Forside > Turneringer og resultater > Hold > Kampprogram

3. Division Damer, Pulje 6

VSH

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
682526 24-09-18
kl. 20:45
Gladsaxe HG VSH Gladsaxe Sportshal
Gladsaxe Sportshal
13 - 31
  
682535 29-09-18
kl. 14:30
VSH Øresund Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 1
16 - 12
  
682583 04-10-18
kl. 20:45
VSH Allerød Håndbold Klub Virum-hallerne
Virum-hallen 1
23 - 17
  
682547 10-10-18
kl. 20:15
Amager SK VSH Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
24 - 15
  
682569 23-10-18
kl. 19:45
VHC/Vidar VSH Vanløsehallen
Vanløsehal 2
27 - 26
  
682553 28-10-18
kl. 14:30
VSH Team Amager Virum-hallerne
Virum-hallen 1
28 - 12
  
682558 04-11-18
kl. 15:00
Hillerød Håndbold Klub VSH Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1
21 - 24
  
682565 10-11-18
kl. 14:30
VSH Lyngby HK 2 Virum-hallerne
Virum-hallen 1
21 - 14
  
682577 17-11-18
kl. 14:30
VSH Team Helsinge Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 1
18 - 16
  
682537 26-11-18
kl. 20:30
Rudersdal Håndbold VSH Birkerød Idrætscenter
Birkerød Idrætscenter 1

  
682584 09-12-18
kl. 18:00
HIK 2 VSH Maglegårdshallen
Maglegårdshallen

  
682594 06-01-19
Øresund Håndbold VSH NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå

  
682601 12-01-19
kl. 14:30
VSH Rudersdal Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 1

  
682607 20-01-19
kl. 14:30
VSH Amager SK Virum-hallerne
Virum-hallen 2

  
682609 27-01-19
Team Amager VSH Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1

  
682619 02-02-19
kl. 14:30
VSH Hillerød Håndbold Klub Virum-hallerne
Virum-hallen 1

  
682623 24-02-19
kl. 16:30
Lyngby HK 2 VSH Lyngbyhallen
Lyngby-hallen

  
682637 02-03-19
kl. 14:30
VSH VHC/Vidar Virum-hallerne
Virum-hallen 1

  
682626 10-03-19
kl. 16:30
Team Helsinge Håndbold VSH Ramløse-hallen
Ramløse-hallen

  
682655 16-03-19
kl. 14:30
VSH Gladsaxe HG Virum-hallerne
Virum-hallen 1

  
682640 24-03-19
kl. 13:30
Allerød Håndbold Klub VSH Lillerødhallerne
Lillerød-hallen

  
682649 31-03-19
kl. 14:30
VSH HIK 2 Virum-hallerne
Virum-hallerne bane 1