Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

3. Division Herrer , Pulje 6

Øresund Håndbold

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
682262 22-09-18
kl. 14:30
Øresund Håndbold VSH Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
31 - 19
  
682267 27-09-18
kl. 20:35
Herlev/Hjorten Håndbold Øresund Håndbold Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
22 - 32
  
682304 07-10-18
kl. 14:30
Øresund Håndbold HK 73 - Frederikssund Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
31 - 27
  
682292 04-11-18
kl. 16:00
Øresund Håndbold Team Helsinge Håndbold 2 NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
30 - 24
  
682298 11-11-18
kl. 16:30
Rudersdal Håndbold Øresund Håndbold Birkerød Idrætscenter
Birkerød Idrætscenter 1
26 - 21
  
682311 18-11-18
kl. 12:00
KSI Øresund Håndbold Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
23 - 28
  
682274 23-11-18
kl. 20:00
Øresund Håndbold AB NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
25 - 24
  
682316 01-12-18
kl. 15:00
Øresund Håndbold Ajax København 2 Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
23 - 30
  
682340 06-12-18
kl. 20:00
Øresund Håndbold Helsingør Håndbold 2 NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
26 - 25
  
682323 09-12-18
kl. 16:45
HIK Øresund Håndbold Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
25 - 24
  
682286 15-12-18
kl. 16:00
Øresund Håndbold KSG NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå

  
682328 08-01-19
kl. 20:25
Øresund Håndbold Herlev/Hjorten Håndbold NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå

  
682336 12-01-19
kl. 15:30
AB Øresund Håndbold AB-hallen
AB-hallen 1

  
682349 28-01-19
kl. 20:40
KSG Øresund Håndbold Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen

  
682351 03-02-19
kl. 15:30
Team Helsinge Håndbold 2 Øresund Håndbold Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3

  
682280 22-02-19
kl. 18:45
Helsingør Håndbold 2 Øresund Håndbold Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1

  
682358 24-02-19
kl. 15:30
Øresund Håndbold Rudersdal Håndbold Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter

  
682368 03-03-19
kl. 16:35
HK 73 - Frederikssund Øresund Håndbold Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1

  
682364 09-03-19
kl. 14:45
Øresund Håndbold KSI Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter

  
682391 16-03-19
kl. 16:00
VSH Øresund Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 1

  
682378 23-03-19
kl. 14:45
Ajax København 2 Øresund Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
682382 30-03-19
kl. 15:00
Øresund Håndbold HIK Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter