Kampprogram
Skæringhallen A (1564)
Periode: 12-10-2018 til 12-04-2019
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdBaneResultat
6760406Søn14-10-1814:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring HØJ EliteSkæringhallen A36-22
7332563Søn21-10-1814:00U-12 Pige B før ombrydningPulje 2HEI, Skæring 2Brabrand IF HåndboldSkæringhallen A17-11
7276133Tir23-10-1819:00U-16 Piger B før ombrydningPulje 6HEI/VRI 4GHT HovedgårdSkæringhallen A12-11
7345604Tir23-10-1820:10Serie 3 Damer før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 2Skødstrup SF Skæringhallen A21-13
7329884Ons24-10-1818:10U-14 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, Skæring 2IK SkovbakkenSkæringhallen A18-12
7244383Ons24-10-1819:00U-14 Drenge 2. div. før ombrydningPulje 4HEI, Skæring 2Viborg HKSkæringhallen A16-13
7318424Ons24-10-1820:10Serie 1 Herrer før ombrydningPulje 1HEI, Skæring 3ASA, ÅrhusSkæringhallen A19-22
7246994Tor25-10-1819:30U-14 Drenge 1. Div. før ombrydningPulje 3HEI, SkæringRanders DHSkæringhallen A21-15
6860315Fre26-10-1818:003. Division DamerPulje 3HEI, SkæringStavtrup IFSkæringhallen A25-19
7040135Fre26-10-1819:20U-18 Drenge 1. Division før ombrydningPulje 1AGF, ÅrhusHC MidtjyllandSkæringhallen A25-24
6847085Fre26-10-1820:302. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Aars HKSkæringhallen A26-26
7325094Søn28-10-1810:00U-10 Drenge B før ombrydningPulje 2HEI, Skæring 3Team Favrskov HåndboldSkæringhallen A13-16
7326894Søn28-10-1810:50U-10 Drenge C før ombrydningPulje 4HEI, Skæring 4Team Favrskov Håndbold 3Skæringhallen A14-14
7324794Søn28-10-1811:40U-10 Drenge B før ombrydningPulje 1HEI, Skæring 2AGF, Århus 2Skæringhallen A12-13
7322624Søn28-10-1812:30U-12 Drenge B før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 2Skødstrup SF Skæringhallen A14-15
7372344Søn28-10-1813:20U-10 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringAIA-TranbjergSkæringhallen A15-8
7321724Søn28-10-1814:10U-12 Drenge A før ombrydningPulje 1HEI, Skæring Team Favrskov Håndbold 2Skæringhallen A10-16
7335794Søn28-10-1815:00U-10 Pige B før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 3Team Favrskov HåndboldSkæringhallen A14-10
7249094Søn28-10-1816:00U-14 Pige 1. Div. før ombrydningPulje 1HEI, SkæringTrelde GISkæringhallen A13-18
7321114Man29-10-1818:45U-14 Drenge B før ombrydningPulje 1HEI, Skæring 2Todbjerg-Mejlby IF 2Skæringhallen A16-18
7324446Ons31-10-1818:00U-10 Drenge A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringCHK, Aarhus Skæringhallen A20-5
7302843Ons31-10-1819:00U-16 Pige 2. Division før ombrydningPulje 4HEI/VRI 2Hellebjerg IdrætsefterskoleSkæringhallen A21-22
7247035Tor01-11-1819:25U-14 Drenge 1. Div. før ombrydningPulje 3HEI, SkæringAGF, ÅrhusSkæringhallen A35-20
7335535Fre02-11-1818:15U-10 Pige B før ombrydningPulje 2HEI, Skæring 2Odder HåndboldSkæringhallen A8-7
7331963Fre02-11-1819:00U-12 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringAGF, Århus Skæringhallen A20-16
7244445Lør03-11-1813:30U-14 Drenge 2. div. før ombrydningPulje 4HEI, Skæring 2Skjern HåndboldSkæringhallen A23-30
7281295Lør03-11-1814:40U-18 Piger A før ombrydningPulje 6HEI, Skæring 2Team Favrskov Håndbold 3Skæringhallen A29-17
7335835Søn04-11-1809:45U-10 Pige B før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 3Todbjerg-Mejlby IFSkæringhallen A15-3
7322655Søn04-11-1810:30U-12 Drenge B før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 2Thorsager-Rønde IFSkæringhallen A23-8
7249135Søn04-11-1811:20U-14 Pige 1. Div. før ombrydningPulje 1HEI, SkæringAGF, ÅrhusSkæringhallen A16-15
7329925Søn04-11-1812:20U-14 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, Skæring 2AGF, Århus 3Skæringhallen A14-21
7240855Søn04-11-1813:20U-18 Drenge 2. Div. før ombrydningPulje 3Århus Håndbold 2Vejle HF Skæringhallen A23-20
7321755Søn04-11-1816:00U-12 Drenge A før ombrydningPulje 1HEI, Skæring TMG, Mårslet Skæringhallen A0-0UHT
6760548Søn04-11-1817:451. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Frederikshavn FISkæringhallen A30-22
6860376Søn04-11-1819:153. Division DamerPulje 3HEI, SkæringHasle KFUMSkæringhallen A16-26
7345635Man05-11-1820:10Serie 3 Damer før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 2VRI, Risskov 4Skæringhallen A0-0HHT
7334534Tir06-11-1816:45U-12 Pige C før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 4tst, TilstSkæringhallen A7-17
7248576Ons07-11-1819:05U-16 Drenge 1. Division før ombrydningPulje 2HEI/VRI HF Mors / SkyumSkæringhallen A21-35
7318455Ons07-11-1820:15Serie 1 Herrer før ombrydningPulje 1HEI, Skæring 3Hasle KFUM 2Skæringhallen A31-23
70389114Tor08-11-1819:30U-18 Pige 1. Division før ombrydningPulje 1Aarhus UnitedHerning-Ikast Håndbold UngdomSkæringhallen A25-21
7422001Fre09-11-1816:30Jydsk Pokalturnering Ungdom U-12 Piger 1. runde Pulje 1HEI, Skæring 2 BHornbæk SF ASkæringhallen A9-26
7422231Fre09-11-1817:30Jydsk Pokalturnering Ungdom U-12 Drenge 1. rundePulje 1HEI, Skæring 2 BVRI, Risskov ASkæringhallen A13-14
7421981Fre09-11-1818:30Jydsk Pokalturnering Ungdom U-12 Piger 1. runde Pulje 1HEI, Skæring 3 BVorup FB ASkæringhallen A6-30
7372386Lør10-11-1813:15U-10 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringAIA-TranbjergSkæringhallen A15-7
7326966Lør10-11-1814:00U-10 Drenge C før ombrydningPulje 4HEI, Skæring 4VRI, Risskov 2Skæringhallen A8-12
7325166Lør10-11-1814:50U-10 Drenge B før ombrydningPulje 2HEI, Skæring 3Hasle KFUMSkæringhallen A15-7
7324866Lør10-11-1815:40U-10 Drenge B før ombrydningPulje 1HEI, Skæring 2Odder Håndbold Skæringhallen A11-11
7333256Søn11-11-1810:20U-12 Pige B før ombrydningPulje 4HEI, Skæring 3Team Favrskov Håndbold 2Skæringhallen A19-13
7332646Søn11-11-1811:10U-12 Pige B før ombrydningPulje 2HEI, Skæring 2Stavtrup IF Skæringhallen A9-16
7332046Søn11-11-1812:00U-12 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringVRI, Risskov Skæringhallen A12-13
7323128Søn11-11-1812:45U-16 Drenge A før ombrydningPulje 6HEI/VRI 3Randers HH 2Skæringhallen A21-25
7040248Søn11-11-1814:00U-18 Drenge 1. Division før ombrydningPulje 1AGF, ÅrhusUH EsbjergSkæringhallen A25-28
7040258Søn11-11-1815:20U-18 Drenge 1. Division før ombrydningPulje 1Århus HåndboldFredericia HK Skæringhallen A42-17
6847217Søn11-11-1816:452. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Hjallerup IFSkæringhallen A26-31
7038678Søn11-11-1818:15U-18 Pige 1. Division før ombrydningPulje 1Aarhus UnitedHorsens HKSkæringhallen A29-23
6847349Tir13-11-1820:302. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2HC Midtjylland Skæringhallen A30-28
7329997Ons14-11-1818:00U-14 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, Skæring 2Team Favrskov Håndbold 2Skæringhallen A16-13
7281398Ons14-11-1819:00U-18 Piger A før ombrydningPulje 6HEI, Skæring 2AIA-TranbjergSkæringhallen A20-12
7318548Ons14-11-1820:10Serie 1 Herrer før ombrydningPulje 1HEI, Skæring 3Stavtrup IFSkæringhallen A27-20
7335907Fre16-11-1817:00U-10 Pige B før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 3VRI, Risskov Skæringhallen A11-11
7372407Fre16-11-1818:30U-10 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringSkanderborg HåndboldSkæringhallen A8-10
7335607Fre16-11-1819:15U-10 Pige B før ombrydningPulje 2HEI, Skæring 2Stavtrup IF Skæringhallen A15-6
7322562Søn18-11-1810:10U-12 Drenge B før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 2Hasle KFUMSkæringhallen A26-11
7287208Søn18-11-1811:00U-16 Piger A før ombrydningPulje 8HEI/VRI 3Hornbæk SF 2Skæringhallen A19-16
7334647Søn18-11-1812:00U-12 Pige C før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 4Lystrup IF 2Skæringhallen A8-16
7332687Søn18-11-1812:50U-12 Pige B før ombrydningPulje 2HEI, Skæring 2Hørning Håndbold Skæringhallen A11-15
7249238Søn18-11-1813:40U-14 Pige 1. Div. før ombrydningPulje 1HEI, SkæringSkanderborg HåndboldSkæringhallen A22-22
7247138Søn18-11-1814:50U-14 Drenge 1. Div. før ombrydningPulje 3HEI, SkæringBjerringbro FHSkæringhallen A23-20
6860559Søn18-11-1816:003. Division DamerPulje 3HEI, SkæringHammel GFSkæringhallen A30-20
67606810Søn18-11-1818:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Køge Håndbold Skæringhallen A30-19
7319997Søn18-11-1819:30Serie 3 Herrer før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 4JAI, Århus 5Skæringhallen A23-17
7240958Man19-11-1818:45U-18 Drenge 2. Div. før ombrydningPulje 3Århus Håndbold 2Ry HåndboldSkæringhallen A20-30
7244538Tir20-11-1817:50U-14 Drenge 2. div. før ombrydningPulje 4HEI, Skæring 2Todbjerg-Mejlby IFSkæringhallen A17-20
7321238Ons21-11-1819:10U-14 Drenge B før ombrydningPulje 1HEI, Skæring 2Lystrup IF 2Skæringhallen A16-15
7345728Ons21-11-1820:10Serie 3 Damer før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 2CHK, Aarhus 6Skæringhallen A17-20
7316717Tor22-11-1818:15U-16 Drenge A før ombrydningPulje 5HEI/VRI 2Hadsten HåndboldSkæringhallen A24-26
70388713Tor22-11-1819:30U-18 Pige 1. Division før ombrydningPulje 1Aarhus UnitedTeam Esbjerg HKSkæringhallen A36-24
7322748Fre23-11-1818:00U-12 Drenge B før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 2VRI, Risskov 2Skæringhallen A20-14
7327018Søn25-11-1810:30U-10 Drenge C før ombrydningPulje 4HEI, Skæring 4Lystrup IF 2Skæringhallen A9-9
7325218Søn25-11-1811:20U-10 Drenge B før ombrydningPulje 2HEI, Skæring 3Brabrand IF HåndboldSkæringhallen A16-10
7324918Søn25-11-1812:10U-10 Drenge B før ombrydningPulje 1HEI, Skæring 2Stavtrup IF 2Skæringhallen A8-19
7333308Søn25-11-1813:00U-12 Pige B før ombrydningPulje 4HEI, Skæring 3Skødstrup SFSkæringhallen A8-11
7321848Søn25-11-1814:00U-12 Drenge A før ombrydningPulje 1HEI, Skæring VRI, RisskovSkæringhallen A17-17
7248597Man26-11-1818:50U-16 Drenge 1. Division før ombrydningPulje 2HEI/VRI Aalborg HåndboldSkæringhallen A24-33
70392810Man26-11-1820:10U-18 Pige 1. Division før ombrydningPulje 2HEI, SkæringTTH Holstebro UngdomSkæringhallen A18-31
73246313Ons28-11-1818:00U-10 Drenge A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringVRI, RisskovSkæringhallen A14-19
7319873Ons28-11-1819:00Serie 3 Herrer før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 4VRI, Risskov 4Skæringhallen A23-27
7345759Ons28-11-1820:10Serie 3 Damer før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 2JAI, Århus 4Skæringhallen A18-16
7335649Fre30-11-1817:45U-10 Pige B før ombrydningPulje 2HEI, Skæring 2TMG, MårsletSkæringhallen A5-14
7318579Fre30-11-1819:00Serie 1 Herrer før ombrydningPulje 1HEI, Skæring 3Todbjerg-Mejlby IF 2Skæringhallen A31-24
7324949Lør01-12-1814:50U-10 Drenge B før ombrydningPulje 1HEI, Skæring 2Hørning Håndbold 2Skæringhallen A9-18
7334689Søn02-12-1809:50U-12 Pige C før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 4Skødstrup SF 2Skæringhallen A15-14
7321879Søn02-12-1810:40U-12 Drenge A før ombrydningPulje 1HEI, Skæring AGF, ÅrhusSkæringhallen A15-21
7330039Søn02-12-1811:30U-14 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, Skæring 2Harlev IK 2Skæringhallen A20-21
7316779Søn02-12-1812:20U-16 Drenge A før ombrydningPulje 5HEI/VRI 2Randers KFUM 3Skæringhallen A25-27
73233213Søn02-12-1813:25U-16 Drenge A før ombrydningPulje 6HEI/VRI 3Sabro IFSkæringhallen A23-27
7249249Søn02-12-1814:30U-14 Pige 1. Div. før ombrydningPulje 1HEI, SkæringHorsens HK Skæringhallen A20-28
70388312Søn02-12-1815:50U-18 Pige 1. Division før ombrydningPulje 1Aarhus UnitedIkast HåndboldSkæringhallen A35-25
67607611Søn02-12-1817:451. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Stoholm HåndboldSkæringhallen A21-21
68606110Søn02-12-1819:153. Division DamerPulje 3HEI, SkæringHornslet IFSkæringhallen A23-24
73233614Ons05-12-1819:10U-16 Drenge A før ombrydningPulje 6HEI/VRI 3Viborg HK 3Skæringhallen A17-28
7240969Fre07-12-1819:00U-18 Drenge 2. Div. før ombrydningPulje 3Århus Håndbold 2Grindsted GIF, HåndboldSkæringhallen A27-23
7372439Lør08-12-1813:20U-10 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringSkanderborg HåndboldSkæringhallen A12-12
70404112Lør08-12-1814:30U-18 Drenge 1. Division før ombrydningPulje 1Århus HåndboldUH EsbjergSkæringhallen A29-19
73200810Lør08-12-1815:50Serie 3 Herrer før ombrydningPulje 3HEI, Skæring 4Århus Fremad 2Skæringhallen A35-22
72872610Søn09-12-1810:20U-16 Piger A før ombrydningPulje 8HEI/VRI 3Odder HåndboldSkæringhallen A22-20
72445910Søn09-12-1811:20U-14 Drenge 2. div. før ombrydningPulje 4HEI, Skæring 2Borris og Rk. Mølle HåndboldSkæringhallen A17-20
73090510Søn09-12-1812:30U-16 Pige 1. Division før ombrydningPulje 2HEI/VRI Silkeborg-Voel KFUMSkæringhallen A25-22
72763410Søn09-12-1813:40U-16 Piger B før ombrydningPulje 6HEI/VRI 4Gødvad GIF 2Skæringhallen A23-8
73333810Søn09-12-1815:00U-12 Pige B før ombrydningPulje 4HEI, Skæring 3Thorsager-Rønde IF Skæringhallen A13-12
73246714Søn09-12-1815:50U-10 Drenge A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringAGF, ÅrhusSkæringhallen A10-13
73321710Søn09-12-1816:50U-12 Pige A før ombrydningPulje 1HEI, SkæringHammel GFSkæringhallen A18-24
68474611Søn09-12-1818:152. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Mors-Thy Håndbold 2Skæringhallen A27-34
7460091Ons12-12-1818:00Jydsk Pokalturnering Ungdom U-14 Piger 2. rundePulje 1HEI, Skæring AViborg HK ASkæringhallen A24-16
7460041Ons12-12-1819:00Jydsk Pokalturnering Ungdom U-12 Piger 2. rundePulje 1HEI, Skæring AVorup FB ASkæringhallen A23-21
67608913Lør15-12-1815:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Otterup HKSkæringhallen A27-33
7493641Søn16-12-1810:00Træningskamp distrikt 3 x 30 2018Pulje 1JHF Kreds 5 Piger årg 04 JHF Kreds 4 Piger årg 04 Skæringhallen A
7508621Man17-12-1818:25Liga Damer træningskampe (18)Pulje 1Aarhus UnitedDHGSkæringhallen A
7865971Fre04-01-1918:15Jydsk Pokalturnering Ungdom U-12 Piger 3. rundePulje 1HEI, Skæring AAVRI, Risskov AASkæringhallen A14-17
7674682Lør05-01-1913:20U-10 Drenge A 2. halvdelPulje 1HEI, SkæringCHK, Aarhus Skæringhallen A21-13
7669772Lør05-01-1914:10U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Skanderborg Håndbold 2Skæringhallen A23-8
7811562Lør05-01-1915:00U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring Skanderborg HåndboldSkæringhallen A17-30
7670982Søn06-01-1912:30U-12 Drenge A 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2Odder HåndboldSkæringhallen A14-16
7801512Søn06-01-1913:20U-16 Pige APulje 6HEI/VRI 3AGF-Viby-Stavtrup 3Skæringhallen A28-20
7804222Søn06-01-1914:30U-16 Pige BPulje 5HEI/VRI 4Auning IFSkæringhallen A16-16
7850462Søn06-01-1915:40U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring Silkeborg-Voel KFUM Skæringhallen A7-9
7663452Søn06-01-1916:40Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3IK Skovbakken 3Skæringhallen A22-26
68476214Tir08-01-1920:302. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2NNFH-Lemvig 2Skæringhallen A26-24
7839001Ons09-01-1918:15U-14 Drenge 2. div. Pulje 5HEI, Skæring 2Nørre Djurs HK Skæringhallen A20-28
7499941Ons09-01-1919:20Elite Cup U-18 Piger, 3. rundePulje 1HEI, Skæring, 1. Div.Viborg HK, 1. Div.Skæringhallen A24-25
7708191Lør12-01-1913:20U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringHolstebro Håndb.90Skæringhallen A19-13
7705591Lør12-01-1914:30U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedHorsens HKSkæringhallen A17-31
7664601Lør12-01-1915:50Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Viby IF 2Skæringhallen A23-23
7679591Søn13-01-1910:00U-10 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Thorsager-Rønde IFSkæringhallen A4-10
7675271Søn13-01-1910:45U-12 Pige B 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2Lystrup IFSkæringhallen A9-11
7671251Søn13-01-1911:30U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2AGF, Århus 4Skæringhallen A15-14
7691291Søn13-01-1912:30U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringSilkeborg-Voel KFUM Skæringhallen A16-26
7719991Søn13-01-1913:40U-16 Drenge 1. Division APulje 1HEI/VRI Hørning Håndbold Skæringhallen A25-28
7796691Søn13-01-1914:50U-16 Pige 1. Division BPulje 2HEI/VRI 2Vejle IdrætsefterskoleSkæringhallen A23-21
68607913Søn13-01-1916:003. Division DamerPulje 3HEI, SkæringKolding HåndboldklubSkæringhallen A19-19
67609614Søn13-01-1918:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Fredericia Håndboldklub Skæringhallen A27-35
68475813Søn13-01-1919:302. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Nøvling IFSkæringhallen A24-30
7809302Ons16-01-1917:50U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring Vorup FB Skæringhallen A23-19
7708264Ons16-01-1918:50U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringKjellerup Håndbold KlubSkæringhallen A16-14
7705291Ons16-01-1920:00U-18 Drenge LigaPulje 1Århus HåndboldBSV Bjerringbro-Silkeborg VoelSkæringhallen A25-26
7669834Fre18-01-1918:40U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Todbjerg-Mejlby IF 2Skæringhallen A18-10
7671044Søn20-01-1909:00U-12 Drenge A 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2Hørning Håndbold Skæringhallen A20-25
7671324Søn20-01-1909:50U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Harlev IKSkæringhallen A10-18
7769684Søn20-01-1910:40U-18 Pige A Pulje 4HEI, Skæring 2IK SkovbakkenSkæringhallen A26-19
7850524Søn20-01-1911:50U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring Skanderborg HåndboldSkæringhallen A9-10
7811624Søn20-01-1912:40U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring Nr. Bjært Strandhuse IFSkæringhallen A21-26
7691364Søn20-01-1913:50U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringKolding IFSkæringhallen A36-22
7705664Søn20-01-1915:00U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedSkanderborg HåndboldSkæringhallen A22-30
7663514Søn20-01-1918:00Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3BSS Sport, AarhusSkæringhallen A27-29
7674733Ons23-01-1918:10U-10 Drenge A 2. halvdelPulje 1HEI, SkæringHammel GF Skæringhallen A15-16
7664663Fre25-01-1919:00Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4VRI, Risskov 3Skæringhallen A28-20
7886304Lør26-01-1909:00U-16 Drenge A Pulje 5HEI/VRI 2Randers HH 2Skæringhallen A27-28
67611016Lør26-01-1915:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring TM Tønder HåndboldSkæringhallen A26-31
7675933Søn27-01-1910:20U-12 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Hammel GF 3Skæringhallen A13-10
7809353Søn27-01-1911:15U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring VRI, Risskov Skæringhallen A21-27
7676833Søn27-01-1912:15U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Lystrup IFSkæringhallen A13-6
7682643Man28-01-1917:30U-18 Drenge 2. DivisionPulje 3Århus Håndbold 2AGF, Århus 2Skæringhallen A36-22
7798843Man28-01-1918:40U-16 Pige LigaPulje 1HEI/VRI Silkeborg-Voel KFUMSkæringhallen A33-21
7669906Ons30-01-1919:10U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Hou IFSkæringhallen A20-14
7676916Lør02-02-1913:15U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Stavtrup IF 2Skæringhallen A9-15
68477516Lør02-02-1914:202. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Nørre Djurs HKSkæringhallen A26-27
7676016Søn03-02-1912:50U-12 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Odder Håndbold 2Skæringhallen A13-15
7677526Søn03-02-1913:40U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3Hou IFSkæringhallen A19-18
7674816Søn03-02-1914:30U-10 Drenge A 2. halvdelPulje 1HEI, SkæringOdder Håndbold Skæringhallen A11-12
7677847Søn03-02-1915:20U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 2HEI, Skæring 3Skæringhallen A8-13
7769756Søn03-02-1916:10U-18 Pige A Pulje 4HEI, Skæring 2Bjerringbro FHSkæringhallen A25-14
7811696Søn03-02-1917:20U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring Ribe HK Skæringhallen A18-24
7809436Søn03-02-1918:20U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring CHK, AarhusSkæringhallen A17-19
7677754Ons06-02-1918:10U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 3HEI, Skæring 2Skæringhallen A10-12
7682726Ons06-02-1919:15U-18 Drenge 2. DivisionPulje 3Århus Håndbold 2Team Favrskov HåndboldSkæringhallen A27-21
7788246Tor07-02-1918:30U-18 Pige 1. DivisionPulje 2HEI, SkæringIkast HåndboldSkæringhallen A26-25
7798926Tor07-02-1920:00U-16 Pige LigaPulje 1HEI/VRI Mejdal-HalgårdSkæringhallen A27-21
67612418Lør09-02-1913:451. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Team SydhavsøerneSkæringhallen A21-15
7671075Ons20-02-1917:30U-12 Drenge A 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2Brabrand IF HåndboldSkæringhallen A
7671365Ons20-02-1918:20U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Team Favrskov Håndbold 2Skæringhallen A
7663545Ons20-02-1919:15Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Hasle KFUM 2Skæringhallen A
7910191Fre22-02-1918:00Jydsk Pokalturnering Ungdom U-14 Piger 4. rundePulje 1HEI, Skæring AAGF, Århus 2.DivSkæringhallen A
7664725Fre22-02-1919:00Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4CHK, Aarhus 2Skæringhallen A
7796805Lør23-02-1913:20U-16 Pige 1. Division BPulje 2HEI/VRI 2Sønderjyske UngdomSkæringhallen A
7705405Lør23-02-1914:50U-18 Drenge LigaPulje 1Århus HåndboldSkanderborg HåndboldSkæringhallen A
7677888Søn24-02-1909:50U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 3IF LysengSkæringhallen A
7708305Søn24-02-1910:50U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringMors HåndboldSkæringhallen A
7886335Søn24-02-1911:50U-16 Drenge A Pulje 5HEI/VRI 2IF MolsSkæringhallen A
7804315Søn24-02-1913:00U-16 Pige BPulje 5HEI/VRI 4IF MolsSkæringhallen A
7850555Søn24-02-1914:00U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring Ry HåndboldSkæringhallen A
7720105Søn24-02-1915:00U-16 Drenge 1. Division APulje 1HEI/VRI Herning f. H.Skæringhallen A
7691405Søn24-02-1916:10U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringRødekro-Aabenraa HåndboldSkæringhallen A
67613820Søn24-02-1918:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring HC Odense - HerrerSkæringhallen A
68610317Søn24-02-1919:303. Division DamerPulje 3HEI, SkæringÅrhus FremadSkæringhallen A
7675695Ons27-02-1917:15U-12 Pige B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3Solbjerg IFSkæringhallen A
7671468Ons27-02-1918:00U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Hammel GF 2Skæringhallen A
7839218Ons27-02-1918:50U-14 Drenge 2. div. Pulje 5HEI, Skæring 2Todbjerg-Mejlby IFSkæringhallen A
7705705Ons27-02-1920:00U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedRanders HKSkæringhallen A
7679808Søn03-03-1912:00U-10 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Harlev IK 2Skæringhallen A
7691508Søn03-03-1912:50U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringRibe HKSkæringhallen A
68611519Søn03-03-1914:003. Division DamerPulje 3HEI, SkæringAGF, Århus 2Skæringhallen A
7705808Søn03-03-1915:30U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedSilkeborg-Voel KFUMSkæringhallen A
68479419Søn03-03-1917:002. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Viborg HK Skæringhallen A
7708408Søn03-03-1918:30U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringBjerringbro FHSkæringhallen A
7664818Søn03-03-1919:30Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Todbjerg-Mejlby IF 2Skæringhallen A
7919861Tir05-03-1920:45Santander Cup - LP Damer, 5. rundePulje 1HEI, Skæring, 3. Div.SønderjyskE, 1. Div.Skæringhallen A
76779410Ons06-03-1918:00U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 3Hammel GF Skæringhallen A
7676937Ons06-03-1918:45U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2BMI, EgelundSkæringhallen A
7677909Lør09-03-1913:15U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 2Hammel GF Skæringhallen A
7677919Lør09-03-1914:00U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 3TMG, MårsletSkæringhallen A
7769777Lør09-03-1914:50U-18 Pige A Pulje 4HEI, Skæring 2Brabrand IF HåndboldSkæringhallen A
7811717Søn10-03-1910:40U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring AGF, ÅrhusSkæringhallen A
7809457Søn10-03-1911:40U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring Hammel GFSkæringhallen A
7675757Søn10-03-1912:40U-12 Pige B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3IK Skovbakken Skæringhallen A
7669927Søn10-03-1913:30U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3IK SkovbakkenSkæringhallen A
7676037Søn10-03-1914:20U-12 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4tst, Tilst 2Skæringhallen A
7677547Søn10-03-1915:15U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3Stavtrup IF 3Skæringhallen A
7679477Søn10-03-1916:10U-10 Drenge C 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 4Sabro IFSkæringhallen A
67615222Søn10-03-1918:001. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Ajax KøbenhavnSkæringhallen A
68608514Tir12-03-1920:403. Division DamerPulje 3HEI, SkæringViby IFSkæringhallen A
7671479Ons13-03-1918:10U-14 Pige A 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Stavtrup/Viby 2Skæringhallen A
7708419Ons13-03-1919:10U-14 Pige 1. Division BPulje 2HEI, SkæringIkast KFUMSkæringhallen A
7663607Ons13-03-1920:10Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Stavtrup IFSkæringhallen A
7677609Fre15-03-1917:40U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3VRI, Risskov 2Skæringhallen A
7679539Fre15-03-1918:30U-10 Drenge C 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 4Todbjerg-Mejlby IF Skæringhallen A
7663669Fre15-03-1919:20Serie 1 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Hørning Håndbold 2Skæringhallen A
7727469Lør16-03-1914:15U-16 Drenge BPulje 5HEI/VRI 3Vivild IFSkæringhallen A
7691519Lør16-03-1915:20U-14 Drenge 1. Division APulje 1HEI, SkæringTeam Haderslev-VojensSkæringhallen A
7801729Lør16-03-1916:25U-16 Pige APulje 6HEI/VRI 3Vorup FB 4Skæringhallen A
7804439Lør16-03-1917:30U-16 Pige BPulje 5HEI/VRI 4Romalt HåndboldSkæringhallen A
7679819Søn17-03-1909:40U-10 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4VRI, Risskov 2Skæringhallen A
7675819Søn17-03-1910:30U-12 Pige B 2. halvdelPulje 3HEI, Skæring 3Thorsager-Rønde IF Skæringhallen A
7675499Søn17-03-1911:20U-12 Pige B 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2BMI, EgelundSkæringhallen A
76780514Søn17-03-1912:10U-10 Pige A 2. halvdel Pulje 1HEI, Skæring 2CHK, AarhusSkæringhallen A
7671199Søn17-03-1913:00U-12 Drenge A 2. halvdelPulje 2HEI, Skæring 2TMG, Mårslet Skæringhallen A
7811779Søn17-03-1913:50U-12 Drenge AA Pulje 4HEI, Skæring Tinglev Lundtoft IFSkæringhallen A
7850679Søn17-03-1915:00U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring Gødvad GIFSkæringhallen A
7669989Søn17-03-1916:00U-14 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 3Harlev IK 2Skæringhallen A
68613322Søn17-03-1917:003. Division DamerPulje 3HEI, SkæringCHK, AarhusSkæringhallen A
68481222Søn17-03-1918:302. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2Skive fH 2Skæringhallen A
7705519Tir19-03-1919:00U-18 Drenge LigaPulje 1Århus HåndboldAalborg HåndboldSkæringhallen A
7850617Ons20-03-1918:10U-10 Piger AA Pulje 2HEI, Skæring AGF, ÅrhusSkæringhallen A
78392710Ons20-03-1919:15U-14 Drenge 2. div. Pulje 5HEI, Skæring 2Team Favrskov HåndboldSkæringhallen A
76828510Fre22-03-1919:00U-18 Drenge 2. DivisionPulje 3Århus Håndbold 2AIA/LysengSkæringhallen A
77990510Lør23-03-1913:20U-16 Pige LigaPulje 1HEI/VRI Skanderborg Håndbold Skæringhallen A
77883710Lør23-03-1914:45U-18 Pige 1. DivisionPulje 2HEI, SkæringTTH Holstebro UngdomSkæringhallen A
76761410Søn24-03-1911:45U-12 Pige C 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Lystrup IF 2Skæringhallen A
76770410Søn24-03-1912:40U-10 Drenge B 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 2Team Favrskov HåndboldSkæringhallen A
76749410Søn24-03-1913:30U-10 Drenge A 2. halvdelPulje 1HEI, SkæringThorsager-Rønde IF Skæringhallen A
78095610Søn24-03-1915:20U-12 Pige AA Pulje 3HEI, Skæring Hadsten HåndboldSkæringhallen A
68480020Søn24-03-1916:452. Division HerrerPulje 1HEI, Skæring 2HRH 74, RoslevSkæringhallen A
76648710Søn24-03-1918:10Serie 2 Herrer 2. halvdelPulje 1HEI, Skæring 4Team Favrskov Håndbold 2Skæringhallen A
7681329Ons27-03-1919:15U-18 Drenge 1. DivisionPulje 1AGF, ÅrhusSkive fHSkæringhallen A
7705819Søn31-03-1915:45U-18 Pige LigaPulje 1Aarhus UnitedHerning-Ikast Håndbold UngdomSkæringhallen A
67617325Søn31-03-1917:451. Division Herrer Pulje 1HEI, Skæring Randers HHSkæringhallen A
68612721Søn31-03-1919:153. Division DamerPulje 3HEI, SkæringASA, ÅrhusSkæringhallen A