Kampprogram
Antvorskov-hallen (5217)
Periode: 12-07-2018 til 12-01-2019
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdBaneResultat
6954401Lør01-09-1810:15U-16 Drenge - 2. division - Niveaustævne den 1. september 2018Pulje 1Slagelse HåndboldklubHIK/KFUMAntvorskov-hallen14-29
6963071Lør01-09-1811:30U-10 Pige B - Niveaustævne den 1. september 2018Pulje 2TMS, Ringsted ungdomSlagelse HåndboldklubAntvorskov-hallen5-20
6963061Lør01-09-1812:20U-10 Pige B - Niveaustævne den 1. september 2018Pulje 2Holbæk HK 2Korsør/Tårnborg HKAntvorskov-hallen6-4
6954411Lør01-09-1813:10U-16 Drenge - 2. division - Niveaustævne den 1. september 2018Pulje 1HIK/KFUMHelsingør HåndboldAntvorskov-hallen25-10
6963091Lør01-09-1814:25U-10 Pige B - Niveaustævne den 1. september 2018Pulje 2Korsør/Tårnborg HKTMS, Ringsted ungdomAntvorskov-hallen15-10
6963081Lør01-09-1815:15U-10 Pige B - Niveaustævne den 1. september 2018Pulje 2Slagelse HåndboldklubHolbæk HK 2Antvorskov-hallen17-13
6954421Lør01-09-1816:05U-16 Drenge - 2. division - Niveaustævne den 1. september 2018Pulje 1Helsingør HåndboldSlagelse HåndboldklubAntvorskov-hallen27-28
6965041Søn02-09-1810:00U-16 Pige A - Niveaustævne den 2. september 2018Pulje 1Løve-Høng HåndboldSlagelse HåndboldklubAntvorskov-hallen13-29
6965051Søn02-09-1811:00U-16 Pige A - Niveaustævne den 2. september 2018Pulje 1SMUT BGTMS, Ringsted ungdomAntvorskov-hallen7-17
6965011Søn02-09-1812:00U-16 Pige A - Niveaustævne den 2. september 2018Pulje 1Hvidovre IFLøve-Høng HåndboldAntvorskov-hallen23-5
6965021Søn02-09-1813:00U-16 Pige A - Niveaustævne den 2. september 2018Pulje 1Slagelse HåndboldklubSMUT BGAntvorskov-hallen25-8
6965031Søn02-09-1814:00U-16 Pige A - Niveaustævne den 2. september 2018Pulje 1TMS, Ringsted ungdomHvidovre IFAntvorskov-hallen12-6
7003181Lør08-09-1809:00U-12 Pige B - Niveaustævne den 8. september 2018Pulje 2Slagelse HåndboldklubLøve-Høng HåndboldAntvorskov-hallen39-3
7003171Lør08-09-1809:50U-12 Pige B - Niveaustævne den 8. september 2018Pulje 2KHKS HåndboldHVI HimmelevAntvorskov-hallen11-12
7003201Lør08-09-1811:10U-12 Pige B - Niveaustævne den 8. september 2018Pulje 2HVI HimmelevSlagelse HåndboldklubAntvorskov-hallen8-27
7003191Lør08-09-1812:00U-12 Pige B - Niveaustævne den 8. september 2018Pulje 2Løve-Høng HåndboldKHKS HåndboldAntvorskov-hallen13-19
7004691Lør08-09-1812:50U-10 Pige C - Niveaustævne den 8. september 2018Pulje 2Jersie HKTMS, Ringsted ungdomAntvorskov-hallen4-11
7004681Lør08-09-1813:40U-10 Pige C - Niveaustævne den 8. september 2018Pulje 2Roskilde HåndboldTeam RamsøAntvorskov-hallen5-9
7004671Lør08-09-1814:30U-10 Pige C - Niveaustævne den 8. september 2018Pulje 2TMS, Ringsted ungdomAG HåndboldAntvorskov-hallen7-0
7004661Lør08-09-1815:20U-10 Pige C - Niveaustævne den 8. september 2018Pulje 2Team RamsøJersie HKAntvorskov-hallen6-4
7004651Lør08-09-1816:10U-10 Pige C - Niveaustævne den 8. september 2018Pulje 2AG HåndboldRoskilde HåndboldAntvorskov-hallen6-7
6959821Søn09-09-1810:00U-14 Pige A - Niveaustævne den 9. september 2018Pulje 2KHKS HåndboldSlagelse HåndboldklubAntvorskov-hallen17-37
6959831Søn09-09-1811:00U-14 Pige A - Niveaustævne den 9. september 2018Pulje 2Korsør/Tårnborg HKRaklev G&IAntvorskov-hallen15-15
6959841Søn09-09-1812:00U-14 Pige A - Niveaustævne den 9. september 2018Pulje 2TMS, Ringsted ungdomKHKS HåndboldAntvorskov-hallen28-10
6959851Søn09-09-1813:00U-14 Pige A - Niveaustævne den 9. september 2018Pulje 2Slagelse HåndboldklubKorsør/Tårnborg HKAntvorskov-hallen19-9
6959861Søn09-09-1814:00U-14 Pige A - Niveaustævne den 9. september 2018Pulje 2Raklev G&ITMS, Ringsted ungdomAntvorskov-hallen13-22
7030951Lør15-09-1809:30U-14 Pige - 2. Division - Niveaustævne den 15. september 2018Pulje 1KHKS HåndboldSlagelse HåndboldklubAntvorskov-hallen17-25
7030961Lør15-09-1810:30U-14 Pige - 2. Division - Niveaustævne den 15. september 2018Pulje 1Holbæk HKGreve HåndboldAntvorskov-hallen21-16
7010201Lør15-09-1811:30U-16 Pige - 2. Division - Niveaustævne den 15. september 2018Pulje 1TMS, Ringsted ungdomHVI HimmelevAntvorskov-hallen14-23
7010191Lør15-09-1812:45U-16 Pige - 2. Division - Niveaustævne den 15. september 2018Pulje 1Dalby G&IF - modsat A holdHalstedhus IFAntvorskov-hallen19-25
7030971Lør15-09-1814:00U-14 Pige - 2. Division - Niveaustævne den 15. september 2018Pulje 1Greve HåndboldKHKS HåndboldAntvorskov-hallen26-26
7030981Lør15-09-1815:00U-14 Pige - 2. Division - Niveaustævne den 15. september 2018Pulje 1Slagelse HåndboldklubHolbæk HKAntvorskov-hallen18-12
7010211Lør15-09-1816:00U-16 Pige - 2. Division - Niveaustævne den 15. september 2018Pulje 1HVI HimmelevDalby G&IF - modsat A holdAntvorskov-hallen14-14
7010221Lør15-09-1817:15U-16 Pige - 2. Division - Niveaustævne den 15. september 2018Pulje 1Halstedhus IFTMS, Ringsted ungdomAntvorskov-hallen19-35
7030591Søn16-09-1810:15U-14 Drenge - 2. Division - Niveaustævne den 16. september 2018Pulje 4Slagelse HåndboldklubSMUT BGAntvorskov-hallen15-19
7009671Søn16-09-1811:15U-16 Drenge - 2. division - Niveaustævne den 16. september 2018Pulje 2Slagelse HåndboldklubVSHAntvorskov-hallen23-23
7030601Søn16-09-1812:30U-14 Drenge - 2. Division - Niveaustævne den 16. september 2018Pulje 4SMUT BGLyngby HKAntvorskov-hallen19-15
7009681Søn16-09-1813:30U-16 Drenge - 2. division - Niveaustævne den 16. september 2018Pulje 2VSHTeam København (HK 94)Antvorskov-hallen26-15
7030581Søn16-09-1814:45U-14 Drenge - 2. Division - Niveaustævne den 16. september 2018Pulje 4Lyngby HKSlagelse HåndboldklubAntvorskov-hallen18-17
7009691Søn16-09-1816:00U-16 Drenge - 2. division - Niveaustævne den 16. september 2018Pulje 2Team København (HK 94)Slagelse HåndboldklubAntvorskov-hallen14-30
6983171Tor27-09-1820:45Santander Cup Herrer LP 2018-20 Herrer - 1. rundeHRØ KampeSlagelse Håndboldklub (KV)Svend Gønge IF (KV)Antvorskov-hallen
7123541Søn30-09-1809:30U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 3Slagelse Håndboldklub 2Korsør/Tårnborg HK 2Antvorskov-hallen
7120851Søn30-09-1810:20U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 2Slagelse Håndboldklub TMS, Ringsted ungdom Antvorskov-hallen
7085971Søn30-09-1811:10U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 2Slagelse HåndboldklubHK Lammefjorden Antvorskov-hallen
7109381Søn30-09-1812:00U-14 Pige B - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 3Sydsjællands HKAntvorskov-hallen
7222191Søn30-09-1813:00U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 4Slagelse Håndboldklub 2Fuglede IFAntvorskov-hallen
7097081Søn30-09-1813:50U-14 Pige 2. Division - 1.halvdelPulje 2Slagelse HåndboldklubBrøndby HKAntvorskov-hallen
6838501Søn30-09-1814:50Serie 1 Damer Pulje 1Slagelse Håndboldklub 2TMS, Ringsted 3Antvorskov-hallen
6812112Søn30-09-1816:00Kvalifikationsrækken HerrerPulje 1Slagelse HåndboldklubSvend Gønge IFAntvorskov-hallen
6823992Søn30-09-1817:103. Division DamerPulje 5Slagelse HåndboldklubAG HåndboldAntvorskov-hallen
7134091Søn30-09-1818:30Serie 2 Damer - 1.halvdelPulje 2B 91, SlagelseHK Lammefjorden 2Antvorskov-hallen
7082402Søn07-10-1811:00U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 2Slagelse Håndboldklub 2Stillinge IFAntvorskov-hallen
7073102Søn07-10-1811:50U-16 Drenge A - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Team Faxe HåndboldAntvorskov-hallen
7077302Søn07-10-1812:50U-12 Drenge A - 1.halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubHåndboldklubben Maribo/HunsebyAntvorskov-hallen
7105522Søn07-10-1813:40U-16 Pige A - 1.halvdelPulje 3Slagelse HåndboldklubHK IsefjordAntvorskov-hallen
7066522Søn07-10-1814:40Serie 4 Herrer - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Møns HåndboldklubAntvorskov-hallen
7106722Søn07-10-1815:40U-14 Pige A - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2TMS, Ringsted ungdom 2Antvorskov-hallen
7063822Søn07-10-1816:40U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub Vallensbæk IFAntvorskov-hallen
7375481Tor11-10-18U-18P Piger - Intersport Ungdomspokal 1Pulje 1Slagelse HåndboldklubGreve HåndboldAntvorskov-hallen
7092612Tor11-10-1819:15U-18 Pige 1. Division - 1.halvdelPulje 3Slagelse HåndboldklubHillerød Håndbold KlubAntvorskov-hallen
7082453Søn21-10-1809:00U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 2Slagelse Håndboldklub 2Holmegaard Håndbold Antvorskov-hallen
7123603Søn21-10-1809:50U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 3Slagelse Håndboldklub 2Team Faxe Håndbold 2Antvorskov-hallen
7086033Søn21-10-1810:40U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 2Slagelse HåndboldklubDianalund/TersløseAntvorskov-hallen
7109443Søn21-10-1811:30U-14 Pige B - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 3Møns HåndboldklubAntvorskov-hallen
7077353Søn21-10-1812:30U-12 Drenge A - 1.halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubTMS, Ringsted ungdomAntvorskov-hallen
7073153Søn21-10-1813:20U-16 Drenge A - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Frem 83, SkælskørAntvorskov-hallen
7097143Søn21-10-1814:20U-14 Pige 2. Division - 1.halvdelPulje 2Slagelse HåndboldklubJersie HKAntvorskov-hallen
6824114Søn21-10-1815:203. Division DamerPulje 5Slagelse HåndboldklubSUS Håndbold Antvorskov-hallen
6812234Søn21-10-1816:35Kvalifikationsrækken HerrerPulje 1Slagelse HåndboldklubDalby G&IF 2Antvorskov-hallen
6838593Søn21-10-1817:45Serie 1 Damer Pulje 1Slagelse Håndboldklub 2Dalby G&IF 2Antvorskov-hallen
7061743Man22-10-1819:00U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubRoskilde Håndbold 2Antvorskov-hallen
7097298Lør27-10-1811:00U-14 Pige 2. Division - 1.halvdelPulje 2Slagelse HåndboldklubHåndboldklubben Maribo/HunsebyAntvorskov-hallen
7123758Lør27-10-1812:50U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 3Slagelse Håndboldklub 2Frem 83, SkælskørAntvorskov-hallen
7121068Lør27-10-1813:40U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 2Slagelse Håndboldklub Bjergsted HKAntvorskov-hallen
7109598Lør27-10-1814:30U-14 Pige B - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 3Team RamsøAntvorskov-hallen
7222264Søn28-10-1810:00U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 4Slagelse Håndboldklub 2Jernløse HåndboldAntvorskov-hallen
7106784Søn28-10-1811:00U-14 Pige A - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Næstved/Herlufsholm 2Antvorskov-hallen
7105584Søn28-10-1812:00U-16 Pige A - 1.halvdelPulje 3Slagelse HåndboldklubJernløse HåndboldAntvorskov-hallen
7063884Søn28-10-1813:00U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub Raklev G&IAntvorskov-hallen
7092674Søn28-10-1814:00U-18 Pige 1. Division - 1.halvdelPulje 3Slagelse HåndboldklubRødovre HKAntvorskov-hallen
7066584Søn28-10-1815:15Serie 4 Herrer - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Tuse Næs GymnastikforeningAntvorskov-hallen
7134244Søn28-10-1816:15Serie 2 Damer - 1.halvdelPulje 2B 91, SlagelseRaklev G&I 2Antvorskov-hallen
7148564Søn28-10-1817:30Serie 3 Damer - 1.halvdelPulje 3B 91, Slagelse 2Fuglebjerg IF 3Antvorskov-hallen
7061898Fre02-11-1819:00U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubGunslevholm IdrætsefterskoleAntvorskov-hallen
7120965Søn04-11-1810:00U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 2Slagelse Håndboldklub Korsør/Tårnborg HKAntvorskov-hallen
7086095Søn04-11-1810:50U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 2Slagelse HåndboldklubRaklev G&IAntvorskov-hallen
7222305Søn04-11-1811:40U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 4Slagelse Håndboldklub 2SMUT BG 2Antvorskov-hallen
7063915Søn04-11-1812:30U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub Køge Håndbold Antvorskov-hallen
7106815Søn04-11-1813:30U-14 Pige A - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Frem 83, SkælskørAntvorskov-hallen
7105615Søn04-11-1814:30U-16 Pige A - 1.halvdelPulje 3Slagelse HåndboldklubTMS, Ringsted ungdom 2Antvorskov-hallen
7066615Søn04-11-1815:30Serie 4 Herrer - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2HF Kalundborg 4Antvorskov-hallen
6838705Søn04-11-1816:30Serie 1 Damer Pulje 1Slagelse Håndboldklub 2Team RamsøAntvorskov-hallen
7148605Søn04-11-1817:40Serie 3 Damer - 1.halvdelPulje 3B 91, Slagelse 2HF SusåAntvorskov-hallen
7134305Søn04-11-1818:50Serie 2 Damer - 1.halvdelPulje 2B 91, SlagelseDianalund/TersløseAntvorskov-hallen
7082536Søn11-11-1810:00U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 2Slagelse Håndboldklub 2NFØ Håndbold Antvorskov-hallen
7123686Søn11-11-1810:50U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 3Slagelse Håndboldklub 2Fuglebjerg IFAntvorskov-hallen
7109526Søn11-11-1811:40U-14 Pige B - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 3Team Faxe Håndbold 2 Antvorskov-hallen
7111996Søn11-11-1812:40U-12 Pige A - 1.halvdelPulje 2Slagelse HåndboldklubRoskilde HåndboldAntvorskov-hallen
7073236Søn11-11-1813:30U-16 Drenge A - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2H.S.G. 91 - Team RamsøAntvorskov-hallen
7097226Søn11-11-1814:30U-14 Pige 2. Division - 1.halvdelPulje 2Slagelse HåndboldklubSakskøbing/Slemminge HåndboldklubAntvorskov-hallen
7061826Søn11-11-1815:30U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubAG Håndbold 2Antvorskov-hallen
6824287Søn11-11-1816:403. Division DamerPulje 5Slagelse HåndboldklubNæstved/HerlufsholmAntvorskov-hallen
6812407Søn11-11-1818:00Kvalifikationsrækken HerrerPulje 1Slagelse HåndboldklubNykøbing F. HåndboldklubAntvorskov-hallen
7222408Tir13-11-1818:00U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 4Slagelse Håndboldklub 2H.S.G. 91 2Antvorskov-hallen
7148708Søn18-11-18Serie 3 Damer - 1.halvdelPulje 3B 91, Slagelse 2Boeslunde Gymnastik Forening 2 - i Slagelse områdeAntvorskov-hallen
7082557Søn25-11-1810:00U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 2Slagelse Håndboldklub 2Borup IFAntvorskov-hallen
7077457Søn25-11-1810:50U-12 Drenge A - 1.halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubNæstved/HerlufsholmAntvorskov-hallen
7112017Søn25-11-1811:40U-12 Pige A - 1.halvdelPulje 2Slagelse HåndboldklubFHH 90Antvorskov-hallen
7105677Søn25-11-1812:30U-16 Pige A - 1.halvdelPulje 3Slagelse HåndboldklubHolbæk HKAntvorskov-hallen
7063977Søn25-11-1813:30U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub Løve-Høng HåndboldAntvorskov-hallen
7092767Søn25-11-1814:30U-18 Pige 1. Division - 1.halvdelPulje 3Slagelse HåndboldklubRoskilde HåndboldAntvorskov-hallen
6838807Søn25-11-1815:45Serie 1 Damer Pulje 1Slagelse Håndboldklub 2Næstved/Herlufsholm 2Antvorskov-hallen
7134397Søn25-11-1817:00Serie 2 Damer - 1.halvdelPulje 2B 91, SlagelseHashøj IFAntvorskov-hallen
7105739Lør01-12-1812:00U-16 Pige A - 1.halvdelPulje 3Slagelse HåndboldklubDianalund/TersløseAntvorskov-hallen
7222419Søn02-12-1809:30U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 4Slagelse Håndboldklub 2TMS, Ringsted ungdom 3Antvorskov-hallen
7121079Søn02-12-1810:20U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 2Slagelse Håndboldklub Raklev G&I Antvorskov-hallen
7106939Søn02-12-1811:10U-14 Pige A - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Korsør/Tårnborg HKAntvorskov-hallen
7064039Søn02-12-1812:10U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub SMUT BGAntvorskov-hallen
7066739Søn02-12-1813:10Serie 4 Herrer - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2SMUT BG 2Antvorskov-hallen
6838858Søn02-12-1814:10Serie 1 Damer Pulje 1Slagelse Håndboldklub 2Østofte Hillested HåndboldklubAntvorskov-hallen
7092829Søn02-12-1815:20U-18 Pige 1. Division - 1.halvdelPulje 3Slagelse HåndboldklubTPI-OdenseAntvorskov-hallen
7148719Søn02-12-1816:35Serie 3 Damer - 1.halvdelPulje 3B 91, Slagelse 2IF 62, Dalmose 2Antvorskov-hallen
7134448Søn02-12-1817:50Serie 2 Damer - 1.halvdelPulje 2B 91, SlagelseIF 62, DalmoseAntvorskov-hallen
71238110Søn09-12-1809:00U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 3Slagelse Håndboldklub 2Holmegaard HåndboldAntvorskov-hallen
70862410Søn09-12-1809:50U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 2Slagelse HåndboldklubKHKS HåndboldAntvorskov-hallen
71096510Søn09-12-1810:50U-14 Pige B - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 3STG / ValløAntvorskov-hallen
71121210Søn09-12-1811:50U-12 Pige A - 1.halvdelPulje 2Slagelse HåndboldklubTMS, Ringsted ungdom 2Antvorskov-hallen
70775610Søn09-12-1812:40U-12 Drenge A - 1.halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubKøge Håndbold Antvorskov-hallen
70733610Søn09-12-1813:30U-16 Drenge A - 1.halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2STG / ValløAntvorskov-hallen
70973510Søn09-12-1814:40U-14 Pige 2. Division - 1.halvdelPulje 2Slagelse HåndboldklubKøge Håndbold 2Antvorskov-hallen
70619510Søn09-12-1815:40U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubKøge Håndbold Antvorskov-hallen
68245311Søn09-12-1816:503. Division DamerPulje 5Slagelse HåndboldklubHVI HimmelevAntvorskov-hallen
68126511Søn09-12-1818:10Kvalifikationsrækken HerrerPulje 1Slagelse HåndboldklubRoskilde Håndbold 2Antvorskov-hallen
6824419Tir18-12-1819:103. Division DamerPulje 5Slagelse HåndboldklubHØJAntvorskov-hallen
6812539Tir18-12-1820:25Kvalifikationsrækken HerrerPulje 1Slagelse HåndboldklubHF SusåAntvorskov-hallen