Kampprogram
Skæringhallen A (1564)
Periode: 06-12-2018 til 06-06-2019
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdBaneResultat
7240969Fre07-12-1819:00U-18 Drenge 2. Div. før ombrydningPulje 3Århus Håndbold 2Grindsted GIF, HåndboldSkæringhallen A27-23
7372439Lør08-12-1813:20U-10 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringSkanderborg HåndboldSkæringhallen A12-12
70404112Lør08-12-1814:30U-18 Drenge 1. Division før ombrydningPulje 1Århus HåndboldUH EsbjergSkæringhallen A29-19
73200810Lør08-12-1815:50Serie 3 Herrer før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 4Århus Fremad 2Skæringhallen A35-22
72872610Søn09-12-1810:20U-16 Piger A før ombrydningPulje 8HEI/VRI 3Odder HåndboldSkæringhallen A22-20
72445910Søn09-12-1811:20U-14 Drenge 2. div. før ombrydningPulje 4HEI, Skæring 2Borris og Rk. Mølle HåndboldSkæringhallen A17-20
73090510Søn09-12-1812:30U-16 Pige 1. Division før ombrydningPulje 2HEI/VRI Silkeborg-Voel KFUMSkæringhallen A25-22
72763410Søn09-12-1813:40U-16 Piger B før ombrydningPulje 6HEI/VRI 4Gødvad GIF 2Skæringhallen A23-8
73333810Søn09-12-1815:00U-12 Pige B før ombrydningPulje 4HEI, Skæring 3Thorsager-Rønde IF Skæringhallen A13-12
73246714Søn09-12-1815:50U-10 Drenge A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringAGF, ÅrhusSkæringhallen A10-13
73321710Søn09-12-1816:50U-12 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringHammel GFSkæringhallen A18-24
68474611Søn09-12-1818:152. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Mors-Thy Håndbold 2Skæringhallen A27-34
7460091Ons12-12-1818:00Jydsk Pokalturnering Ungdom U-14 Piger 2. rundePulje 1HEI, Skæring AViborg HK ASkæringhallen A24-16
7460041Ons12-12-1819:00Jydsk Pokalturnering Ungdom U-12 Piger 2. rundePulje 1HEI, Skæring AVorup FB ASkæringhallen A23-21
67608913Lør15-12-1815:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Otterup HKSkæringhallen A27-33
7493641Søn16-12-1810:00Træningskamp distrikt 3 x 30 2018Pulje 1JHF Kreds 5 Piger årg 04 JHF Kreds 4 Piger årg 04 Skæringhallen A
7508621Man17-12-1818:25Liga Damer træningskampe (18)Pulje 1Aarhus UnitedDHGSkæringhallen A
7865971Fre04-01-1918:15Jydsk Pokalturnering Ungdom U-12 Piger 3. rundePulje 1HEI, Skæring AAVRI, Risskov AASkæringhallen A14-17
7674682Lør05-01-1913:20U-10 Drenge A 2. halvdelPulje 1HEI, SkæringCHK, Aarhus Skæringhallen A21-13
7669772Lør05-01-1914:10U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Skanderborg Håndbold 2Skæringhallen A23-8
7811562Lør05-01-1915:00U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring Skanderborg HåndboldSkæringhallen A17-30
7670982Søn06-01-1912:30U-12 Drenge A 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2Odder HåndboldSkæringhallen A14-16
7801512Søn06-01-1913:20U-16 Pige APulje 6HEI/VRI 3AGF-Viby-Stavtrup 3Skæringhallen A28-20
7804222Søn06-01-1914:30U-16 Pige BPulje 5HEI/VRI 4Auning IFSkæringhallen A16-16
7850462Søn06-01-1915:40U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring Silkeborg-Voel KFUM Skæringhallen A7-9
7663452Søn06-01-1916:40Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3IK Skovbakken 3Skæringhallen A22-26
68476214Tir08-01-1920:302. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2NNFH-Lemvig 2Skæringhallen A26-24
7839001Ons09-01-1918:15U-14 Drenge 2. div. Pulje 5HEI, Skæring 2Nørre Djurs HK Skæringhallen A20-28
7499941Ons09-01-1919:20Elite Cup U-18 Piger, 3. rundePulje 1HEI, Skæring, 1. Div.Viborg HK, 1. Div.Skæringhallen A24-25
7708191Lør12-01-1913:20U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringHolstebro Håndb.90Skæringhallen A19-13
7705591Lør12-01-1914:30U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedHorsens HKSkæringhallen A17-31
7664601Lør12-01-1915:50Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Viby IF 2Skæringhallen A23-23
7679591Søn13-01-1910:00U-10 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Thorsager-Rønde IFSkæringhallen A4-10
7675271Søn13-01-1910:45U-12 Pige B 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2Lystrup IFSkæringhallen A9-11
7671251Søn13-01-1911:30U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2AGF, Århus 4Skæringhallen A15-14
7691291Søn13-01-1912:30U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringSilkeborg-Voel KFUM Skæringhallen A16-26
7719991Søn13-01-1913:40U-16 Drenge 1. Division APulje 1HEI/VRI Hørning Håndbold Skæringhallen A25-28
7796691Søn13-01-1914:50U-16 Pige 1. Division BPulje 2HEI/VRI 2Vejle IdrætsefterskoleSkæringhallen A23-21
68607913Søn13-01-1916:003. Division DamerPulje 3HEI, SkæringKolding HåndboldklubSkæringhallen A19-19
67609614Søn13-01-1918:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Fredericia Håndboldklub Skæringhallen A27-35
68475813Søn13-01-1919:302. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Nøvling IFSkæringhallen A24-30
7809302Ons16-01-1917:50U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring Vorup FB Skæringhallen A23-19
7708264Ons16-01-1918:50U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringKjellerup Håndbold KlubSkæringhallen A16-14
7705291Ons16-01-1920:00U-18 Drenge LigaPulje 1Århus HåndboldBSV Bjerringbro-Silkeborg VoelSkæringhallen A25-26
7669834Fre18-01-1918:40U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Todbjerg-Mejlby IF 2Skæringhallen A18-10
7671044Søn20-01-1909:00U-12 Drenge A 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2Hørning Håndbold Skæringhallen A20-25
7671324Søn20-01-1909:50U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Harlev IKSkæringhallen A10-18
7769684Søn20-01-1910:40U-18 Pige A Pulje 4HEI, Skæring 2IK SkovbakkenSkæringhallen A26-19
7850524Søn20-01-1911:50U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring Skanderborg HåndboldSkæringhallen A9-10
7811624Søn20-01-1912:40U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring Nr. Bjært Strandhuse IFSkæringhallen A21-26
7691364Søn20-01-1913:50U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringKolding IFSkæringhallen A36-22
7705664Søn20-01-1915:00U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedSkanderborg HåndboldSkæringhallen A22-30
7663514Søn20-01-1918:00Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3BSS Sport, AarhusSkæringhallen A27-29
7674733Ons23-01-1918:10U-10 Drenge A 2. halvdelPulje 1HEI, SkæringHammel GF Skæringhallen A15-16
7664663Fre25-01-1919:00Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4VRI, Risskov 3Skæringhallen A28-20
7886304Lør26-01-1909:00U-16 Drenge A Pulje 5HEI/VRI 2Randers HH 2Skæringhallen A27-28
67611016Lør26-01-1915:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring TM Tønder HåndboldSkæringhallen A26-31
7675933Søn27-01-1910:20U-12 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Hammel GF 3Skæringhallen A13-10
7809353Søn27-01-1911:15U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring VRI, Risskov Skæringhallen A21-27
7676833Søn27-01-1912:15U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Lystrup IFSkæringhallen A13-6
7682643Man28-01-1917:30U-18 Drenge 2. DivisionPulje 3Århus Håndbold 2AGF, Århus 2Skæringhallen A36-22
7798843Man28-01-1918:40U-16 Pige LigaPulje 1HEI/VRI Silkeborg-Voel KFUMSkæringhallen A33-21
7669906Ons30-01-1919:10U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Hou IFSkæringhallen A20-14
7676916Lør02-02-1913:15U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Stavtrup IF 2Skæringhallen A9-15
68477516Lør02-02-1914:202. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Nørre Djurs HKSkæringhallen A26-27
7676016Søn03-02-1912:50U-12 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Odder Håndbold 2Skæringhallen A13-15
7677526Søn03-02-1913:40U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3Hou IFSkæringhallen A19-18
7674816Søn03-02-1914:30U-10 Drenge A 2. halvdelPulje 1HEI, SkæringOdder Håndbold Skæringhallen A11-12
7677847Søn03-02-1915:20U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 2HEI, Skæring 3Skæringhallen A8-13
7769756Søn03-02-1916:10U-18 Pige A Pulje 4HEI, Skæring 2Bjerringbro FHSkæringhallen A25-14
7811696Søn03-02-1917:20U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring Ribe HK Skæringhallen A18-24
7809436Søn03-02-1918:20U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring CHK, AarhusSkæringhallen A17-19
7677754Ons06-02-1918:10U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 3HEI, Skæring 2Skæringhallen A10-12
7682726Ons06-02-1919:15U-18 Drenge 2. DivisionPulje 3Århus Håndbold 2Team Favrskov HåndboldSkæringhallen A27-21
7788246Tor07-02-1918:30U-18 Pige 1. DivisionPulje 2HEI, SkæringIkast HåndboldSkæringhallen A26-25
7798926Tor07-02-1920:00U-16 Pige LigaPulje 1HEI/VRI Mejdal-HalgårdSkæringhallen A27-21
67612418Lør09-02-1913:451. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Team SydhavsøerneSkæringhallen A21-15
7671075Ons20-02-1917:30U-12 Drenge A 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2Brabrand IF HåndboldSkæringhallen A15-21
7671365Ons20-02-1918:20U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Team Favrskov Håndbold 2Skæringhallen A18-21
7663545Ons20-02-1919:15Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Hasle KFUM 2Skæringhallen A26-24
7910191Fre22-02-1918:00Jydsk Pokalturnering Ungdom U-14 Piger 4. rundePulje 1HEI, Skæring AAGF, Århus 2.DivSkæringhallen A20-17
7664725Fre22-02-1919:00Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4CHK, Aarhus 2Skæringhallen A27-24
7796805Lør23-02-1913:20U-16 Pige 1. Division BPulje 2HEI/VRI 2Sønderjyske UngdomSkæringhallen A19-21
7705405Lør23-02-1914:50U-18 Drenge LigaPulje 1Århus HåndboldSkanderborg HåndboldSkæringhallen A29-25
7677888Søn24-02-1909:50U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 3IF LysengSkæringhallen A7-13
7708305Søn24-02-1910:50U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringMors HåndboldSkæringhallen A27-17
7886335Søn24-02-1911:50U-16 Drenge A Pulje 5HEI/VRI 2IF MolsSkæringhallen A18-13
7804315Søn24-02-1913:00U-16 Pige BPulje 5HEI/VRI 4IF MolsSkæringhallen A28-14
7850555Søn24-02-1914:00U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring Ry HåndboldSkæringhallen A13-13
7720105Søn24-02-1915:00U-16 Drenge 1. Division APulje 1HEI/VRI Herning f. H.Skæringhallen A28-26
7691405Søn24-02-1916:10U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringRødekro-Aabenraa HåndboldSkæringhallen A33-19
67613820Søn24-02-1918:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring HC Odense - HerrerSkæringhallen A25-21
68610317Søn24-02-1919:303. Division DamerPulje 3HEI, SkæringÅrhus FremadSkæringhallen A21-28
7954541Ons27-02-1917:30Elite Cup U-18 Drenge, 5. rundePulje 1Århus Håndbold, LigaBSV Bjerringbro-Silkeborg Voel, LigaSkæringhallen A26-25
7839218Ons27-02-1918:50U-14 Drenge 2. div. Pulje 5HEI, Skæring 2Todbjerg-Mejlby IFSkæringhallen A20-25
7705705Ons27-02-1920:00U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedRanders HKSkæringhallen A16-20
7679808Søn03-03-1912:00U-10 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Harlev IK 2Skæringhallen A5-7
7691508Søn03-03-1912:50U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringRibe HKSkæringhallen A32-26
68611519Søn03-03-1914:003. Division DamerPulje 3HEI, SkæringAGF, Århus 2Skæringhallen A22-17
7705808Søn03-03-1915:30U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedSilkeborg-Voel KFUMSkæringhallen A21-27
68479419Søn03-03-1917:002. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Viborg HK Skæringhallen A27-27
7708408Søn03-03-1918:30U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringBjerringbro FHSkæringhallen A20-16
7664818Søn03-03-1919:30Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Todbjerg-Mejlby IF 2Skæringhallen A27-24
7919861Tir05-03-1920:45Santander Cup - LP Damer, 5. rundePulje 1HEI, Skæring, 3. Div.SønderjyskE, 1. Div.Skæringhallen A14-41
76779410Ons06-03-1918:00U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 3Hammel GF Skæringhallen A18-19
7676937Ons06-03-1918:45U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2BMI, EgelundSkæringhallen A11-12
7671468Fre08-03-1918:00U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Hammel GF 2Skæringhallen A17-12
7677909Lør09-03-1913:15U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 2Hammel GF Skæringhallen A16-13
7677919Lør09-03-1914:00U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 3TMG, MårsletSkæringhallen A12-7
7769777Lør09-03-1914:50U-18 Pige A Pulje 4HEI, Skæring 2Brabrand IF HåndboldSkæringhallen A24-19
7811717Søn10-03-1910:40U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring AGF, ÅrhusSkæringhallen A15-25
7809457Søn10-03-1911:40U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring Hammel GFSkæringhallen A26-19
7675757Søn10-03-1912:40U-12 Pige B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3IK Skovbakken Skæringhallen A16-8
7669927Søn10-03-1913:30U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3IK SkovbakkenSkæringhallen A10-14
7676037Søn10-03-1914:20U-12 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4tst, Tilst 2Skæringhallen A16-12
7677547Søn10-03-1915:15U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3Stavtrup IF 3Skæringhallen A11-15
7679477Søn10-03-1916:10U-10 Drenge C 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 4Sabro IFSkæringhallen A19-22
67615222Søn10-03-1918:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Ajax KøbenhavnSkæringhallen A25-31
68608514Tir12-03-1920:403. Division DamerPulje 3HEI, SkæringViby IFSkæringhallen A29-21
7671479Ons13-03-1918:10U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Stavtrup/Viby 2Skæringhallen A17-17
7708419Ons13-03-1919:10U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringIkast KFUMSkæringhallen A0-0UHT
7663607Ons13-03-1920:10Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Stavtrup IFSkæringhallen A23-19
77990510Tor14-03-1919:30U-16 Pige LigaPulje 1HEI/VRI Skanderborg Håndbold Skæringhallen A23-25
7677609Fre15-03-1917:40U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3VRI, Risskov 2Skæringhallen A15-17
7679539Fre15-03-1918:30U-10 Drenge C 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 4Todbjerg-Mejlby IF Skæringhallen A14-10
7663669Fre15-03-1919:20Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Hørning Håndbold 2Skæringhallen A30-29
7727469Lør16-03-1914:15U-16 Drenge BPulje 5HEI/VRI 3Vivild IFSkæringhallen A26-20
7801729Lør16-03-1916:25U-16 Pige APulje 6HEI/VRI 3Vorup FB 4Skæringhallen A26-15
7804439Lør16-03-1917:30U-16 Pige BPulje 5HEI/VRI 4Romalt HåndboldSkæringhallen A0-0UHT
7679819Søn17-03-1909:40U-10 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4VRI, Risskov 2Skæringhallen A1-15
7675819Søn17-03-1910:30U-12 Pige B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3Thorsager-Rønde IF Skæringhallen A17-14
7675499Søn17-03-1911:20U-12 Pige B 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2BMI, EgelundSkæringhallen A15-15
76780514Søn17-03-1912:10U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 2CHK, AarhusSkæringhallen A10-10
7671199Søn17-03-1913:00U-12 Drenge A 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2TMG, Mårslet Skæringhallen A13-15
7811779Søn17-03-1913:50U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring Tinglev Lundtoft IFSkæringhallen A24-27
7850679Søn17-03-1915:00U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring Gødvad GIFSkæringhallen A17-20
7669989Søn17-03-1916:00U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Harlev IK 2Skæringhallen A16-13
68613322Søn17-03-1917:003. Division DamerPulje 3HEI, SkæringCHK, AarhusSkæringhallen A23-26
68481222Søn17-03-1918:302. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Skive fH 2Skæringhallen A27-21
7705519Tir19-03-1919:00U-18 Drenge LigaPulje 1Århus HåndboldAalborg HåndboldSkæringhallen A36-29
7850617Ons20-03-1918:10U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring AGF, ÅrhusSkæringhallen A15-10
78392710Ons20-03-1919:15U-14 Drenge 2. div. Pulje 5HEI, Skæring 2Team Favrskov HåndboldSkæringhallen A23-23
7691519Tor21-03-1919:20U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringTeam Haderslev-VojensSkæringhallen A36-19
76828510Fre22-03-1919:00U-18 Drenge 2. DivisionPulje 3Århus Håndbold 2AIA/LysengSkæringhallen A37-18
77883710Lør23-03-1914:45U-18 Pige 1. DivisionPulje 2HEI, SkæringTTH Holstebro UngdomSkæringhallen A23-20
76761410Søn24-03-1911:45U-12 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Lystrup IF 2Skæringhallen A11-15
76770410Søn24-03-1912:40U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Team Favrskov HåndboldSkæringhallen A11-18
76749410Søn24-03-1913:30U-10 Drenge A 2. halvdelPulje 1HEI, SkæringThorsager-Rønde IF Skæringhallen A12-14
78095610Søn24-03-1915:20U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring Hadsten HåndboldSkæringhallen A20-24
68480020Søn24-03-1916:452. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2HRH 74, RoslevSkæringhallen A29-27
76648710Søn24-03-1918:10Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Team Favrskov Håndbold 2Skæringhallen A0-0UHT
7681329Ons27-03-1919:15U-18 Drenge 1. DivisionPulje 1AGF, ÅrhusSkive fHSkæringhallen A22-23
1066091Lør30-03-1911:15U-14 Pige B KMPulje 1Todbjerg-Mejlby IFHørning Håndbold 2Skæringhallen A13-14
1066161Lør30-03-1912:15U-14 Drenge B KMPulje 1Hou IFSabro IFSkæringhallen A16-12
1066171Lør30-03-1913:15U-12 Drenge A KMPulje 1Team Favrskov Håndbold 2TMG, Mårslet Skæringhallen A14-12
1066181Lør30-03-1914:15U-14 Pige A KMPulje 1Harlev IK 2Harlev IKSkæringhallen A10-11
1066301Lør30-03-1915:15U-14 Drenge A KMPulje 1AGF, Århus 2AGF, Århus 3Skæringhallen A25-14
7705819Søn31-03-1915:45U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedHerning-Ikast Håndbold UngdomSkæringhallen A28-33
67617325Søn31-03-1917:451. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Randers HHSkæringhallen A29-25
68612721Søn31-03-1919:153. Division DamerPulje 3HEI, SkæringASA, ÅrhusSkæringhallen A25-29
1017781Man15-04-1918:30Santander Cup - LP Herrer, 6. rundePulje 1HEI, Skæring, 1. Div.TM Tønder Håndbold, 1. Div.Skæringhallen A27-38