Kampprogram
Blue Water Dokken, Esbjerg (1730)
Periode: 12-10-2018 til 12-04-2019
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdBaneResultat
6793168Fre12-10-1818:30HTH Ligaen Pulje 1Team Esbjerg TTH HolstebroBlue Water Dokken36-22
7379041Lør13-10-1813:00U-10 Drenge A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKSmidstrup-Skærup IFBlue Water Dokken25-12
6791348Man15-10-1819:30Herre Håndbold LigaenPulje 1Ribe-Esbjerg HHSønderjyskE HerrerBlue Water Dokken21-23
7262283Lør20-10-1813:00U-12 Drenge A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKRibe HKBlue Water Dokken17-32
7274023Lør20-10-1813:45U-12 Pige A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 2Varde HK Blue Water Dokken18-14
7263763Lør20-10-1814:30U-12 Drenge B før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 2Kongeå HKBlue Water Dokken6-14
7379103Lør20-10-1815:15U-10 Drenge A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKRibe HKBlue Water Dokken21-10
7249363Søn21-10-1814:00U-14 Pige 1. Div. før ombrydningPulje 2Team Esbjerg HKFredericia HK Blue Water Dokken25-18
6837933Søn21-10-1815:15Serie 2 Damer før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 3IF 92, Esbjerg 2Blue Water Dokken24-20
6837333Søn21-10-1816:30Serie 2 Herrer før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKTeam Vest Håndbold Blue Water Dokken24-19
7277043Man22-10-1818:45U-12 Pige B før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 3Vojens HFBlue Water Dokken11-21
7038484Man22-10-1820:00U-18 Pige 1. Division før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKAarhus UnitedBlue Water Dokken39-22
7238383Tir23-10-1818:30U-12 Piger A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKIkast f. S.Blue Water Dokken18-16
67933010Ons24-10-1818:30HTH Ligaen Pulje 1Team Esbjerg Aarhus UnitedBlue Water Dokken25-28
7274323Tor25-10-1818:00U-10 Pige A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKLøjt IFBlue Water Dokken3-6
7308823Tor25-10-1818:50U-16 Pige 1. Division før ombrydningPulje 2Team Esbjerg HKSilkeborg-Voel KFUMBlue Water Dokken19-25
7038443Tor25-10-1820:00U-18 Pige 1. Division før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKHorsens HKBlue Water Dokken15-26
67933811Fre26-10-1818:30HTH Ligaen Pulje 1Team Esbjerg Ajax København Blue Water Dokken35-14
7261414Lør27-10-1814:00U-14 Piger 2. div. før ombrydningPulje 7Team Esbjerg HK 2Team Haderslev-VojensBlue Water Dokken16-12
7278274Lør27-10-1815:15U-12 Pige C før ombrydningPulje 2Team Esbjerg HK 4Varde HK 3Blue Water Dokken6-17
7377534Lør27-10-1816:00U-14 Pige B før ombrydningPulje 2Team Esbjerg HK 5Folding-Brørup HK Blue Water Dokken11-12
7270973Tir30-10-1818:45U-14 Pige A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 3Sønderris Sportsklub 2Blue Water Dokken13-5
7238445Lør03-11-1813:55U-12 Piger A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKSkanderborg HåndboldBlue Water Dokken26-24
7263825Lør03-11-1814:45U-12 Drenge B før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 2Team Helle HåndboldBlue Water Dokken8-9
7278305Lør03-11-1815:30U-12 Pige C før ombrydningPulje 2Team Esbjerg HK 4CØ-05, ØlgodBlue Water Dokken14-15
7274085Søn04-11-1811:15U-12 Pige A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 2Team Helle HåndboldBlue Water Dokken19-18
7274385Søn04-11-1812:00U-10 Pige A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKNr. Bjært Strandhuse IFBlue Water Dokken10-4
7261445Søn04-11-1813:00U-14 Piger 2. div. før ombrydningPulje 7Team Esbjerg HK 2Fredericia HK Blue Water Dokken20-15
7249425Søn04-11-1814:00U-14 Pige 1. Div. før ombrydningPulje 2Team Esbjerg HKVejle Håndbold KlubBlue Water Dokken21-13
7308885Søn04-11-1815:00U-16 Pige 1. Division før ombrydningPulje 2Team Esbjerg HKSønderjyske UngdomBlue Water Dokken27-24
7038607Søn04-11-1816:15U-18 Pige 1. Division før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKSilkeborg-Voel KFUMBlue Water Dokken25-27
67935113Man05-11-1819:30HTH Ligaen Pulje 1Team Esbjerg Randers HKBlue Water Dokken33-22
7273156Ons07-11-1818:30U-14 Pige B før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 4Alslev Sport & KulturBlue Water Dokken13-18
7271056Ons07-11-1819:15U-14 Pige A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 3FSH, Holsted Blue Water Dokken14-9
6851106Ons07-11-1820:002. Division DamerPulje 2Team Esbjerg HK 2TPI-Odense Blue Water Dokken18-25
7439761Lør10-11-1813:00EC DamerPulje 1Team EsbjergParis 92 (FRA)Blue Water Dokken
7379186Man12-11-1818:00U-10 Drenge A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKVejen HKBlue Water Dokken24-21
7277126Man12-11-1818:45U-12 Pige B før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 3Ribe HK Blue Water Dokken13-16
7262366Man12-11-1819:30U-12 Drenge A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKTeam Vest HåndboldBlue Water Dokken16-21
6838016Man12-11-1820:15Serie 2 Damer før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 3Alslev Sport & KulturBlue Water Dokken27-10
67935814Ons14-11-1820:15HTH Ligaen Pulje 1Team Esbjerg København Håndbold Blue Water Dokken28-37
7249518Lør17-11-1813:00U-14 Pige 1. Div. før ombrydningPulje 2Team Esbjerg HKRødekro-Aabenraa HåndboldBlue Water Dokken17-25
7308978Lør17-11-1814:00U-16 Pige 1. Division før ombrydningPulje 2Team Esbjerg HKHEI/VRI Blue Water Dokken23-28
7379258Lør17-11-1815:15U-10 Drenge A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKFredericia HK Blue Water Dokken25-12
7274478Søn18-11-1815:30U-10 Pige A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKRødekro-Aabenraa HåndboldBlue Water Dokken7-11
70387611Søn18-11-1816:30U-18 Pige 1. Division før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKHerning-Ikast Håndbold UngdomBlue Water Dokken10-40
67916913Man19-11-1819:30Herre Håndbold LigaenPulje 1Ribe-Esbjerg HHMors-Thy HåndboldBlue Water Dokken23-23
7436731Tor22-11-1820:00Elite Cup U-16 Piger, 2. rundePulje 1Team Esbjerg HKSINE Håndbold, LøgumklosterBlue Water Dokken19-25
7277147Søn25-11-1812:00U-12 Pige B før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 3FSH, HolstedBlue Water Dokken15-8
7262387Søn25-11-1812:45U-12 Drenge A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKSGI-SSK EsbjergBlue Water Dokken13-23
7278367Søn25-11-1813:30U-12 Pige C før ombrydningPulje 2Team Esbjerg HK 4Kvaglund IF 2Blue Water Dokken13-14
7261507Søn25-11-1814:30U-14 Piger 2. div. før ombrydningPulje 7Team Esbjerg HK 2Vidar-Ulkebøl HåndboldBlue Water Dokken19-17
67917614Lør01-12-1820:15Herre Håndbold LigaenPulje 1Ribe-Esbjerg HHGOG Blue Water Dokken21-28
7377689Søn02-12-1811:00U-14 Pige B før ombrydningPulje 2Team Esbjerg HK 5Team Møgeltønder-Tønder Håndbold UngdomBlue Water Dokken11-14
7278429Søn02-12-1811:45U-12 Pige C før ombrydningPulje 2Team Esbjerg HK 4Varde HK 2Blue Water Dokken1-18
7261569Søn02-12-1812:45U-14 Piger 2. div. før ombrydningPulje 7Team Esbjerg HK 2Rødekro-Aabenraa Håndbold 2Blue Water Dokken20-14
72495710Tir04-12-1819:00U-14 Pige 1. Div. før ombrydningPulje 2Team Esbjerg HKSønderris SportsklubBlue Water Dokken20-23
7498861Fre07-12-1818:00Jydsk Pokal Ungdom U-12 P 3. rundePulje 1Team Esbjerg HKTeam Esbjerg HK 2Blue Water Dokken0-0UHT
72772510Lør08-12-1812:45U-12 Pige B før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 3Team Møgeltønder-Tønder Håndbold UngdomBlue Water Dokken16-16
72711810Lør08-12-1813:30U-14 Pige A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 3IF 92, Esbjerg Blue Water Dokken11-12
72624910Lør08-12-1814:15U-12 Drenge A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKTeam Møgeltønder-Tønder Håndbold UngdomBlue Water Dokken18-15
72732810Lør08-12-1815:00U-14 Pige B før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 4UH, EsbjergBlue Water Dokken13-8
67919016Lør08-12-1820:15Herre Håndbold LigaenPulje 1Ribe-Esbjerg HHTTH HolstebroBlue Water Dokken28-25
73793110Søn09-12-1811:15U-10 Drenge A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKVinding SFBlue Water Dokken23-11
72742310Søn09-12-1812:00U-12 Pige A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 2Sønderris SportsklubBlue Water Dokken17-11
72745310Søn09-12-1813:00U-10 Pige A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKKolding IFBlue Water Dokken17-5
73090310Søn09-12-1814:00U-16 Pige 1. Division før ombrydningPulje 2Team Esbjerg HKFredericia HK Blue Water Dokken26-27
72385910Søn09-12-1815:15U-12 Piger A før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKGødvad GIFBlue Water Dokken13-12
68381410Søn09-12-1816:15Serie 2 Damer før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HK 3Team Vest HåndboldBlue Water Dokken19-24
68375410Søn09-12-1819:15Serie 2 Herrer før ombrydningPulje 1Team Esbjerg HKSIF Ansager 2Blue Water Dokken26-25
7398451Lør29-12-1813:30Santander Final4 2018 - 1/2-finalerPulje 1Randers HKNykøbing F. HåndboldBlue Water Dokken18-37
7398461Lør29-12-1816:00Santander Final4 2018 - 1/2-finalerPulje 1Team Esbjerg Odense HCBlue Water Dokken25-27
7398481Søn30-12-1813:30Santander Final4 2018 - placeringskampPulje 1Randers HKTeam Esbjerg Blue Water Dokken26-32
7398471Søn30-12-1816:00Santander Final4 2018 - finalePulje 1Nykøbing F. HåndboldOdense HCBlue Water Dokken28-26
7691912Tor03-01-1918:00U-12 Drenge CPulje 1Team Esbjerg HK 2Vejen HK 2Blue Water Dokken12-13
7686822Tor03-01-1918:45U-14 Pige APulje 1Team Esbjerg HK 4Tistrup-Hodde/CØ-05Blue Water Dokken10-12
7689512Fre04-01-1918:00U-14 Pige BPulje 1Team Esbjerg HK 5IF 92, Esbjerg 2Blue Water Dokken8-12
7809912Fre04-01-1919:00U-12 Pige AA Pulje 5Team Esbjerg HKTeam NØS, Haderslev NæsBlue Water Dokken20-26
7836792Fre04-01-1920:00U-14 Piger 2. div. Pulje 7Team Esbjerg HK 3Vejen HKBlue Water Dokken19-22
7817712Lør05-01-1913:00U-10 Drenge AA Pulje 3Team Esbjerg HK Vidar-Ulkebøl HåndboldBlue Water Dokken30-18
7511841Søn06-01-1912:30EC DamerPulje 1Team EsbjergSports Club Magura Cisnadie (ROU)Blue Water Dokken
7775182Man07-01-1918:00U-10 Pige APulje 1Team Esbjerg HK 2Fredericia HK Blue Water Dokken15-10
7693702Man07-01-1918:35U-12 Pige BPulje 3Team Esbjerg HK 5CØ-05, ØlgodBlue Water Dokken18-9
7714772Man07-01-1919:20U-12 Drenge APulje 1Team Esbjerg HKSGI-SSK EsbjergBlue Water Dokken26-18
67937216Ons09-01-1918:30HTH Ligaen Pulje 1Team Esbjerg Viborg HKBlue Water Dokken32-22
7692791Lør12-01-1914:00U-12 Pige APulje 1Team Esbjerg HK 2Vinding SF 2Blue Water Dokken16-12
7697281Lør12-01-1915:00Serie 2 Herrer Pulje 2Team Esbjerg HKFSH, Holsted 2Blue Water Dokken18-30
7693391Søn13-01-1913:50U-12 Pige BPulje 2Team Esbjerg HK 4Folding-Brørup HK Blue Water Dokken14-9
7796671Søn13-01-1914:45U-16 Pige 1. Division BPulje 2Team Esbjerg HKHammel GFBlue Water Dokken19-15
7689181Søn13-01-1916:00U-14 Pige 1. Division APulje 2Team Esbjerg HKHerning f. H. Blue Water Dokken31-23
7835871Søn13-01-1917:00U-14 Piger 2. div. Pulje 4Team Esbjerg HK 2Skjern HåndboldBlue Water Dokken15-19
68515213Man14-01-1920:302. Division DamerPulje 2Team Esbjerg HK 2SIF AnsagerBlue Water Dokken24-21
7817774Fre18-01-1917:50U-10 Drenge AA Pulje 3Team Esbjerg HK Vamdrup IFBlue Water Dokken26-11
7854211Fre18-01-1918:40U-10 Piger AA Pulje 3Team Esbjerg HKRødekro-Aabenraa HåndboldBlue Water Dokken14-25
7836854Fre18-01-1919:30U-14 Piger 2. div. Pulje 7Team Esbjerg HK 3Rødekro-Aabenraa Håndbold 2Blue Water Dokken13-21
7511861Lør19-01-1913:00EC DamerPulje 1Team EsbjergSG BBM Bietigheim (GER)Blue Water Dokken
7714834Søn20-01-1910:00U-12 Drenge APulje 1Team Esbjerg HKTeam Vest/Varde HåndboldBlue Water Dokken24-16
7691974Søn20-01-1910:45U-12 Drenge CPulje 1Team Esbjerg HK 2Vejrup IFBlue Water Dokken16-7
7693184Søn20-01-1911:30U-12 Pige BPulje 1Team Esbjerg HK 3Skærbæk Håndbold KlubBlue Water Dokken14-10
7693464Søn20-01-1912:15U-12 Pige BPulje 2Team Esbjerg HK 4Kvaglund IFBlue Water Dokken8-14
7689574Søn20-01-1913:00U-14 Pige BPulje 1Team Esbjerg HK 5Team Vest/Varde Håndbold 2Blue Water Dokken15-9
7809974Søn20-01-1914:00U-12 Pige AA Pulje 5Team Esbjerg HKBillund IF Blue Water Dokken27-19
7835944Søn20-01-1915:15U-14 Piger 2. div. Pulje 4Team Esbjerg HK 2Silkeborg-Voel KFUM 2Blue Water Dokken18-19
7692864Søn20-01-1916:15U-12 Pige APulje 1Team Esbjerg HK 2Sønderris SportsklubBlue Water Dokken32-16
7686884Søn20-01-1917:00U-14 Pige APulje 1Team Esbjerg HK 4IF 92, Esbjerg Blue Water Dokken8-21
67938618Tir22-01-1918:30HTH Ligaen Pulje 1Team Esbjerg Skanderborg HåndboldBlue Water Dokken29-25
7693753Lør26-01-1912:40U-12 Pige BPulje 3Team Esbjerg HK 5Bramming IF 2Blue Water Dokken30-11
7689243Lør26-01-1913:30U-14 Pige 1. Division APulje 2Team Esbjerg HKSkive fH Blue Water Dokken24-22
7796733Lør26-01-1914:55U-16 Pige 1. Division BPulje 2Team Esbjerg HKVejle IdrætsefterskoleBlue Water Dokken24-24
7698253Lør26-01-1916:05Serie 1 Damer Pulje 1Team Esbjerg HK 3Team Helle HåndboldBlue Water Dokken24-21
7697343Lør26-01-1917:15Serie 2 Herrer Pulje 2Team Esbjerg HKRødding IFBlue Water Dokken15-28
7817846Ons30-01-1918:00U-10 Drenge AA Pulje 3Team Esbjerg HK Ribe HKBlue Water Dokken36-19
68516415Ons30-01-1919:002. Division DamerPulje 2Team Esbjerg HK 2Rækker Mølle HåndboldBlue Water Dokken17-18
7692046Fre01-02-1918:00U-12 Drenge CPulje 1Team Esbjerg HK 2SGI-SSK, Esbjerg 2Blue Water Dokken10-11
7879904Fre01-02-1918:45U-12 Piger 4+1Pulje 1Team Esbjerg HK 6Vejrup IFBlue Water Dokken3-11
7693836Søn03-02-1910:45U-12 Pige BPulje 3Team Esbjerg HK 5Rødding IFBlue Water Dokken16-14
7810046Søn03-02-1911:30U-12 Pige AA Pulje 5Team Esbjerg HKFredericia HKBlue Water Dokken28-11
7689646Søn03-02-1912:30U-14 Pige BPulje 1Team Esbjerg HK 5Bramming IF/ Kongeå HKBlue Water Dokken21-12
7854145Søn03-02-1913:15U-10 Piger AA Pulje 3Team Esbjerg HKHorsens HK Blue Water Dokken19-15
7689326Søn03-02-1914:30U-14 Pige 1. Division APulje 2Team Esbjerg HKLøgstør HKBlue Water Dokken15-30
7836926Søn03-02-1915:45U-14 Piger 2. div. Pulje 7Team Esbjerg HK 3Fredericia HK Blue Water Dokken15-14
7698336Søn03-02-1916:45Serie 1 Damer Pulje 1Team Esbjerg HK 3Bryndum Sogns G&IFBlue Water Dokken25-23
7697426Søn03-02-1918:00Serie 2 Herrer Pulje 2Team Esbjerg HKTistrup Hodde CØ-05, Ølgod 2Blue Water Dokken15-23
67940020Ons06-02-1918:30HTH Ligaen Pulje 1Team Esbjerg Silkeborg-Voel KFUMBlue Water Dokken29-22
67921820Fre08-02-1919:00Herre Håndbold LigaenPulje 1Ribe-Esbjerg HHKIF Kolding Blue Water Dokken22-20
7511891Lør09-02-1913:00EC DamerPulje 1Team EsbjergStorhamar Handball Elite (NOR)Blue Water Dokken
67941422Lør16-02-1916:10HTH Ligaen Pulje 1Team Esbjerg Nykøbing F. HåndboldBlue Water Dokken42-27
7775399Fre22-02-1918:00U-10 Pige APulje 1Team Esbjerg HK 2Hammelev SUFBlue Water DokkenUDS
7775275Søn24-02-1912:45U-10 Pige APulje 1Team Esbjerg HK 2Dybbøl IUBlue Water Dokken
7693505Søn24-02-1913:30U-12 Pige BPulje 2Team Esbjerg HK 4Varde HK 3Blue Water Dokken
7714865Søn24-02-1914:15U-12 Drenge APulje 1Team Esbjerg HKKongeå HKBlue Water Dokken
7693215Søn24-02-1915:00U-12 Pige BPulje 1Team Esbjerg HK 3Varde HK 2Blue Water Dokken
7796795Søn24-02-1915:50U-16 Pige 1. Division BPulje 2Team Esbjerg HKSINE Håndbold, Løgumkloster 2Blue Water Dokken
7692905Søn24-02-1917:00U-12 Pige APulje 1Team Esbjerg HK 2Varde HK Blue Water Dokken
7686915Ons27-02-1918:00U-14 Pige APulje 1Team Esbjerg HK 4Alslev Sport & KulturBlue Water Dokken
7835985Ons27-02-1918:45U-14 Piger 2. div. Pulje 4Team Esbjerg HK 2Herning f. H. 2Blue Water Dokken
68517617Ons27-02-1920:002. Division DamerPulje 2Team Esbjerg HK 2IK Skovbakken 2Blue Water Dokken
7854097Tir05-03-1918:25U-10 Piger AA Pulje 3Team Esbjerg HKRødekro-Aabenraa HåndboldBlue Water Dokken
7836088Tir05-03-1919:15U-14 Piger 2. div. Pulje 4Team Esbjerg HK 2Ikast f. S. 2Blue Water Dokken
7697498Tir05-03-1920:15Serie 2 Herrer Pulje 2Team Esbjerg HKKongeå HKBlue Water Dokken
67943525Ons06-03-1918:30HTH Ligaen Pulje 1Team Esbjerg Odense HCBlue Water Dokken
7714927Tor07-03-1918:00U-12 Drenge APulje 1Team Esbjerg HKBlåbjerg HKBlue Water Dokken
7836947Tor07-03-1919:00U-14 Piger 2. div. Pulje 7Team Esbjerg HK 3Team Haderslev-VojensBlue Water Dokken
7698357Tor07-03-1920:00Serie 1 Damer Pulje 1Team Esbjerg HK 3SGI-Håndbold, Esbjerg 3Blue Water Dokken
7692129Lør16-03-1910:45U-12 Drenge CPulje 1Team Esbjerg HK 2Tistrup-Hodde G&UFBlue Water Dokken
7817929Lør16-03-1911:30U-10 Drenge AA Pulje 3Team Esbjerg HK Vejen HKBlue Water Dokken
7714989Lør16-03-1912:30U-12 Drenge APulje 1Team Esbjerg HKCØ-05 Ølgod Blue Water Dokken
7693339Søn17-03-1910:00U-12 Pige BPulje 1Team Esbjerg HK 3FSH, HolstedBlue Water Dokken
7693019Søn17-03-1910:45U-12 Pige APulje 1Team Esbjerg HK 2Vejle Håndbold KlubBlue Water Dokken
7693619Søn17-03-1911:30U-12 Pige BPulje 2Team Esbjerg HK 4Vejen HK 3Blue Water Dokken
7854164Søn17-03-1912:50U-10 Piger AA Pulje 3Team Esbjerg HKLøjt IFBlue Water Dokken
7837009Søn17-03-1913:50U-14 Piger 2. div. Pulje 7Team Esbjerg HK 3HK "Egene" GråstenBlue Water Dokken
7836099Søn17-03-1915:00U-14 Piger 2. div. Pulje 4Team Esbjerg HK 2Tjørring Idrætsf.Blue Water Dokken
7687039Søn17-03-1916:00U-14 Pige APulje 1Team Esbjerg HK 4FSH, Holsted Blue Water Dokken
7689729Søn17-03-1916:50U-14 Pige BPulje 1Team Esbjerg HK 5Team Vest/Varde Håndbold 3Blue Water Dokken
68520622Man18-03-1920:302. Division DamerPulje 2Team Esbjerg HK 2Vejle Håndbold KlubBlue Water Dokken
76939610Søn24-03-1912:00U-12 Pige BPulje 3Team Esbjerg HK 5Kongeå HKBlue Water Dokken
76894510Søn24-03-1913:00U-14 Pige 1. Division APulje 2Team Esbjerg HKSkanderborg HåndboldBlue Water Dokken
77969410Søn24-03-1914:15U-16 Pige 1. Division BPulje 2Team Esbjerg HKHEI/VRI 2Blue Water Dokken
76984610Søn24-03-1915:30Serie 1 Damer Pulje 1Team Esbjerg HK 3SIF Ansager 2Blue Water Dokken
76975510Søn24-03-1916:45Serie 2 Herrer Pulje 2Team Esbjerg HKRibe HK 3Blue Water Dokken
68519420Man25-03-1920:302. Division DamerPulje 2Team Esbjerg HK 2Silkeborg-Voel KFUM 2Blue Water Dokken
67925325Ons27-03-1920:30Herre Håndbold LigaenPulje 1Ribe-Esbjerg HHSkjern HåndboldBlue Water Dokken
7705539Søn31-03-1917:00U-18 Drenge LigaPulje 1UH EsbjergSkanderborg HåndboldBlue Water Dokken