Kampprogram
Birkerød Idrætscenter (5313)
Periode: 15-02-2018 til 15-08-2018
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdBaneResultat
6497203Man19-02-1818:15U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2Pulje 4Rudersdal HåndboldFuresø Håndbold 3Birkerød Idrætscenter 132-9
6260026Man19-02-1819:45U-18 Pige Liga - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldGudme Oure GOG SydfynBirkerød Idrætscenter 127-24
6497433Tir20-02-1817:30U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2Pulje 8Rudersdal Håndbold 2FjordbyerneBirkerød Idrætscenter 16-22
6233564Tir20-02-1818:15Serie 2 Damer B - 2. halvdelPulje 7Rudersdal Håndbold 2Hundested HK 2Birkerød Idrætscenter 140-22
6495873Ons21-02-1819:00U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2Pulje 2Rudersdal HåndboldHvidovre IFBirkerød Idrætscenter 127-12
6201205Ons21-02-1820:00Old Boys Veteran B1 - 2. halvdelPulje 1Birkerød HKHelsingør HåndboldBirkerød Idrætscenter 124-22
6220705Søn25-02-1810:00U-10 Drenge C2- 2. halvdelPulje 6Birkerød HKHUK HåndboldBirkerød Idrætscenter 112-9
6216805Søn25-02-1811:00U-10 Drenge B1- 2. halvdelPulje 4Birkerød HKHolte IF 2Birkerød Idrætscenter 122-9
6238105Søn25-02-1812:00Old Girls B1 - 2. halvdelPulje 2Team Kongevejen - Kan ikke spille slutspiskampeHUK HåndboldBirkerød Idrætscenter 115-16
6239005Søn25-02-1813:00Old Girls B2 - 2. halvdelPulje 3Team Kongevejen 2Ledøje-Smørum HKBirkerød Idrætscenter 110-12
6196705Søn25-02-1814:00Serie 2 Herrer B - 2. halvdelPulje 6Høsterkøb HKGentofte-Vangede HK 2Birkerød Idrætscenter 128-27
6228205Ons28-02-1819:00U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 2Rudersdal Håndbold 2BK YdunBirkerød Idrætscenter 119-17
6497793Tor01-03-1817:00U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2Pulje 6Birkerød HKVærløse HKBirkerød Idrætscenter 116-20
6201267Ons07-03-1820:00Old Boys Veteran B1 - 2. halvdelPulje 1Birkerød HKHIKBirkerød Idrætscenter 118-26
6188005Tor08-03-1800:00U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdelPulje 2Rudersdal HåndboldHUK-ØresundBirkerød Idrætscenter 10-0UHT
6260047Tor08-03-1819:40U-18 Pige Liga - 2. halvdelPulje 1Rudersdal HåndboldFIFBirkerød Idrætscenter 123-30
6220767Søn11-03-1809:10U-10 Drenge C2- 2. halvdelPulje 6Birkerød HKTeam ArresøBirkerød Idrætscenter 114-3
6254957Søn11-03-1810:00U-10 Pige B2 - 2. halvdelPulje 2Birkerød HKHerlev/Hjorten HåndboldBirkerød Idrætscenter 17-13
6216867Søn11-03-1810:55U-10 Drenge B1- 2. halvdelPulje 4Birkerød HKHK 73 - Frederikssund 2Birkerød Idrætscenter 117-26
6238167Søn11-03-1811:45Old Girls B1 - 2. halvdelPulje 2Team Kongevejen - Kan ikke spille slutspiskampeGreve Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 119-12
6192319Søn11-03-1812:45U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdelPulje 2Rudersdal Håndbold 2Team BornholmBirkerød Idrætscenter 115-30
6241767Søn11-03-1813:45U-14 Pige A1 - 2. halvdelPulje 5Rudersdal Håndbold 3Fjordbyerne 3Birkerød Idrætscenter 122-16
6227357Søn11-03-1814:45U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdelPulje 2Rudersdal HåndboldRoskilde Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 119-19
6196767Søn11-03-1815:45Serie 2 Herrer B - 2. halvdelPulje 6Høsterkøb HKKFUM 3Birkerød Idrætscenter 128-33
6250157Søn11-03-1810:20U-12 Pige C1 - 2. halvdelPulje 4Birkerød HK 2Team Helsinge Håndbold 3Birkerød Idrætscenter 29-16
6247457Søn11-03-1811:10U-12 Pige B1 - 2. halvdelPulje 5Birkerød HKTeam Helsinge Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 210-15
6192257Ons21-03-1818:00U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdelPulje 2Rudersdal Håndbold 2HVI HimmelevBirkerød Idrætscenter 125-24
6228329Ons21-03-1819:00U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 2Rudersdal Håndbold 2Brøndby HKBirkerød Idrætscenter 117-17
6206005Ons21-03-1819:00U-14 Drenge B2 - 2. halvdelPulje 3Rudersdal Håndbold 3Stenløse HKBirkerød Idrætscenter 211-21
6254936Søn25-03-1813:30U-10 Pige B2 - 2. halvdelPulje 2Birkerød HKVærløse HKBirkerød Idrætscenter 113-16
6228267Ons04-04-1819:00U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdelPulje 2Rudersdal Håndbold 2AG HåndboldBirkerød Idrætscenter 116-12
6196829Tor05-04-1820:00Serie 2 Herrer B - 2. halvdelPulje 6Høsterkøb HKCIKBirkerød Idrætscenter 122-25
6255019Søn08-04-1809:00U-10 Pige B2 - 2. halvdelPulje 2Birkerød HKLyngby HKBirkerød Idrætscenter 17-16
6216929Søn08-04-1809:50U-10 Drenge B1- 2. halvdelPulje 4Birkerød HKVSH 2Birkerød Idrætscenter 111-17
6247519Søn08-04-1810:40U-12 Pige B1 - 2. halvdelPulje 5Birkerød HKFredensborg HK 78Birkerød Idrætscenter 16-18
6220829Søn08-04-1811:30U-10 Drenge C2- 2. halvdelPulje 6Birkerød HKTeam Helsinge Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 114-13
6188129Søn08-04-1812:40U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdelPulje 2Rudersdal HåndboldFuresø HåndboldBirkerød Idrætscenter 121-18
6187219Søn08-04-1813:50U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdelPulje 2Rudersdal HåndboldHIK/KFUMBirkerød Idrætscenter 127-31
54163421Søn08-04-1815:003. Division DamerPulje 6Rudersdal HåndboldVLIBirkerød Idrætscenter 130-24
6233719Søn08-04-1816:30Serie 2 Damer B - 2. halvdelPulje 7Rudersdal Håndbold 2Store Lyngby SG&IBirkerød Idrætscenter 122-17
6695521Ons18-04-1819:15U-14 Drenge - sommerturnering (04-05)Pulje 1Rudersdal Håndbold 2Rudersdal HåndboldBirkerød Idrætscenter 19-17
6651911Ons18-04-1820:00Herre Oldies - Sommerturneringen (85 eller tidligere)Pulje 2Birkerød HKHillerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 111-11
6723551Søn22-04-1810:40U-10 Drenge C2 den 22. april 2018 - MedaljestævnePulje 3Ajax København - U-9 1Birkerød HKBirkerød Idrætscenter 113-6
6723562Søn22-04-1811:20U-10 Drenge C2 den 22. april 2018 - MedaljestævnePulje 3Ajax København - U-9 2Værløse HKBirkerød Idrætscenter 114-2
6723584Søn22-04-1812:10U-10 Drenge C2 den 22. april 2018 - MedaljestævnePulje 3Birkerød HKAjax København - U-9 2Birkerød Idrætscenter 113-12
6723573Søn22-04-1812:50U-10 Drenge C2 den 22. april 2018 - MedaljestævnePulje 3Værløse HKAjax København - U-9 1Birkerød Idrætscenter 10-20
6695552Ons25-04-1819:15U-14 Drenge - sommerturnering (04-05)Pulje 1Rudersdal HåndboldAmager SKBirkerød Idrætscenter 118-19
6665113Ons02-05-1820:00Dame Oldies - Sommerturneringen (87 eller tidligere)Pulje 3Team Kongevejen HK 73 - FrederikssundBirkerød Idrætscenter 18-6
6664875Ons16-05-1820:00Dame Oldies - Sommerturneringen (87 eller tidligere)Pulje 2Team Kongevejen 2Tårnby HKBirkerød Idrætscenter 118-9
6652045Ons16-05-1820:45Herre Oldies - Sommerturneringen (85 eller tidligere)Pulje 2Birkerød HKSlangerup HFBirkerød Idrætscenter 118-4
6695645Tor17-05-1817:30U-14 Drenge - sommerturnering (04-05)Pulje 1Rudersdal HåndboldAllerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 130-15
6652107Ons30-05-1800:00Herre Oldies - Sommerturneringen (85 eller tidligere)Pulje 2Birkerød HKStenløse HKBirkerød Idrætscenter 1UDS
6695717Tor31-05-1818:00U-14 Drenge - sommerturnering (04-05)Pulje 1Rudersdal Håndbold 2Allerød Håndbold KlubBirkerød Idrætscenter 1
6664999Ons13-06-1820:00Dame Oldies - Sommerturneringen (87 eller tidligere)Pulje 2Team Kongevejen 2Greve Håndbold 2Birkerød Idrætscenter 1
6652169Ons13-06-1820:45Herre Oldies - Sommerturneringen (85 eller tidligere)Pulje 2Birkerød HKTeam Helsinge HåndboldBirkerød Idrætscenter 1