Kampprogram
Antvorskov-hallen (5217)
Periode: 16-03-2019 til 16-09-2019
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdBaneResultat
68251922Lør16-03-1914:003. Division DamerPulje 5Slagelse HåndboldklubHvidovre IFAntvorskov-hallen23-23
75993710Søn17-03-1910:30U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 3Slagelse HåndboldklubStenhus Idræts KlubAntvorskov-hallen21-13
7572063Søn17-03-1911:30U-16 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2Rødovre HKAntvorskov-hallen22-19
76153710Søn17-03-1912:30U-12 Pige A1 - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubAmager SKAntvorskov-hallen16-17
76105610Søn17-03-1913:20U-16 Pige A1 - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubDalby G&IF 2Antvorskov-hallen19-17
7568163Søn17-03-1914:20Serie 4 Herrer A2 - 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2HF Kalundborg 4Antvorskov-hallen27-14
68250119Ons20-03-1920:403. Division DamerPulje 5Slagelse HåndboldklubAjax København 3Antvorskov-hallen15-22
7599267Lør23-03-1912:00U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 3Slagelse HåndboldklubFHH 90Antvorskov-hallen
75890810Søn24-03-1909:00U-10 Drenge C2- 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2TMS, Ringsted ungdom 2Antvorskov-hallen
75743910Søn24-03-1909:50U-14 Drenge B1 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2STG / ValløAntvorskov-hallen
75806810Søn24-03-1910:50U-12 Drenge C1 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2SMUT BGAntvorskov-hallen
76144710Søn24-03-1911:40U-14 Pige B2 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 3HVI Himmelev Antvorskov-hallen
76216610Søn24-03-1912:40U-12 Pige C2 - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2Løve-Høng HåndboldAntvorskov-hallen
75764910Søn24-03-1913:30U-12 Drenge A2 - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubVHC/VidarAntvorskov-hallen
75683710Søn24-03-1914:20Serie 4 Herrer A2 - 2. halvdelPulje 3Slagelse Håndboldklub 2Borup IFAntvorskov-hallen
68250720Søn24-03-1915:203. Division DamerPulje 5Slagelse HåndboldklubDalby G&IFAntvorskov-hallen
68131920Søn24-03-1916:35Kvalifikationsrækken HerrerPulje 1Slagelse HåndboldklubNFØ HåndboldAntvorskov-hallen
7593463Tor28-03-1919:20U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Slagelse HåndboldklubBK YdunAntvorskov-hallen
7636939Søn31-03-1910:00U-10 Pige C2 - 2. halvdelPulje 4Slagelse Håndboldklub 2Dianalund/TersløseAntvorskov-hallen
7625549Søn31-03-1910:50U-10 Pige B2 - 2. halvdelPulje 1Slagelse Håndboldklub TMS, Ringsted ungdom Antvorskov-hallen
7561459Søn31-03-1911:40U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdelPulje 2Slagelse HåndboldklubTeam BornholmAntvorskov-hallen
7599049Søn31-03-1912:40U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 2Slagelse Håndboldklub 2HK LammefjordenAntvorskov-hallen
68393518Søn31-03-1913:40Serie 1 Damer Pulje 1Slagelse Håndboldklub 2Sierslev HKAntvorskov-hallen
7600849Søn31-03-1914:50Serie 2 Damer A - 2. halvdelPulje 2B 91, SlagelseHolbæk HK 2Antvorskov-hallen
7985754Søn07-04-1910:00U-16 Drenge 2. Division B - Slutspil - runde 1 - finalerundeFinalerundeNr. 1 i pulje 3Nr. 1 i pulje 1Antvorskov-hallen
7992445Søn07-04-1911:15Old Girls A1- Slutspil - runde 1 - semifinaleSemifinale 2Nr. 1 i pulje 2Nr. 2 i pulje 1Antvorskov-hallen
7985775Søn07-04-1912:20U-16 Drenge 2. Division B - Slutspil - runde 1 - finalerundeFinalerundeNr. 1 i pulje 1Nr. 1 i pulje 2Antvorskov-hallen
7992345Søn07-04-1913:35Old Girls A1- Slutspil - runde 1 - semifinaleSemifinale 1Nr. 1 i pulje 1Nr. 2 i pulje 2Antvorskov-hallen
7985743Søn07-04-1914:40U-16 Drenge 2. Division B - Slutspil - runde 1 - finalerundeFinalerundeNr. 1 i pulje 2Nr. 1 i pulje 3Antvorskov-hallen
7992545Søn07-04-1915:55Old Girls A1- Slutspil - runde 2 - finaleFinaleVinder semifinale 1Vinder semifinale 2Antvorskov-hallen