Kampprogram
Stenløse-hallen (5376)
Periode: 09-11-2018 til 09-05-2019
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdBaneResultat
7119196Søn11-11-1809:30U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 10Stenløse HK 2Hillerød Håndbold Klub 3Stenløse-hallen7-16
7084036Søn11-11-1810:20U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 7Stenløse HKØresund HåndboldStenløse-hallen12-14
7115896Søn11-11-1811:10U-12 Pige B - 1. halvdelPulje 9Stenløse HKØresund HåndboldStenløse-hallen15-17
7075336Søn11-11-1812:00U-14 Drenge A - 1.halvdelPulje 5Stenløse HKFjordbyerne 2Stenløse-hallen16-17
7072636Søn11-11-1813:00U-18 Drenge A - 1.halvdelPulje 2Stenløse HKHIK/KFUM 2Stenløse-hallen18-23
7070836Søn11-11-1814:00Old Boys B - 1.halvdelPulje 4Stenløse HKSlangerup HFStenløse-hallen12-15
70754610Søn09-12-1800:00U-14 Drenge A - 1.halvdelPulje 5Stenløse HKHillerød Håndbold Klub 2Stenløse-hallen0-0UHT
71193210Søn09-12-1809:30U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 10Stenløse HK 2Farum HF 2Stenløse-hallen2-22
70841610Søn09-12-1810:20U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerundePulje 7Stenløse HKBlovstrød HF 2Stenløse-hallen6-18
71160210Søn09-12-1811:10U-12 Pige B - 1. halvdelPulje 9Stenløse HKTeam Helsinge HåndboldStenløse-hallen8-26
70709610Søn09-12-1812:00Old Boys B - 1.halvdelPulje 4Stenløse HKSelskov HKStenløse-hallen10-18
70727610Søn09-12-1813:00U-18 Drenge A - 1.halvdelPulje 2Stenløse HKAB 2Stenløse-hallen16-40
7488421Man17-12-1819:10U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2Pulje 4Stenløse HKFjordbyerneStenløse-hallen9-28
7590632Søn06-01-1909:30U-10 Drenge C2- 2. halvdelPulje 9Stenløse HKTeam Helsinge Håndbold 3Stenløse-hallen9-16
7622622Søn06-01-1910:20U-12 Pige C2 - 2. halvdelPulje 6Stenløse HK 2HØJ 4Stenløse-hallen4-14
7582832Søn06-01-1911:10U-12 Drenge C2 - 2. halvdelPulje 6Stenløse HKHK 73 - Frederikssund 3Stenløse-hallen7-5
7619622Søn06-01-1912:00U-12 Pige B2 - 2. halvdelPulje 5Stenløse HKHK 73 - Frederikssund 2Stenløse-hallen13-12
7842752Søn06-01-1912:50U-14 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 4Stenløse HKKøbenhavns Håndboldklub/BK Ydun 2Stenløse-hallen29-26
7571132Søn06-01-1913:50U-18 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 2Stenløse HKAB 2Stenløse-hallen16-29
7569632Søn06-01-1914:50Old Boys B1 - 2. halvdelPulje 2Stenløse HKCIKStenløse-hallen14-21
7607512Søn06-01-1915:50Serie 4 Damer A2 - 2. halvdelPulje 4Stenløse HKGilleleje HKStenløse-hallen19-17
7488453Ons23-01-1919:15U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2Pulje 4Stenløse HKHIK 2Stenløse-hallen21-17
7607563Ons23-01-1920:15Serie 4 Damer A2 - 2. halvdelPulje 4Stenløse HKØresund Håndbold 3Stenløse-hallen16-13
7569683Tor24-01-1920:15Old Boys B1 - 2. halvdelPulje 2Stenløse HKBrøndby HKStenløse-hallen
7590683Søn27-01-1909:30U-10 Drenge C2- 2. halvdelPulje 9Stenløse HKHØJ 3Stenløse-hallen
7622673Søn27-01-1910:20U-12 Pige C2 - 2. halvdelPulje 6Stenløse HK 2Lyngby HK 2Stenløse-hallen
7582883Søn27-01-1911:10U-12 Drenge C2 - 2. halvdelPulje 6Stenløse HKFuresø Håndbold 2Stenløse-hallen
7619673Søn27-01-1912:00U-12 Pige B2 - 2. halvdelPulje 5Stenløse HKHØJ 3Stenløse-hallen
7590766Søn03-02-1909:00U-10 Drenge C2- 2. halvdelPulje 9Stenløse HKSlangerup HFStenløse-hallen
7622756Søn03-02-1909:50U-12 Pige C2 - 2. halvdelPulje 6Stenløse HK 2Team Helsinge Håndbold 3Stenløse-hallen
7582966Søn03-02-1910:40U-12 Drenge C2 - 2. halvdelPulje 6Stenløse HKTeam Helsinge Håndbold 3Stenløse-hallen
7619756Søn03-02-1911:30U-12 Pige B2 - 2. halvdelPulje 5Stenløse HKHornbæk IFStenløse-hallen
7842886Søn03-02-1912:20U-14 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 4Stenløse HKVSH 2Stenløse-hallen
7571266Søn03-02-1913:20U-18 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 2Stenløse HKLyngby HKStenløse-hallen
7607646Søn03-02-1914:20Serie 4 Damer A2 - 2. halvdelPulje 4Stenløse HKBlistrupStenløse-hallen
7590787Søn10-03-1909:30U-10 Drenge C2- 2. halvdelPulje 9Stenløse HKHK 73 - Frederikssund 2Stenløse-hallen
7622777Søn10-03-1910:20U-12 Pige C2 - 2. halvdelPulje 6Stenløse HK 2Hillerød Håndbold Klub 3Stenløse-hallen
7582987Søn10-03-1911:10U-12 Drenge C2 - 2. halvdelPulje 6Stenløse HKHØJ 2Stenløse-hallen
7619777Søn10-03-1912:00U-12 Pige B2 - 2. halvdelPulje 5Stenløse HKLyngby HK Stenløse-hallen
7842907Søn10-03-1912:50U-14 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 4Stenløse HKHIK 2Stenløse-hallen
7571287Søn10-03-1913:50U-18 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 2Stenløse HKTeam ArresøStenløse-hallen
7569787Søn10-03-1914:50Old Boys B1 - 2. halvdelPulje 2Stenløse HKSkibby IKStenløse-hallen
7607667Søn10-03-1915:50Serie 4 Damer A2 - 2. halvdelPulje 4Stenløse HKHåndboldklubben Sirius-Græsted Stenløse-hallen
75908910Søn24-03-1909:30U-10 Drenge C2- 2. halvdelPulje 9Stenløse HKHundested HKStenløse-hallen
76228810Søn24-03-1910:20U-12 Pige C2 - 2. halvdelPulje 6Stenløse HK 2Holte IF 2Stenløse-hallen
75830910Søn24-03-1911:10U-12 Drenge C2 - 2. halvdelPulje 6Stenløse HKLedøje-Smørum HKStenløse-hallen
76198810Søn24-03-1912:00U-12 Pige B2 - 2. halvdelPulje 5Stenløse HKBirkerød HKStenløse-hallen
78430110Søn24-03-1912:50U-14 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 4Stenløse HKGladsaxe HGStenløse-hallen
75713910Søn24-03-1913:50U-18 Drenge A1 - 2. halvdelPulje 2Stenløse HKHIK/KFUM 2Stenløse-hallen
75698910Søn24-03-1914:50Old Boys B1 - 2. halvdelPulje 2Stenløse HKAG Håndbold Stenløse-hallen
76077710Søn24-03-1915:50Serie 4 Damer A2 - 2. halvdelPulje 4Stenløse HKHundested HK 2Stenløse-hallen