Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

3. Division Damer, Pulje 5

SUS Håndbold

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
682400 27-09-18
kl. 19:30
SUS Håndbold Ajax København 3 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
17 - 18
  
682395 02-10-18
kl. 20:00
HØJ SUS Håndbold Jyllingehallen
Jyllinge-hallen
27 - 17
  
682434 07-10-18
kl. 15:00
Næstved/Herlufsholm SUS Håndbold Herlufsholm Idrætscenter
Herlufsholm Idrætscenter
28 - 22
  
682411 21-10-18
kl. 15:20
Slagelse Håndboldklub SUS Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
Spar Nord Arena Slagelse
23 - 22
  
682416 28-10-18
kl. 13:00
SUS Håndbold HVI Himmelev Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
21 - 26
  
682424 01-11-18
kl. 20:00
AG Håndbold SUS Håndbold Albertslund-hallerne
Albertslund-hallen A
28 - 17
  
682429 11-11-18
kl. 13:00
SUS Håndbold Holbæk HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
18 - 26
  
682442 18-11-18
kl. 13:00
SUS Håndbold Rødovre HK 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
19 - 21
  
682409 27-11-18
kl. 20:00
Hvidovre IF SUS Håndbold Dansborg Hallen
Dansborg Hallen
34 - 27
  
682451 06-12-18
kl. 19:15
FIF 3 SUS Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 2
21 - 22
  
682454 08-12-18
kl. 13:00
SUS Håndbold Dalby G&IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
25 - 17
  
682466 13-01-19
kl. 12:30
SUS Håndbold Hvidovre IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
24 - 19
  
682470 18-01-19
kl. 19:30
SUS Håndbold Slagelse Håndboldklub Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
25 - 20
  
682459 24-01-19
kl. 19:30
Ajax København 3 SUS Håndbold Valby Hallen
Valby Hal 1
18 - 23
  
682488 23-02-19
kl. 17:00
Holbæk HK SUS Håndbold Holbæk-Stadionhallen
Holbæk Stadionhallen
22 - 22
  
682502 03-03-19
kl. 12:30
SUS Håndbold Næstved/Herlufsholm Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
23 - 18
  
682483 07-03-19
kl. 20:15
SUS Håndbold AG Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
13 - 11
  
682498 10-03-19
kl. 17:45
Rødovre HK 2 SUS Håndbold Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal
26 - 26
  
682520 17-03-19
kl. 15:00
SUS Håndbold HØJ Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
19 - 20
  
682479 21-03-19
kl. 19:15
HVI Himmelev SUS Håndbold Himmelevhallen
Himmelev-hallen
23 - 30
  
682508 23-03-19
kl. 13:00
SUS Håndbold FIF 3 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
21 - 24
  
682515 31-03-19
kl. 16:20
Dalby G&IF SUS Håndbold Dalby-hallen
Dalby-hallen
18 - 24