Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

3. Division Damer, Pulje 5

Slagelse Håndboldklub

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
682397 18-09-18
kl. 20:00
Hvidovre IF Slagelse Håndboldklub Dansborg Hallen
Dansborg Hallen
24 - 19
  
682399 30-09-18
kl. 17:10
Slagelse Håndboldklub AG Håndbold Antvorskov-hallen
Antvorskov-hallen
20 - 19
  
682435 11-10-18
kl. 19:30
Ajax København 3 Slagelse Håndboldklub Valby Hallen
Valby Hal 1
26 - 18
  
682411 21-10-18
kl. 15:20
Slagelse Håndboldklub SUS Håndbold Antvorskov-hallen
Antvorskov-hallen
23 - 22
  
682421 27-10-18
kl. 16:35
FIF 3 Slagelse Håndboldklub Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
30 - 15
  
682422 04-11-18
kl. 16:30
Holbæk HK Slagelse Håndboldklub Holbæk-Stadionhallen
Holbæk Stadionhallen
29 - 17
  
682428 11-11-18
kl. 16:40
Slagelse Håndboldklub Næstved/Herlufsholm Antvorskov-hallen
Antvorskov-hallen
17 - 23
  
682408 24-11-18
kl. 13:00
Rødovre HK 2 Slagelse Håndboldklub Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal 2

  
682453 09-12-18
kl. 16:50
Slagelse Håndboldklub HVI Himmelev Antvorskov-hallen
Antvorskov-hallen

  
682449 15-12-18
kl. 16:15
Dalby G&IF Slagelse Håndboldklub Dalby-hallen
Dalby-hallen

  
682441 18-12-18
kl. 19:10
Slagelse Håndboldklub HØJ Antvorskov-hallen
Antvorskov-hallen

  
682460 06-01-19
AG Håndbold Slagelse Håndboldklub Glostrup-hallen
Glostrup-hallen 1

  
682465 13-01-19
kl. 16:00
Slagelse Håndboldklub Rødovre HK 2 Antvorskov-hallen
Antvorskov-hallen

  
682470 18-01-19
kl. 19:30
SUS Håndbold Slagelse Håndboldklub Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1

  
682477 27-01-19
kl. 16:00
Slagelse Håndboldklub FIF 3 Antvorskov-hallen
Antvorskov-hallen

  
682482 03-02-19
kl. 16:00
Slagelse Håndboldklub Holbæk HK Antvorskov-hallen
Antvorskov-hallen

  
682489 24-02-19
kl. 15:00
Næstved/Herlufsholm Slagelse Håndboldklub Herlufsholm Idrætscenter
Herlufsholm Idrætscenter

  
682501 03-03-19
Slagelse Håndboldklub Ajax København 3 Antvorskov-hallen
Antvorskov-hallen

  
682497 10-03-19
HØJ Slagelse Håndboldklub Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne

  
682519 17-03-19
Slagelse Håndboldklub Hvidovre IF Antvorskov-hallen
Antvorskov-hallen

  
682507 24-03-19
Slagelse Håndboldklub Dalby G&IF Antvorskov-hallen
Antvorskov-hallen

  
682516 31-03-19
HVI Himmelev Slagelse Håndboldklub Himmelevhallen
Himmelev-hallen