Kampprogram
Antvorskov-hallen (5217)
Periode: 12-01-2019 til 12-07-2019
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdBaneResultat
7580411Søn13-01-1912:00U-12 Drenge C1 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Fuglede IFAntvorskov-hallen11-10
7588811Søn13-01-1912:50U-10 Drenge C2- 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2Korsør/Tårnborg HKAntvorskov-hallen7-2
7614201Søn13-01-1913:50U-14 Pige B2 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 3Løve-Høng HåndboldAntvorskov-hallen10-22
7621391Søn13-01-1914:50U-12 Pige C2 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Holmegaard Håndbold 2Antvorskov-hallen11-17
7610291Søn13-01-1915:40U-16 Pige A1 - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubSvend Gønge IFAntvorskov-hallen28-15
68246513Søn13-01-1916:403. Division DamerPulje 5Slagelse HåndboldklubRødovre HK 2Antvorskov-hallen22-29
68127713Søn13-01-1918:00Kvalifikationsrækken HerrerPulje 1Slagelse HåndboldklubDianalund/Tersløse 2Antvorskov-hallen24-30
7574183Fre18-01-1919:15U-14 Drenge B1 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Frem 83, SkælskørAntvorskov-hallen15-17
7625394Søn20-01-1909:30U-10 Pige B2 - 2. halvdelPulje 1Slagelse Håndboldklub Næstved/HerlufsholmAntvorskov-hallen11-12
7584704Søn20-01-1910:20U-10 Drenge B1- 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubDianalund/TersløseAntvorskov-hallen9-20
7636784Søn20-01-1911:50U-10 Pige C2 - 2. halvdelPulje 4Slagelse Håndboldklub 2Holbæk HK 2Antvorskov-hallen5-4
7561304Søn20-01-1912:40U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdelPulje 2Slagelse HåndboldklubTMS, Ringsted ungdom 2Antvorskov-hallen19-18
7600694Søn20-01-1913:40Serie 2 Damer A - 2. halvdelPulje 2B 91, SlagelseIF 62, DalmoseAntvorskov-hallen17-18
7488662Tir22-01-1918:10U-12 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2Pulje 1Slagelse HåndboldklubFIF 2Antvorskov-hallen23-17
7588873Søn27-01-1910:00U-10 Drenge C2- 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2NFØ HåndboldAntvorskov-hallen6-6
7580473Søn27-01-1910:50U-12 Drenge C1 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2HK Isefjord 2Antvorskov-hallen19-21
7576283Søn27-01-1911:40U-12 Drenge A2 - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubRødovre HK Antvorskov-hallen19-17
7614263Søn27-01-1912:30U-14 Pige B2 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 3Roskilde Håndbold 3Antvorskov-hallen10-16
7621453Søn27-01-1913:30U-12 Pige C2 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2KGF - Vipperød 2Antvorskov-hallen17-14
7615163Søn27-01-1914:20U-12 Pige A1 - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubRoskilde HåndboldAntvorskov-hallen12-15
68129416Tir29-01-1919:15Kvalifikationsrækken HerrerPulje 1Slagelse HåndboldklubTeam Faxe HåndboldAntvorskov-hallen32-28
7574266Søn03-02-1910:30U-14 Drenge B1 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Team Faxe Håndbold Antvorskov-hallen22-17
7588956Søn03-02-1911:30U-10 Drenge C2- 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2Fuglebjerg IFAntvorskov-hallen11-5
7614346Søn03-02-1912:20U-14 Pige B2 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 3Lynge-Broby IF Antvorskov-hallen13-17
7599246Søn03-02-1913:20U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 3Slagelse HåndboldklubKHKS HåndboldAntvorskov-hallen35-24
7576366Søn03-02-1914:20U-12 Drenge A2 - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubNæstved/HerlufsholmAntvorskov-hallen17-13
7615246Søn03-02-1915:10U-12 Pige A1 - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubTMS, Ringsted ungdomAntvorskov-hallen13-23
7561376Søn03-02-1916:00U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdelPulje 2Slagelse HåndboldklubFuresø HåndboldAntvorskov-hallen18-25
68248216Søn03-02-1917:003. Division DamerPulje 5Slagelse HåndboldklubHolbæk HKAntvorskov-hallen25-29
7598894Søn03-02-1918:30U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Raklev G&IAntvorskov-hallen17-23
7593546Ons06-02-1920:15U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubFjordbyerneAntvorskov-hallen28-22
68247715Søn17-02-1914:003. Division DamerPulje 5Slagelse HåndboldklubFIF 3Antvorskov-hallen24-18
7636815Søn24-02-1910:00U-10 Pige C2 - 2. halvdelPulje 4Slagelse Håndboldklub 2Frem 83, SkælskørAntvorskov-hallen12-5
7621515Søn24-02-1910:50U-12 Pige C2 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2TMS, Ringsted ungdom 4Antvorskov-hallen14-16
7572125Søn24-02-1911:40U-16 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2Københavns Håndboldklub 2Antvorskov-hallen22-19
7568225Søn24-02-1913:40Serie 4 Herrer A2 - 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2Tuse Næs GymnastikforeningAntvorskov-hallen26-11
7600725Søn24-02-1914:40Serie 2 Damer A - 2. halvdelPulje 2B 91, SlagelseTMS, Ringsted 4Antvorskov-hallen25-14
68128915Tir26-02-1919:10Kvalifikationsrækken HerrerPulje 1Slagelse HåndboldklubLøve-Høng HåndboldAntvorskov-hallen22-19
7580628Søn03-03-1910:00U-12 Drenge C1 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Rørby-Værslev IFAntvorskov-hallen16-17
7621608Søn03-03-1910:50U-12 Pige C2 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2SMUT BG 2Antvorskov-hallen8-18
7615318Søn03-03-1911:40U-12 Pige A1 - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubRødovre HKAntvorskov-hallen15-16
7610508Søn03-03-1912:30U-16 Pige A1 - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubNykøbing F. HåndboldklubAntvorskov-hallen17-21
7568318Søn03-03-1913:30Serie 4 Herrer A2 - 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2SMUT BG 2Antvorskov-hallen25-29
68131319Søn03-03-1914:40Kvalifikationsrækken HerrerPulje 1Slagelse HåndboldklubHF KalundborgAntvorskov-hallen28-28
7572218Søn03-03-1916:00U-16 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2Idrætsefterskolen GrønsundAntvorskov-hallen22-25
7593567Tor07-03-1919:15U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubNæsby IFAntvorskov-hallen23-29
7584797Søn10-03-1910:00U-10 Drenge B1- 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubVallensbæk IFAntvorskov-hallen18-6
7559307Søn10-03-1910:50U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubTeam Sydhavsøerne 2Antvorskov-hallen29-24
7576387Søn10-03-1912:00U-12 Drenge A2 - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubTIK - TaastrupAntvorskov-hallen20-13
7636877Søn10-03-1912:50U-10 Pige C2 - 2. halvdelPulje 4Slagelse Håndboldklub 2HK IsefjordAntvorskov-hallen2-3
7625487Søn10-03-1913:40U-10 Pige B2 - 2. halvdelPulje 1Slagelse Håndboldklub Nordfalster SportsklubAntvorskov-hallen14-13
7574287Søn10-03-1914:40U-14 Drenge B1 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Sierslev HKAntvorskov-hallen22-21
7598987Søn10-03-1915:40U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Holbæk HKAntvorskov-hallen18-20
7561397Søn10-03-1916:40U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdelPulje 2Slagelse HåndboldklubVallensbæk IFAntvorskov-hallen17-16
7600787Søn10-03-1917:40Serie 2 Damer A - 2. halvdelPulje 2B 91, SlagelseTeam Faxe HåndboldAntvorskov-hallen20-15
7852297Søn10-03-1918:50Serie 2 Damer B - 2. halvdelPulje 3B 91, Slagelse 2IF 62, Dalmose 2Antvorskov-hallen7-17
75936710Fre15-03-1919:30U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubHIK/KFUMAntvorskov-hallen23-23
68251922Lør16-03-1914:003. Division DamerPulje 5Slagelse HåndboldklubHvidovre IFAntvorskov-hallen23-23
75993710Søn17-03-1910:30U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 3Slagelse HåndboldklubStenhus Idræts KlubAntvorskov-hallen21-13
7572063Søn17-03-1911:30U-16 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2Rødovre HKAntvorskov-hallen22-19
76153710Søn17-03-1912:30U-12 Pige A1 - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubAmager SKAntvorskov-hallen16-17
76105610Søn17-03-1913:20U-16 Pige A1 - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubDalby G&IF 2Antvorskov-hallen19-17
7568163Søn17-03-1914:20Serie 4 Herrer A2 - 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2HF Kalundborg 4Antvorskov-hallen27-14
68250119Ons20-03-1920:403. Division DamerPulje 5Slagelse HåndboldklubAjax København 3Antvorskov-hallen15-22
7599267Lør23-03-1912:00U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 3Slagelse HåndboldklubFHH 90Antvorskov-hallen29-11
75890810Søn24-03-1909:00U-10 Drenge C2- 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2TMS, Ringsted ungdom 2Antvorskov-hallen19-15
75743910Søn24-03-1909:50U-14 Drenge B1 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2STG / ValløAntvorskov-hallen
75806810Søn24-03-1910:50U-12 Drenge C1 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2SMUT BGAntvorskov-hallen
76144710Søn24-03-1911:40U-14 Pige B2 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 3HVI Himmelev Antvorskov-hallen
76216610Søn24-03-1912:40U-12 Pige C2 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Løve-Høng HåndboldAntvorskov-hallen
75764910Søn24-03-1913:30U-12 Drenge A2 - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubVHC/VidarAntvorskov-hallen
75683710Søn24-03-1914:20Serie 4 Herrer A2 - 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2Borup IFAntvorskov-hallen
68250720Søn24-03-1915:203. Division DamerPulje 5Slagelse HåndboldklubDalby G&IFAntvorskov-hallen
68131920Søn24-03-1916:35Kvalifikationsrækken HerrerPulje 1Slagelse HåndboldklubNFØ HåndboldAntvorskov-hallen
7593463Tor28-03-1919:20U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubBK YdunAntvorskov-hallen
7636939Søn31-03-1910:00U-10 Pige C2 - 2. halvdelPulje 4Slagelse Håndboldklub 2Dianalund/TersløseAntvorskov-hallen
7625549Søn31-03-1910:50U-10 Pige B2 - 2. halvdelPulje 1Slagelse Håndboldklub TMS, Ringsted ungdom Antvorskov-hallen
7561459Søn31-03-1911:40U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdelPulje 2Slagelse HåndboldklubTeam BornholmAntvorskov-hallen
7599049Søn31-03-1912:40U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2HK LammefjordenAntvorskov-hallen
68393518Søn31-03-1913:40Serie 1 Damer Pulje 1Slagelse Håndboldklub 2Sierslev HKAntvorskov-hallen
7600849Søn31-03-1914:50Serie 2 Damer A - 2. halvdelPulje 2B 91, SlagelseHolbæk HK 2Antvorskov-hallen
7985754Søn07-04-1910:00U-16 Drenge 2. Division B - Slutspil - runde 1 - finalerundeFinalerundeNr. 1 i pulje 3Nr. 1 i pulje 1Antvorskov-hallen
7992445Søn07-04-1911:15Old Girls A1- Slutspil - runde 1 - semifinaleSemifinale 2Nr. 1 i pulje 2Nr. 2 i pulje 1Antvorskov-hallen
7985775Søn07-04-1912:20U-16 Drenge 2. Division B - Slutspil - runde 1 - finalerundeFinalerundeNr. 1 i pulje 1Nr. 1 i pulje 2Antvorskov-hallen
7992345Søn07-04-1913:35Old Girls A1- Slutspil - runde 1 - semifinaleSemifinale 1Nr. 1 i pulje 1Nr. 2 i pulje 2Antvorskov-hallen
7985743Søn07-04-1914:40U-16 Drenge 2. Division B - Slutspil - runde 1 - finalerundeFinalerundeNr. 1 i pulje 2Nr. 1 i pulje 3Antvorskov-hallen
7992545Søn07-04-1915:55Old Girls A1- Slutspil - runde 2 - finaleFinaleVinder semifinale 1Vinder semifinale 2Antvorskov-hallen