Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

3. Division Damer, Pulje 6

Øresund Håndbold

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
682528 22-09-18
kl. 16:00
Øresund Håndbold HIK 2 Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
25 - 13
  
682535 29-09-18
kl. 14:30
VSH Øresund Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 1
16 - 12
  
682570 07-10-18
kl. 16:00
Øresund Håndbold Lyngby HK 2 Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
24 - 15
  
682549 25-10-18
kl. 20:00
Rudersdal Håndbold Øresund Håndbold Birkerød Idrætscenter
Birkerød Idrætscenter 1
21 - 14
  
682559 31-10-18
kl. 20:15
Amager SK Øresund Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
20 - 21
  
682546 06-11-18
kl. 19:45
Øresund Håndbold VHC/Vidar NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
21 - 19
  
682564 10-11-18
kl. 16:00
Øresund Håndbold Hillerød Håndbold Klub NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
25 - 24
  
682574 18-11-18
kl. 15:25
Allerød Håndbold Klub Øresund Håndbold Lillerødhallerne
Lillerød-hallen
18 - 19
  
682540 27-11-18
kl. 19:45
Øresund Håndbold Team Amager NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
32 - 16
  
682580 01-12-18
kl. 15:00
Gladsaxe HG Øresund Håndbold Gladsaxe Sportshal
Gladsaxe Sportshal
16 - 31
  
682588 08-12-18
kl. 16:00
Øresund Håndbold Team Helsinge Håndbold Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
21 - 22
  
682594 08-01-19
kl. 19:10
Øresund Håndbold VSH NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
29 - 13
  
682612 26-01-19
kl. 16:00
Øresund Håndbold Rudersdal Håndbold Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
20 - 21
  
682618 03-02-19
kl. 16:00
Øresund Håndbold Amager SK Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
20 - 20
  
682606 07-02-19
kl. 20:40
VHC/Vidar Øresund Håndbold Vanløsehallen
Vanløsehal 2
19 - 18
  
682624 24-02-19
kl. 13:30
Hillerød Håndbold Klub Øresund Håndbold Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 2
20 - 19
  
682635 03-03-19
kl. 14:50
Lyngby HK 2 Øresund Håndbold Lyngbyhallen
Lyngby-hallen
18 - 30
  
682630 09-03-19
kl. 16:00
Øresund Håndbold Allerød Håndbold Klub Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
18 - 14
  
682650 17-03-19
kl. 17:00
HIK 2 Øresund Håndbold Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
22 - 25
  
682597 21-03-19
kl. 19:15
Team Amager Øresund Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 2
10 - 34
  
682642 23-03-19
kl. 16:00
Øresund Håndbold Gladsaxe HG Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
17 - 14
  
682644 31-03-19
kl. 16:00
Team Helsinge Håndbold Øresund Håndbold Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 1
21 - 17