Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Holdoversigt

Elite Cup U-14 Drenge, 1. runde, Pulje 1

Holdoversigt

Navn Spillested Trøje Buks Målvogter
Hjallerup IF 1. Div. Hjallerup Idrætscenter Blå Sort
Nøvling IF Klaruphallen Grøn/Hvid Hvid
HF Mors / Nordmors 1. Div. Sparekassen Thy Arena | Mors Blå Hvid
Holstebro Håndb.90, 1. Div. Idrætscenter Vest Holstebro Petroleumsblå Petroleumsblå
AGF, Århus 1. Div. Ceres Park, Hal 1 Hvid Mørkeblå
Randers DH Hornbækhallen Grøn Sort
Hammel GF 1. Div. Hammel Idrætscenter Rød/Blå Sort
HEI, Skæring 1. Div. Skæringhallen A Rød Hvid
Silkeborg-Voel KFUM 1. Div. Voel-Hallen Grøn Hvid
Team Haderslev-Vojens Haderslev Idrætscenter Limegrøn
Skibsby/Højene IF Højenehallen, Hjørring Hvid Blå
Bjerringbro FH Bjerringbro Idrætspark Blå
Herning f. H. 2 Sportscenter Herning Rød Rød
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom Tønder Sport- og FritidsCenter Gul
UH Esbjerg, 1. Div. Guldagerhallerne Marineblå
Skanderborg Håndbold 2 Fælledhallen, Skanderborg Grøn Sort
Dybbøl IU, 1. Div. Broager Sparekasse SKANSEN Grøn Hvid
Kolding IF, 1. Div. Sydbank Arena Hvid Sort Lyseblå
Dronninglund IF Dronninglundhallerne Mørkeblå Sort Rød/Hvid
Team Vadum/Aabybro 1. Div. DGI-Huset Aabybro Rød Sort
HF Mors/Nordmors 2 Sparekassen Thy Arena | Mors Blå Hvid
Randers KFUM 1. Div. Nørrevangsskolens Idrætshal Hvid Blå
Søndermarkens IK 1. Div. Liseborghallen Blå Hvid
Mejrup-Hvam Mejrup Kultur- og Fritidscenter Marineblå Marineblå
Hørning Håndbold 1. Div. Super Brugsen Arena (Hørning) Blå Sort
HEI, Skæring 2 Skæringhallen A Rød Hvid
Ry Håndbold Ry-Hallerne Blå Sort
Vejle Håndbold Klub DGI-huset Vejle Lyseblå Blå
Løgstør HK Lanternen Gul Hvid
Team Favrskov Håndbold 1. Div. Søften Kultur- og Idrætscenter Grøn Sort
Viby IF 1. Div. Vibyhallen Hvid Blå
Ribe HK 1. Div. Ribe Fritidscenter Blå Blå
Vejen HK Vejen Idrætscenter Rød Rød
ØBI-BI, Brønderslev Brønderslevhallen Rød Sort
Nørresundby HK Nr. Sundby Idrætscenter Blå Blå
Støvring Håndbold Støvringhallen Blå Blå
Aalborg KFUM KFUM Hallen, Aalborg Blå Blå
Nr. Søby IF Søby-Højslev Arena Rød Sort
Hadsten Håndbold Vestjysk Bank Arena, Hadsten Blå/Orange Mørkeblå
BMI - Odder Alliancen Egelund Idræts Center Hvid Blå
Hørning Håndbold 2 Super Brugsen Arena (Hørning) Blå Sort
VRI, Risskov Bellevuehallerne Gul Blå
HSR Klakring Juelsminde Hallerne Lilla
Sejs-Svejbæk IF Sejs Skolehal Grøn Hvid
SIF - Gødvad Vestergade-Hallen Rød Hvid
ØBG Silkeborg 2 Buskelund Hallen Blå Hvid
Blåbjerg HK Outrup Idrætscenter Grøn Mørkeblå
Børkop HK Gauerslundhallen Rød Sort
Kolding IF 2 Sydbank Arena Hvid Sort Lyseblå
Rødekro-Aabenraa Håndbold Rødekrohallen Lysegrøn Sort
Sundeved HK Sundevedhallerne Lilla Sort
Skive fH, 1. Div. KCL Skive - FREJA ARENA Blå Hvid