Kampprogram
Skæringhallen A (1564)
Periode: 06-12-2018 til 06-06-2019
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdBaneResultat
7240969Fre07-12-1819:00U-18 Drenge 2. Div. før ombrydningPulje 3Århus Håndbold 2Grindsted GIF, HåndboldSkæringhallen A27-23
7372439Lør08-12-1813:20U-10 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringSkanderborg HåndboldSkæringhallen A12-12
70404112Lør08-12-1814:30U-18 Drenge 1. Division før ombrydningPulje 1Århus HåndboldUH EsbjergSkæringhallen A29-19
73200810Lør08-12-1815:50Serie 3 Herrer før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 4Århus Fremad 2Skæringhallen A35-22
72872610Søn09-12-1810:20U-16 Piger A før ombrydningPulje 8HEI/VRI 3Odder HåndboldSkæringhallen A22-20
72445910Søn09-12-1811:20U-14 Drenge 2. div. før ombrydningPulje 4HEI, Skæring 2Borris og Rk. Mølle HåndboldSkæringhallen A17-20
73090510Søn09-12-1812:30U-16 Pige 1. Division før ombrydningPulje 2HEI/VRI Silkeborg-Voel KFUMSkæringhallen A25-22
72763410Søn09-12-1813:40U-16 Piger B før ombrydningPulje 6HEI/VRI 4Gødvad GIF 2Skæringhallen A23-8
73333810Søn09-12-1815:00U-12 Pige B før ombrydningPulje 4HEI, Skæring 3Thorsager-Rønde IF Skæringhallen A13-12
73246714Søn09-12-1815:50U-10 Drenge A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringAGF, ÅrhusSkæringhallen A10-13
73321710Søn09-12-1816:50U-12 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringHammel GFSkæringhallen A18-24
68474611Søn09-12-1818:152. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Mors-Thy Håndbold 2Skæringhallen A27-34
7460091Ons12-12-1818:00Jydsk Pokalturnering Ungdom U-14 Piger 2. RundePulje 1HEI, Skæring AViborg HK ASkæringhallen A24-16
7460041Ons12-12-1819:00Jydsk Pokalturnering Ungdom U-12 Piger 2. rundePulje 1HEI, Skæring AVorup FB ASkæringhallen A23-21
67608913Lør15-12-1815:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Otterup HKSkæringhallen A27-33
7493641Søn16-12-1810:00Træningskamp distrikt 3 x 30 2018Pulje 1JHF Kreds 5 Piger årg 04 JHF Kreds 4 Piger årg 04 Skæringhallen A
7508621Man17-12-1818:25Liga Damer træningskampe (18)Pulje 1Aarhus UnitedDHGSkæringhallen A
7674682Lør05-01-1913:20U-10 Drenge A 2. halvdelPulje 1HEI, SkæringCHK, Aarhus Skæringhallen A
7669772Lør05-01-1914:10U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Skanderborg Håndbold 2Skæringhallen A
7811562Lør05-01-1915:00U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring Skanderborg HåndboldSkæringhallen A
7670982Søn06-01-1912:30U-12 Drenge A 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2Odder HåndboldSkæringhallen A
7801512Søn06-01-1913:20U-16 Pige APulje 6HEI/VRI 3AGF-Viby-Stavtrup 3Skæringhallen A
7804222Søn06-01-1914:30U-16 Pige BPulje 5HEI/VRI 3Auning IFSkæringhallen A
7850462Søn06-01-1915:40U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring Silkeborg-Voel KFUM Skæringhallen A
7667832Søn06-01-1916:40Serie 3 Damer 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 2Odder Håndbold 3Skæringhallen A
7663452Søn06-01-1917:50Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3IK Skovbakken 3Skæringhallen A
7839001Ons09-01-1918:15U-14 Drenge 2. div. Pulje 5HEI, Skæring 2Nørre Djurs HK Skæringhallen A
7499941Ons09-01-1919:20Elite Cup U-18 Piger, 3. rundePulje 1HEI, Skæring, 1. Div.Viborg HK, 1. Div.Skæringhallen A
7708191Lør12-01-1913:20U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringHolstebro Håndb.90Skæringhallen A
7705591Lør12-01-1914:30U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedHorsens HKSkæringhallen A
7664601Lør12-01-1915:50Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Viby IF 2Skæringhallen A
7679591Søn13-01-1910:45U-10 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Thorsager-Rønde IFSkæringhallen A
7675271Søn13-01-1911:30U-12 Pige B 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2Lystrup IFSkæringhallen A
7671251Søn13-01-1912:20U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2AGF, Århus 4Skæringhallen A
7691291Søn13-01-1913:20U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringSilkeborg-Voel KFUM Skæringhallen A
7796691Søn13-01-1914:30U-16 Pige 1. Division BPulje 2HEI/VRI 2Vejle IdrætsefterskoleSkæringhallen A
68607913Søn13-01-1916:003. Division DamerPulje 3HEI, SkæringKolding HåndboldklubSkæringhallen A
67609614Søn13-01-1918:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Fredericia Håndboldklub Skæringhallen A
68475813Søn13-01-1919:302. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Nøvling IFSkæringhallen A
7809302Ons16-01-1917:50U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring Vorup FB Skæringhallen A
7708264Ons16-01-1918:50U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringKjellerup Håndbold KlubSkæringhallen A
7705291Ons16-01-1920:00U-18 Drenge LigaPulje 1Århus HåndboldBSV Bjerringbro-Silkeborg VoelSkæringhallen A
7669834Fre18-01-1918:40U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Todbjerg-Mejlby IF 2Skæringhallen A
68608514Lør19-01-1913:303. Division DamerPulje 3HEI, SkæringViby IFSkæringhallen A
7667894Lør19-01-1915:00Serie 3 Damer 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 2Team Favrskov Håndbold 2Skæringhallen A
7671044Søn20-01-1909:00U-12 Drenge A 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2Hørning Håndbold Skæringhallen A
7671324Søn20-01-1909:50U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Harlev IKSkæringhallen A
7769684Søn20-01-1910:40U-18 Pige A Pulje 4HEI, Skæring 2IK SkovbakkenSkæringhallen A
7850524Søn20-01-1911:50U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring Skanderborg HåndboldSkæringhallen A
7811624Søn20-01-1912:40U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring Nr. Bjært Strandhuse IFSkæringhallen A
7691364Søn20-01-1913:50U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringKolding IFSkæringhallen A
7705664Søn20-01-1915:00U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedSkanderborg HåndboldSkæringhallen A
68476214Søn20-01-1916:302. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2NNFH-Lemvig 2Skæringhallen A
7663514Søn20-01-1918:00Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3BSS Sport, AarhusSkæringhallen A
7674733Ons23-01-1918:10U-10 Drenge A 2. halvdelPulje 1HEI, SkæringHammel GF Skæringhallen A
7664663Fre25-01-1919:00Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4VRI, Risskov 3Skæringhallen A
67611016Lør26-01-1915:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring TM Tønder HåndboldSkæringhallen A
7675933Søn27-01-1910:20U-12 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Hammel GF 3Skæringhallen A
7809353Søn27-01-1911:15U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring VRI, Risskov Skæringhallen A
7676833Søn27-01-1912:15U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Lystrup IFSkæringhallen A
7682643Man28-01-1917:30U-18 Drenge 2. DivisionPulje 3Århus Håndbold 2AGF, Århus 2Skæringhallen A
7798843Man28-01-1918:40U-16 Pige LigaPulje 1HEI/VRI Silkeborg-Voel KFUMSkæringhallen A
7669906Ons30-01-1919:10U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Hou IFSkæringhallen A
7681174Tor31-01-1919:00U-18 Drenge 1. DivisionPulje 1AGF, ÅrhusRanders HHSkæringhallen A
7676916Lør02-02-1913:15U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Stavtrup IF 2Skæringhallen A
68477516Lør02-02-1914:202. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Nørre Djurs HKSkæringhallen A
7676016Søn03-02-1912:50U-12 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Odder Håndbold 2Skæringhallen A
7677526Søn03-02-1913:40U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3Hou IFSkæringhallen A
7674816Søn03-02-1914:30U-10 Drenge A 2. halvdelPulje 1HEI, SkæringOdder Håndbold Skæringhallen A
7677847Søn03-02-1915:20U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 2HEI, Skæring 3Skæringhallen A
7769756Søn03-02-1916:10U-18 Pige A Pulje 4HEI, Skæring 2Bjerringbro FHSkæringhallen A
7811696Søn03-02-1917:20U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring Ribe HK Skæringhallen A
7677754Ons06-02-1915:10U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 3HEI, Skæring 2Skæringhallen A
7788246Tor07-02-1918:30U-18 Pige 1. DivisionPulje 2HEI, SkæringIkast HåndboldSkæringhallen A
7798926Tor07-02-1920:00U-16 Pige LigaPulje 1HEI/VRI Mejdal-HalgårdSkæringhallen A
7809436Fre08-02-1918:00U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring CHK, AarhusSkæringhallen A
7682726Fre08-02-1919:00U-18 Drenge 2. DivisionPulje 3Århus Håndbold 2Team Favrskov HåndboldSkæringhallen A
67612418Lør09-02-1913:451. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Team SydhavsøerneSkæringhallen A
7671075Ons20-02-1917:30U-12 Drenge A 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2Brabrand IF HåndboldSkæringhallen A
7671365Ons20-02-1918:20U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Team Favrskov Håndbold 2Skæringhallen A
7667925Ons20-02-1919:15Serie 3 Damer 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 2VRI, Risskov 4Skæringhallen A
7663545Ons20-02-1920:15Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Hasle KFUM 2Skæringhallen A
7664725Fre22-02-1919:00Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4CHK, Aarhus 2Skæringhallen A
7796805Lør23-02-1913:20U-16 Pige 1. Division BPulje 2HEI/VRI 2Sønderjyske UngdomSkæringhallen A
7705405Lør23-02-1914:50U-18 Drenge LigaPulje 1Århus HåndboldSkanderborg HåndboldSkæringhallen A
7677888Søn24-02-1909:00U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 3IF LysengSkæringhallen A
7675695Søn24-02-1909:50U-12 Pige B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3Solbjerg IFSkæringhallen A
7708305Søn24-02-1910:50U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringMors HåndboldSkæringhallen A
7724195Søn24-02-1911:50U-16 Drenge A Pulje 5HEI/VRI 2IF MolsSkæringhallen A
7804315Søn24-02-1913:00U-16 Pige BPulje 5HEI/VRI 3IF MolsSkæringhallen A
7850555Søn24-02-1914:00U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring Ry HåndboldSkæringhallen A
7839125Søn24-02-1915:00U-14 Drenge 2. div. Pulje 5HEI, Skæring 2ØBG Silkeborg 2Skæringhallen A
7691405Søn24-02-1916:15U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringRødekro-Aabenraa HåndboldSkæringhallen A
67613820Søn24-02-1918:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring HC Odense - HerrerSkæringhallen A
68610317Søn24-02-1919:303. Division DamerPulje 3HEI, SkæringÅrhus FremadSkæringhallen A
7671468Ons27-02-1918:00U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Hammel GF 2Skæringhallen A
7839218Ons27-02-1918:50U-14 Drenge 2. div. Pulje 5HEI, Skæring 2Todbjerg-Mejlby IFSkæringhallen A
7705705Ons27-02-1920:00U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedRanders HKSkæringhallen A
7679808Søn03-03-1912:00U-10 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Harlev IK 2Skæringhallen A
7691508Søn03-03-1912:50U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringRibe HKSkæringhallen A
68611519Søn03-03-1914:003. Division DamerPulje 3HEI, SkæringAGF, Århus 2Skæringhallen A
7705808Søn03-03-1915:30U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedSilkeborg-Voel KFUMSkæringhallen A
68479419Søn03-03-1917:002. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Viborg HK Skæringhallen A
7708408Søn03-03-1918:30U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringBjerringbro FHSkæringhallen A
7664818Søn03-03-1919:30Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Todbjerg-Mejlby IF 2Skæringhallen A
76779410Ons06-03-1918:00U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 3Hammel GF Skæringhallen A
7667987Ons06-03-1919:50Serie 3 Damer 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 2CHK, Aarhus 6Skæringhallen A
7677909Lør09-03-1913:15U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 2Hammel GF Skæringhallen A
7677919Lør09-03-1914:00U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 3TMG, MårsletSkæringhallen A
7769777Lør09-03-1914:50U-18 Pige A Pulje 4HEI, Skæring 2Brabrand IF HåndboldSkæringhallen A
7675757Søn10-03-1909:00U-12 Pige B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3IK Skovbakken Skæringhallen A
7676037Søn10-03-1909:50U-12 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4tst, Tilst 2Skæringhallen A
7811717Søn10-03-1910:40U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring AGF, ÅrhusSkæringhallen A
7809457Søn10-03-1911:40U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring Hammel GFSkæringhallen A
7669927Søn10-03-1912:40U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3IK SkovbakkenSkæringhallen A
7676937Søn10-03-1913:30U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2BMI, EgelundSkæringhallen A
7677547Søn10-03-1914:25U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3Stavtrup IF 3Skæringhallen A
7679477Søn10-03-1915:15U-10 Drenge C 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 4Sabro IFSkæringhallen A
7663607Søn10-03-1916:10Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Stavtrup IFSkæringhallen A
67615222Søn10-03-1918:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Ajax KøbenhavnSkæringhallen A
7671479Ons13-03-1918:10U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Stavtrup/Viby 2Skæringhallen A
7708419Ons13-03-1919:10U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringIkast KFUMSkæringhallen A
7668049Ons13-03-1920:10Serie 3 Damer 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 2JAI, Århus 4Skæringhallen A
7677609Fre15-03-1917:40U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3VRI, Risskov 2Skæringhallen A
7679539Fre15-03-1918:30U-10 Drenge C 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 4Todbjerg-Mejlby IF Skæringhallen A
7727469Lør16-03-1914:15U-16 Drenge BPulje 5HEI/VRI 3Vivild IFSkæringhallen A
7691519Lør16-03-1915:20U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringTeam Haderslev-VojensSkæringhallen A
7801729Lør16-03-1916:25U-16 Pige APulje 6HEI/VRI 3Vorup FB 4Skæringhallen A
7804439Lør16-03-1917:30U-16 Pige BPulje 5HEI/VRI 3Romalt HåndboldSkæringhallen A
7679819Søn17-03-1909:40U-10 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4VRI, Risskov 2Skæringhallen A
7675819Søn17-03-1910:30U-12 Pige B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3Thorsager-Rønde IF Skæringhallen A
7675499Søn17-03-1911:20U-12 Pige B 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2BMI, EgelundSkæringhallen A
76780514Søn17-03-1912:10U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 2CHK, AarhusSkæringhallen A
7671199Søn17-03-1913:00U-12 Drenge A 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2TMG, Mårslet Skæringhallen A
7811779Søn17-03-1913:50U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring Tinglev Lundtoft IFSkæringhallen A
7850679Søn17-03-1915:00U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring Gødvad GIFSkæringhallen A
7669989Søn17-03-1916:00U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Harlev IK 2Skæringhallen A
68613322Søn17-03-1917:003. Division DamerPulje 3HEI, SkæringCHK, AarhusSkæringhallen A
68481222Søn17-03-1918:302. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Skive fH 2Skæringhallen A
7663669Søn17-03-1919:50Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Hørning Håndbold 2Skæringhallen A
7705519Tir19-03-1919:00U-18 Drenge LigaPulje 1Århus HåndboldAalborg HåndboldSkæringhallen A
7850617Ons20-03-1918:10U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring AGF, ÅrhusSkæringhallen A
78392710Ons20-03-1919:15U-14 Drenge 2. div. Pulje 5HEI, Skæring 2Team Favrskov HåndboldSkæringhallen A
76828510Fre22-03-1919:00U-18 Drenge 2. DivisionPulje 3Århus Håndbold 2AIA/LysengSkæringhallen A
77990510Lør23-03-1913:20U-16 Pige LigaPulje 1HEI/VRI Skanderborg Håndbold Skæringhallen A
77883710Lør23-03-1914:45U-18 Pige 1. DivisionPulje 2HEI, SkæringTTH Holstebro UngdomSkæringhallen A
76761410Søn24-03-1911:45U-12 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Lystrup IF 2Skæringhallen A
76770410Søn24-03-1912:40U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Team Favrskov HåndboldSkæringhallen A
76749410Søn24-03-1913:30U-10 Drenge A 2. halvdelPulje 1HEI, SkæringThorsager-Rønde IF Skæringhallen A
78095610Søn24-03-1915:20U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring Hadsten HåndboldSkæringhallen A
68480020Søn24-03-1916:452. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2HRH 74, RoslevSkæringhallen A
76648710Søn24-03-1918:10Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Team Favrskov Håndbold 2Skæringhallen A
7681329Ons27-03-1919:15U-18 Drenge 1. DivisionPulje 1AGF, ÅrhusSkive fHSkæringhallen A
7705819Søn31-03-1915:45U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedHerning-Ikast Håndbold UngdomSkæringhallen A
67617325Søn31-03-1917:451. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Randers HHSkæringhallen A
68612721Søn31-03-1919:153. Division DamerPulje 3HEI, SkæringASA, ÅrhusSkæringhallen A