kl. 19:45
Hvidovre IF FIF 2 Dansborg Hallen
Dansborg Hallen

  
682227 23-02-19
kl. 15:00
FIF 2 Jernløse Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1

  
682239 02-03-19
kl. 14:15
FIF 2 Dianalund/Tersløse Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1

  
682232 10-03-19
kl. 15:00
HK Lammefjorden FIF 2 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter
Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter

  
682257 17-03-19
kl. 16:15
FIF 2 TMS, Ringsted 3 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
682243 23-03-19
kl. 14:45
TIK - Taastrup FIF 2 Taastrup Idræts Haller
Taastrup Idræts Haller C

  
682251 30-03-19
kl. 15:15
FIF 2 SUS Nyborg 2 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1