Kampprogram
Birkerød Idrætscenter (5313)
Periode: 09-11-2018 til 09-05-2019
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdBaneResultat
7104146Søn11-11-1814:00Old Girls B - 1.halvdelPulje 5Team KongevejenTeam Helsinge Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 113-6
7103846Søn11-11-1815:00Old Girls B - 1.halvdelPulje 4Team Kongevejen 2Lyngby HK Birkerød Idrætscenter 113-14
6822987Søn11-11-1816:303. Division Herrer Pulje 6Rudersdal HåndboldØresund HåndboldBirkerød Idrætscenter 126-21
6841436Søn11-11-1817:45Serie 1 Damer Pulje 4Rudersdal Håndbold 2Furesø Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 124-26
7151746Søn11-11-1818:55Serie 2 Herrer - 1.halvdelPulje 7Rudersdal Håndbold 2Helsingør Håndbold 4Birkerød Idrætscenter 125-19
7376313Ons14-11-1818:15U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1Pulje 6Rudersdal HåndboldFuresø HåndboldBirkerød Idrætscenter 116-16
7376162Ons14-11-1819:10U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1Pulje 4Rudersdal Håndbold 2BK YdunBirkerød Idrætscenter 110-16
7093429Ons21-11-1819:00U-16 Pige 1. Division - 1.halvdelPulje 2Rudersdal HåndboldVSHBirkerød Idrætscenter 1
7070267Ons21-11-1820:30Old Boys B - 1.halvdelPulje 2Birkerød HKTune IFBirkerød Idrætscenter 1
7060077Tor22-11-1818:15U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldHillerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 1
6822733Tor22-11-1820:303. Division Herrer Pulje 6Rudersdal HåndboldVSHBirkerød Idrætscenter 1
7090677Søn25-11-1810:50U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 10Birkerød HK 2Espergærde IFBirkerød Idrætscenter 1
7119237Søn25-11-1811:40U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 10Birkerød HK 2Fredensborg HK 78 2Birkerød Idrætscenter 1
7087377Søn25-11-1812:30U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 6Birkerød HKAllerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 1
7115037Søn25-11-1813:20U-12 Pige B - 1. halvdelPulje 6Birkerød HKFIF 2Birkerød Idrætscenter 1
7125537Søn25-11-1814:10U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 9Birkerød HKAllerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 1
7096367Søn25-11-1815:00U-14 Pige 1. Division - 1.halvdelPulje 3Rudersdal HåndboldFjordbyerneBirkerød Idrætscenter 1
7093367Søn25-11-1816:00U-16 Pige 1. Division - 1.halvdelPulje 2Rudersdal HåndboldAjax KøbenhavnBirkerød Idrætscenter 1
6825373Man26-11-1820:303. Division DamerPulje 6Rudersdal HåndboldVSH Birkerød Idrætscenter 1
73772911Ons28-11-1819:00U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdelPulje 2Rudersdal Håndbold 2FIF 2Birkerød Idrætscenter 1
7070329Ons28-11-1820:30Old Boys B - 1.halvdelPulje 2Birkerød HKHVI HimmelevBirkerød Idrætscenter 1
7104167Ons28-11-1820:00Old Girls B - 1.halvdelPulje 5Team KongevejenSlangerup HFBirkerød Idrætscenter 2
7077229Søn02-12-1810:00U-14 Drenge B - 1.halvdelPulje 6Rudersdal Håndbold 3Espergærde IFBirkerød Idrætscenter 1
7377199Søn02-12-1811:00U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdelPulje 2Rudersdal Håndbold 2TIK - Taastrup Birkerød Idrætscenter 1
7108739Søn02-12-1812:00U-14 Pige A - 1.halvdelPulje 8Rudersdal Håndbold 2Ledøje-Smørum HK 2Birkerød Idrætscenter 1
7062829Søn02-12-1813:00U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldRoskilde HåndboldBirkerød Idrætscenter 1
7095229Søn02-12-1814:00U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdelPulje 2Rudersdal Håndbold 2Hornbæk IFBirkerød Idrætscenter 1
7060139Søn02-12-1815:10U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldHerlev/Hjorten HåndboldBirkerød Idrætscenter 1
7125599Søn02-12-1809:50U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 9Birkerød HKVHC/Vidar 2Birkerød Idrætscenter 2
7087439Søn02-12-1810:40U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 6Birkerød HKVSH 2Birkerød Idrætscenter 2
7119299Søn02-12-1811:30U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 10Birkerød HK 2Stenløse HK 2Birkerød Idrætscenter 2
7103929Søn02-12-1812:20Old Girls B - 1.halvdelPulje 4Team Kongevejen 2HIKBirkerød Idrætscenter 2
7104229Søn02-12-1813:20Old Girls B - 1.halvdelPulje 5Team KongevejenHK 73 - FrederikssundBirkerød Idrætscenter 2
7096429Man03-12-1819:30U-14 Pige 1. Division - 1.halvdelPulje 3Rudersdal HåndboldLyngby HKBirkerød Idrætscenter 1
7115099Tir04-12-1818:30U-12 Pige B - 1. halvdelPulje 6Birkerød HKBK Ydun 2Birkerød Idrætscenter 2
7450611Tor06-12-1820:00Santander Cup Herrer LP 2018-20 Herrer - 3. runde HRØ - FHF HRØ KampeRudersdal (3. DivKorsør Slagelse Elitehåndbold (2. Div)Birkerød Idrætscenter 1
7471151Tor13-12-18U-14 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - Cup kampeKampe - ottendelsfinalerne Rudersdal HåndboldAmager HåndboldBirkerød Idrætscenter 1
68260314Søn20-01-1915:003. Division DamerPulje 6Rudersdal HåndboldHIK 2Birkerød Idrætscenter 1
68233914Søn20-01-1916:303. Division Herrer Pulje 6Rudersdal HåndboldHK 73 - FrederikssundBirkerød Idrætscenter 1
68417212Søn20-01-1917:45Serie 1 Damer Pulje 4Rudersdal Håndbold 2HK 73/SHF 2Birkerød Idrætscenter 1
68418314Søn03-02-1916:00Serie 1 Damer Pulje 4Rudersdal Håndbold 2Hillerød Håndbold Klub 2Birkerød Idrætscenter 1
68262718Søn10-03-1915:003. Division DamerPulje 6Rudersdal HåndboldHillerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 1
68236318Søn10-03-1916:303. Division Herrer Pulje 6Rudersdal HåndboldABBirkerød Idrætscenter 1
68419216Søn10-03-1917:45Serie 1 Damer Pulje 4Rudersdal Håndbold 2Herlev/Hjorten Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 1