Kampprogram
Birkerød Idrætscenter (5313)
Periode: 12-10-2018 til 12-04-2019
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdBaneResultat
7376762Tir23-10-1816:40U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 1Pulje 3Birkerød HKFreja HKBirkerød Idrætscenter 14-28
7377045Tir23-10-1818:00U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdelPulje 2Rudersdal Håndbold 2Furesø HåndboldBirkerød Idrætscenter 117-14
7062612Tir23-10-1819:00U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldTeam Helsinge HåndboldBirkerød Idrætscenter 124-28
7108677Ons24-10-1818:15U-14 Pige A - 1.halvdelPulje 8Rudersdal Håndbold 2Lynge-Uggeløse IFBirkerød Idrætscenter 118-14
7070174Ons24-10-1820:30Old Boys B - 1.halvdelPulje 2Birkerød HKCIKBirkerød Idrætscenter 130-19
7376793Tor25-10-1816:45U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 1Pulje 3Birkerød HKFIFBirkerød Idrætscenter 12-18
6825495Tor25-10-1820:003. Division DamerPulje 6Rudersdal HåndboldØresund HåndboldBirkerød Idrætscenter 121-14
7090584Søn28-10-1809:00U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 10Birkerød HK 2Fredensborg HK 78Birkerød Idrætscenter 14-12
7087284Søn28-10-1809:50U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 6Birkerød HKLyngby HK Birkerød Idrætscenter 111-6
7114944Søn28-10-1810:40U-12 Pige B - 1. halvdelPulje 6Birkerød HKHIK 2Birkerød Idrætscenter 16-11
7125444Søn28-10-1812:20U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 9Birkerød HKAjax København 3Birkerød Idrætscenter 15-16
7062674Søn28-10-1813:10U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldHillerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 129-12
7103774Søn28-10-1814:10Old Girls B - 1.halvdelPulje 4Team Kongevejen 2CIKBirkerød Idrætscenter 113-12
7377137Søn28-10-1815:10U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdelPulje 2Rudersdal Håndbold 2VSH Birkerød Idrætscenter 112-17
7104074Søn28-10-1816:10Old Girls B - 1.halvdelPulje 5Team KongevejenHundested HKBirkerød Idrætscenter 128-11
7375862Man29-10-1820:00U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1Pulje 3Rudersdal Håndbold 2HIK/KFUMBirkerød Idrætscenter 118-22
7376912Tir30-10-1818:30U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdelPulje 2Rudersdal Håndbold 2Rødovre HKBirkerød Idrætscenter 123-25
7375833Ons31-10-1818:15U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1Pulje 2Rudersdal HåndboldHØJBirkerød Idrætscenter 115-24
7125475Søn04-11-1809:00U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 9Birkerød HKTårnby HK 2Birkerød Idrætscenter 19-12
7087315Søn04-11-1809:50U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 6Birkerød HKFarum HFBirkerød Idrætscenter 115-16
7114975Søn04-11-1810:40U-12 Pige B - 1. halvdelPulje 6Birkerød HKVærløse HKBirkerød Idrætscenter 16-17
7090615Søn04-11-1811:30U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 10Birkerød HK 2Værløse HKBirkerød Idrætscenter 116-5
7119175Søn04-11-1812:20U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 10Birkerød HK 2Farum HF 2Birkerød Idrætscenter 111-16
7375893Man05-11-1819:30U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1Pulje 3Rudersdal Håndbold 2Ajax KøbenhavnBirkerød Idrætscenter 111-34
7070246Ons07-11-1820:30Old Boys B - 1.halvdelPulje 2Birkerød HKBrøndby HKBirkerød Idrætscenter 123-12
7104146Søn11-11-1814:00Old Girls B - 1.halvdelPulje 5Team KongevejenTeam Helsinge Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 113-6
7103846Søn11-11-1815:00Old Girls B - 1.halvdelPulje 4Team Kongevejen 2Lyngby HK Birkerød Idrætscenter 113-14
6822987Søn11-11-1816:303. Division Herrer Pulje 6Rudersdal HåndboldØresund HåndboldBirkerød Idrætscenter 126-21
6841436Søn11-11-1817:45Serie 1 Damer Pulje 4Rudersdal Håndbold 2Furesø Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 124-26
7151746Søn11-11-1818:55Serie 2 Herrer - 1.halvdelPulje 7Rudersdal Håndbold 2Helsingør Håndbold 4Birkerød Idrætscenter 125-19
7376313Ons14-11-1818:15U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1Pulje 6Rudersdal HåndboldFuresø HåndboldBirkerød Idrætscenter 116-16
7376162Ons14-11-1819:10U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1Pulje 4Rudersdal Håndbold 2BK YdunBirkerød Idrætscenter 110-16
7093429Ons21-11-1819:00U-16 Pige 1. Division - 1.halvdelPulje 2Rudersdal HåndboldVSHBirkerød Idrætscenter 117-18
7070267Ons21-11-1820:30Old Boys B - 1.halvdelPulje 2Birkerød HKTune IFBirkerød Idrætscenter 120-20
7060077Tor22-11-1818:15U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldHillerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 132-15
6822733Tor22-11-1820:303. Division Herrer Pulje 6Rudersdal HåndboldVSHBirkerød Idrætscenter 122-21
7090677Søn25-11-1810:50U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 10Birkerød HK 2Espergærde IFBirkerød Idrætscenter 112-10
7119237Søn25-11-1811:40U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 10Birkerød HK 2Fredensborg HK 78 2Birkerød Idrætscenter 112-6
7087377Søn25-11-1812:30U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 6Birkerød HKAllerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 115-20
7115037Søn25-11-1813:20U-12 Pige B - 1. halvdelPulje 6Birkerød HKFIF 2Birkerød Idrætscenter 111-17
7125537Søn25-11-1814:10U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 9Birkerød HKAllerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 15-8
7096367Søn25-11-1815:00U-14 Pige 1. Division - 1.halvdelPulje 3Rudersdal HåndboldFjordbyerneBirkerød Idrætscenter 127-15
7093367Søn25-11-1816:45U-16 Pige 1. Division - 1.halvdelPulje 2Rudersdal HåndboldAjax KøbenhavnBirkerød Idrætscenter 132-17
6825373Man26-11-1820:303. Division DamerPulje 6Rudersdal HåndboldVSH Birkerød Idrætscenter 113-20
73772911Ons28-11-1819:00U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdelPulje 2Rudersdal Håndbold 2FIF 2Birkerød Idrætscenter 119-23
7070329Ons28-11-1820:30Old Boys B - 1.halvdelPulje 2Birkerød HKHVI HimmelevBirkerød Idrætscenter 125-23
7104167Ons28-11-1820:00Old Girls B - 1.halvdelPulje 5Team KongevejenSlangerup HFBirkerød Idrætscenter 213-13
7077229Søn02-12-1810:00U-14 Drenge B - 1.halvdelPulje 6Rudersdal Håndbold 3Espergærde IFBirkerød Idrætscenter 18-21
7377199Søn02-12-1811:00U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdelPulje 2Rudersdal Håndbold 2TIK - Taastrup Birkerød Idrætscenter 115-22
7108739Søn02-12-1812:00U-14 Pige A - 1.halvdelPulje 8Rudersdal Håndbold 2Ledøje-Smørum HK 2Birkerød Idrætscenter 117-4
7062829Søn02-12-1813:00U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldRoskilde HåndboldBirkerød Idrætscenter 122-26
7095229Søn02-12-1814:00U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdelPulje 2Rudersdal Håndbold 2Hornbæk IFBirkerød Idrætscenter 122-27
7060139Søn02-12-1815:10U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldHerlev/Hjorten HåndboldBirkerød Idrætscenter 125-23
7125599Søn02-12-1809:50U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 9Birkerød HKVHC/Vidar 2Birkerød Idrætscenter 29-3
7119299Søn02-12-1811:30U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 10Birkerød HK 2Stenløse HK 2Birkerød Idrætscenter 221-5
7103929Søn02-12-1812:20Old Girls B - 1.halvdelPulje 4Team Kongevejen 2HIKBirkerød Idrætscenter 212-15
7104229Søn02-12-1813:20Old Girls B - 1.halvdelPulje 5Team KongevejenHK 73 - FrederikssundBirkerød Idrætscenter 216-9
7096429Man03-12-1819:30U-14 Pige 1. Division - 1.halvdelPulje 3Rudersdal HåndboldLyngby HKBirkerød Idrætscenter 120-23
7115099Tir04-12-1818:30U-12 Pige B - 1. halvdelPulje 6Birkerød HKBK Ydun 2Birkerød Idrætscenter 215-17
7450611Tor06-12-1820:00Santander Cup Herrer LP 2018-20 Herrer - 3. runde HRØ - FHF HRØ KampeRudersdal (3. DivKorsør Slagelse Elitehåndbold (2. Div)Birkerød Idrætscenter 126-32
7493291Lør08-12-1813:00Stævne 5: U-10 Drenge - Uøvede den 8. december 2018 (08)Pulje 1ABFredensborg HK 78Birkerød Idrætscenter 1
7493302Lør08-12-1813:35Stævne 5: U-10 Drenge - Uøvede den 8. december 2018 (08)Pulje 1Jersie HKTeam København (HK 94)Birkerød Idrætscenter 1
7493313Lør08-12-1814:10Stævne 5: U-10 Drenge - Uøvede den 8. december 2018 (08)Pulje 1Slagelse HåndboldklubABBirkerød Idrætscenter 1
7493324Lør08-12-1814:45Stævne 5: U-10 Drenge - Uøvede den 8. december 2018 (08)Pulje 1Fredensborg HK 78Jersie HKBirkerød Idrætscenter 1
7493335Lør08-12-1815:20Stævne 5: U-10 Drenge - Uøvede den 8. december 2018 (08)Pulje 1Team København (HK 94)Slagelse HåndboldklubBirkerød Idrætscenter 1
7493341Lør08-12-1813:00Stævne 5: U-10 Drenge - Uøvede den 8. december 2018 (08)Pulje 2Birkerød HKHelsingør HåndboldBirkerød Idrætscenter 2
7493352Lør08-12-1813:35Stævne 5: U-10 Drenge - Uøvede den 8. december 2018 (08)Pulje 2Team København (HK 94) 2HIKBirkerød Idrætscenter 2
7493374Lør08-12-1814:20Stævne 5: U-10 Drenge - Uøvede den 8. december 2018 (08)Pulje 2Helsingør HåndboldTeam København (HK 94) 2Birkerød Idrætscenter 2
7493363Lør08-12-1814:55Stævne 5: U-10 Drenge - Uøvede den 8. december 2018 (08)Pulje 2HIKBirkerød HKBirkerød Idrætscenter 2
7489351Man10-12-1820:00U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 2Pulje 4Rudersdal HåndboldHornbæk IFBirkerød Idrætscenter 128-29
7490121Tir11-12-1818:15U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2Pulje 3Birkerød HKHIKBirkerød Idrætscenter 16-21
7471151Tir11-12-1819:00U-14 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - Cup kampeKampe - ottendelsfinalerne Rudersdal HåndboldAmager HåndboldBirkerød Idrætscenter 118-19
7489711Ons12-12-1819:00U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2Pulje 6Rudersdal Håndbold 2Team Helsinge HåndboldBirkerød Idrætscenter 1
7087439Ons12-12-1817:15U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 6Birkerød HKVSH 2Birkerød Idrætscenter 217-16
7488351Tor13-12-1818:45U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2Pulje 3Rudersdal Håndbold 2Næstved/HerlufsholmBirkerød Idrætscenter 1
7489291Man17-12-1819:30U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 2Pulje 3Rudersdal Håndbold 2Idrætsefterskolen KlintsøgaardBirkerød Idrætscenter 1
7557342Søn06-01-19U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldOure I.E. HKBirkerød Idrætscenter 1
7560342Søn06-01-19U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldSlagelse Håndboldklub Birkerød Idrætscenter 1
7569942Søn06-01-19Old Boys B1 - 2. halvdelPulje 3Birkerød HKTeam ArresøBirkerød Idrætscenter 1
7572942Søn06-01-19U-14 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 3Rudersdal Håndbold 2KFUM 2Birkerød Idrætscenter 1
7573542Søn06-01-19U-14 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 5Rudersdal Håndbold 3Team ArresøBirkerød Idrætscenter 1
7581042Søn06-01-19U-12 Drenge C1 - 2. halvdelPulje 4Birkerød HKØresund HåndboldBirkerød Idrætscenter 1
7584942Søn06-01-19U-10 Drenge B1- 2. halvdelPulje 2Birkerød HKAllerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 1
7587642Søn06-01-19U-10 Drenge C1- 2. halvdelPulje 5Birkerød HK 2BK Ydun 2Birkerød Idrætscenter 1
7594322Søn06-01-19U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldHerlev/Hjorten Håndbold Birkerød Idrætscenter 1
7596722Søn06-01-19U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 3Rudersdal Håndbold 2Hvidovre IF Birkerød Idrætscenter 1
7597322Søn06-01-19U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldABBirkerød Idrætscenter 1
7608832Søn06-01-19Old Girls B1 - 2. halvdelPulje 1Team KongevejenVærløse HK Birkerød Idrætscenter 1
7612732Søn06-01-19U-14 Pige A1 - 2. halvdelPulje 6Rudersdal Håndbold 2Team Helsinge Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 1
7630752Søn06-01-19U-10 Pige C2 - 2. halvdelPulje 8Birkerød HKAllerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 1
7619632Søn06-01-19U-12 Pige B2 - 2. halvdelPulje 5Birkerød HKLyngby HK Birkerød Idrætscenter 1
7620832Søn06-01-19U-12 Pige C1 - 2. halvdelPulje 4Birkerød HK 2Allerød Håndbold Klub 1Birkerød Idrætscenter 1
7620894Søn20-01-19U-12 Pige C1 - 2. halvdelPulje 4Birkerød HK 2Helsingør Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 1
7619694Søn20-01-19U-12 Pige B2 - 2. halvdelPulje 5Birkerød HKStenløse HKBirkerød Idrætscenter 1
7630814Søn20-01-19U-10 Pige C2 - 2. halvdelPulje 8Birkerød HKHundested HKBirkerød Idrætscenter 1
7612794Søn20-01-19U-14 Pige A1 - 2. halvdelPulje 6Rudersdal Håndbold 2Hundested HKBirkerød Idrætscenter 1
7609204Søn20-01-19Old Girls B1 - 2. halvdelPulje 2Team Kongevejen 2HGIBirkerød Idrætscenter 1
7608894Søn20-01-19Old Girls B1 - 2. halvdelPulje 1Team KongevejenJersie HKBirkerød Idrætscenter 1
7597384Søn20-01-19U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldBK YdunBirkerød Idrætscenter 1
7596784Søn20-01-19U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 3Rudersdal Håndbold 2HØJ 2Birkerød Idrætscenter 1
7594384Søn20-01-19U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldHC Odense UngdomBirkerød Idrætscenter 1
7585004Søn20-01-19U-10 Drenge B1- 2. halvdelPulje 2Birkerød HKHåndboldklubben Sirius-GræstedBirkerød Idrætscenter 1
7573604Søn20-01-19U-14 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 5Rudersdal Håndbold 3Team Helsinge Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 1
7573004Søn20-01-19U-14 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 3Rudersdal Håndbold 2Dianalund/Tersløse 2Birkerød Idrætscenter 1
7570004Søn20-01-19Old Boys B1 - 2. halvdelPulje 3Birkerød HKTeam Helsinge Håndbold Birkerød Idrætscenter 1
7560404Søn20-01-19U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldHåndboldklubben Maribo/Hunseby Birkerød Idrætscenter 1
7557404Søn20-01-19U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldHjemly IE HillerslevBirkerød Idrætscenter 1
68260314Søn20-01-1915:003. Division DamerPulje 6Rudersdal HåndboldHIK 2Birkerød Idrætscenter 1
68233914Søn20-01-1916:303. Division Herrer Pulje 6Rudersdal HåndboldHK 73 - FrederikssundBirkerød Idrætscenter 1
68417212Søn20-01-1917:45Serie 1 Damer Pulje 4Rudersdal Håndbold 2HK 73/SHF 2Birkerød Idrætscenter 1
7519861Tor24-01-19Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 4. runde HRØ - FHFHRØ KampeRudersdal (3. Div)HIK (2. Div)Birkerød Idrætscenter 1
7619766Søn03-02-19U-12 Pige B2 - 2. halvdelPulje 5Birkerød HKHØJ 3Birkerød Idrætscenter 1
7620966Søn03-02-19U-12 Pige C1 - 2. halvdelPulje 4Birkerød HK 2Ålholm IF, HillerødBirkerød Idrætscenter 1
7557476Søn03-02-19U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldTMS, Ringsted ungdomBirkerød Idrætscenter 1
7560476Søn03-02-19U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldTKH YdunBirkerød Idrætscenter 1
7573076Søn03-02-19U-14 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 3Rudersdal Håndbold 2HK LammefjordenBirkerød Idrætscenter 1
7573676Søn03-02-19U-14 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 5Rudersdal Håndbold 3Furesø Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 1
7581176Søn03-02-19U-12 Drenge C1 - 2. halvdelPulje 4Birkerød HKGladsaxe HG Birkerød Idrætscenter 1
7585076Søn03-02-19U-10 Drenge B1- 2. halvdelPulje 2Birkerød HKFarum HFBirkerød Idrætscenter 1
7587776Søn03-02-19U-10 Drenge C1- 2. halvdelPulje 5Birkerød HK 2Holte IF 2Birkerød Idrætscenter 1
7594456Søn03-02-19U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldLedøje-Smørum HKBirkerød Idrætscenter 1
7596856Søn03-02-19U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 3Rudersdal Håndbold 2Ajax København 2Birkerød Idrætscenter 1
7597456Søn03-02-19U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldAjax KøbenhavnBirkerød Idrætscenter 1
7608966Søn03-02-19Old Girls B1 - 2. halvdelPulje 1Team KongevejenSkensved IFBirkerød Idrætscenter 1
7612866Søn03-02-19U-14 Pige A1 - 2. halvdelPulje 6Rudersdal Håndbold 2Ålholm IF, Hillerød 2Birkerød Idrætscenter 1
68418314Søn03-02-1916:00Serie 1 Damer Pulje 4Rudersdal Håndbold 2Hillerød Håndbold Klub 2Birkerød Idrætscenter 1
7609235Søn24-02-19Old Girls B1 - 2. halvdelPulje 2Team Kongevejen 2Ishøj HFBirkerød Idrætscenter 1
7609297Søn10-03-19Old Girls B1 - 2. halvdelPulje 2Team Kongevejen 2Tårnby HKBirkerød Idrætscenter 1
7608987Søn10-03-19Old Girls B1 - 2. halvdelPulje 1Team KongevejenGreve Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 1
7597477Søn10-03-19U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldAmager HåndboldBirkerød Idrætscenter 1
7596877Søn10-03-19U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 3Rudersdal Håndbold 2Lyngby HK 2Birkerød Idrætscenter 1
7594477Søn10-03-19U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldSvendborg HåndboldklubBirkerød Idrætscenter 1
7587797Søn10-03-19U-10 Drenge C1- 2. halvdelPulje 5Birkerød HK 2Amager SK 2Birkerød Idrætscenter 1
7585097Søn10-03-19U-10 Drenge B1- 2. halvdelPulje 2Birkerød HKAmager SKBirkerød Idrætscenter 1
7581197Søn10-03-19U-12 Drenge C1 - 2. halvdelPulje 4Birkerød HKBorsholm-S IFBirkerød Idrætscenter 1
7573097Søn10-03-19U-14 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 3Rudersdal Håndbold 2BK Ydun 3Birkerød Idrætscenter 1
7570097Søn10-03-19Old Boys B1 - 2. halvdelPulje 3Birkerød HKSelskov HKBirkerød Idrætscenter 1
7560497Søn10-03-19U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldDalby G&IF Birkerød Idrætscenter 1
7557497Søn10-03-19U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldAjax KøbenhavnBirkerød Idrætscenter 1
7620987Søn10-03-19U-12 Pige C1 - 2. halvdelPulje 4Birkerød HK 2Ajax København 3Birkerød Idrætscenter 1
7619787Søn10-03-19U-12 Pige B2 - 2. halvdelPulje 5Birkerød HKHornbæk IFBirkerød Idrætscenter 1
7630907Søn10-03-19U-10 Pige C2 - 2. halvdelPulje 8Birkerød HKHK 73 - Frederikssund 3Birkerød Idrætscenter 1
68262718Søn10-03-1915:003. Division DamerPulje 6Rudersdal HåndboldHillerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 1
68236318Søn10-03-1916:303. Division Herrer Pulje 6Rudersdal HåndboldABBirkerød Idrætscenter 1
68419216Søn10-03-1917:45Serie 1 Damer Pulje 4Rudersdal Håndbold 2Herlev/Hjorten Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 1
7557559Søn31-03-19U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldHØJBirkerød Idrætscenter 1
7560559Søn31-03-19U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldFIF 2Birkerød Idrætscenter 1
7570159Søn31-03-19Old Boys B1 - 2. halvdelPulje 3Birkerød HKHillerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 1
7581259Søn31-03-19U-12 Drenge C1 - 2. halvdelPulje 4Birkerød HKFredensborg HK 78Birkerød Idrætscenter 1
7573759Søn31-03-19U-14 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 5Rudersdal Håndbold 3Fredensborg HK 78 Birkerød Idrætscenter 1
7585159Søn31-03-19U-10 Drenge B1- 2. halvdelPulje 2Birkerød HKGilleleje HKBirkerød Idrætscenter 1
7587859Søn31-03-19U-10 Drenge C1- 2. halvdelPulje 5Birkerød HK 2AG HåndboldBirkerød Idrætscenter 1
7594539Søn31-03-19U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldHIK/KFUMBirkerød Idrætscenter 1
7596939Søn31-03-19U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 3Rudersdal Håndbold 2HUK Øresund 2Birkerød Idrætscenter 1
7597539Søn31-03-19U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldFjordbyerneBirkerød Idrætscenter 1
7609049Søn31-03-19Old Girls B1 - 2. halvdelPulje 1Team KongevejenFreja HK 2Birkerød Idrætscenter 1
7609359Søn31-03-19Old Girls B1 - 2. halvdelPulje 2Team Kongevejen 2Allerslev GFBirkerød Idrætscenter 1
7612949Søn31-03-19U-14 Pige A1 - 2. halvdelPulje 6Rudersdal Håndbold 2Fjordbyerne 2Birkerød Idrætscenter 1
7630969Søn31-03-19U-10 Pige C2 - 2. halvdelPulje 8Birkerød HKGilleleje HKBirkerød Idrætscenter 1
7619849Søn31-03-19U-12 Pige B2 - 2. halvdelPulje 5Birkerød HKHK 73 - Frederikssund 2Birkerød Idrætscenter 1
7621049Søn31-03-19U-12 Pige C1 - 2. halvdelPulje 4Birkerød HK 2HK 73 - Frederikssund 3Birkerød Idrætscenter 1