Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Holdoversigt

Santander Cup - LP Herrer, 4. runde, Pulje 1

Holdoversigt

Navn Spillested Trøje Buks Målvogter
Viborg HK, 2. Div. Vibocold Arena, Viborg Grøn Sort
Hjallerup IF, 2. Div. Hjallerup Idrætscenter Blå Sort
Nibe HK, 3. Div. Nibe Idræts- & KulturCenter Gul Blå
Nøvling IF, 2. Div. Klaruphallen Grøn/Hvid Hvid
Svenstrup Godthåb IF, 3. Div. Højvangshallen, Svenstrup Grøn Hvid
Aalborg HK, 3. Div. Idrætshallen, Aalborg Gul Blå
HRH 74, Roslev, 2. Div. Sallinghallen, Roslev Rød Sort
Løgstør HK, 3. Div. Lanternen Gul Hvid
Aalestrup IF, 3. Div. Aalestrup Idrætscenter Grå Sort
Aars HK, 2. Div. Idrætscenter Østermarken Hvid Blå Limegrøn
Mejdal-Halgård, 3. Div. Mejdal-Hallen Grøn Sort
Rækker Mølle KFUM, 3. Div. Rækker Mølle-Hallen Rød Sort
Snejbjerg SG & I, 3. Div. Snejbjerg-Hallen Orange Hvid
Nørre Djurs HK, 3. Div. Nørre Djurshallen Rød Sort
Åstrup/Hammelev - Grenaa, 2. Div. Åstruphallen Rød Blå
AGF, Århus, 2. Div. Ceres Park, Hal 1 Hvid Mørkeblå
JAI, Århus, 3. Div. Annexhallen Lyseblå Mørkeblå
Todbjerg-Mejlby IF, 3. Div. Håruphallen Hvid Blå
Viby IF, 3. Div. Vibyhallen Hvid Blå
Funder GF, 3. Div. Funder-Hallen Gul/Blå Blå
IK Skovbakken, 2. Div. Vejlby-Risskov Hallerne Gul Marineblå
Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Div. Tinglev Fritidscenter Rød Hvid
Kolding Håndboldklub, 3. Div. Parkhallen, Kolding Rød Mørkeblå
Team Haderslev KFUM, 3. Div. Haderslev Idrætscenter Lyseblå Blå
Hogager GF, 3. Div. Skave-Hallen Gul Grøn
Mejrup-Hvam, 2. Div. Mejrup Kultur- og Fritidscenter Marineblå Marineblå
Ikast Håndbold, 3. Div. Hyldgårdskolen Ikast Blå Sort
Vildbjerg KFUM, 3. Div. Vildbjerg Sports- og Kulturcenter Gul Sort
Thisted Håndbold, 3. Div. Rolighedshallen Turkis
Hammel GF, 3. Div. Hammel Idrætscenter Rød/Blå Sort
Bov IF, 3. Div. Grænsehallerne Hvid/Rød Rød
Oddense-Otting U&GF, 3. Div. Oddense Hus Hvid Sort
Team Favrskov Håndbold, 3. Div. Søften Kultur- og Idrætscenter Grøn Sort
Vestbjerg IF, 3. Div. Vestbjerghallen Gul Sort
HA85, Hvinningdal, 3. Div. Hvinningdal-Hallen Rød Sort
Grindsted GIF, 3. Div. Lyng-Hallen Grindsted Blå Sort Grøn
Hørning Håndbold, JS Super Brugsen Arena (Hørning) Blå Sort
Hjørring Håndbold, S1 Hallen Park Vendia, Hjørring Rød Rød
HK 73, Rask Mølle, JS Rask-Mølle Hallerne Gul Blå
Sortebakken HK, JS Sortebakkehallerne Hvid Sort
Hasle KFUM, JS Haslehallen Blå Sort
Nr. Søby IF, JS Søby-Højslev Arena Rød Sort
IF 92, Esbjerg, S1 Rørkjærhallen Blå Sort
Taars/Ugilt IF, JS Taarshallen Blå Sort
VIF, Mors, 3. Div. Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Blå Blå
Blåbjerg HK, JS Outrup Idrætscenter Grøn Mørkeblå
Nordthy IF, JS Nordthyhallen Hvid Rød
Folding-Brørup HK, JS Brøruphallerne Blå Blå
NSK Håndbold, Krunderup, JS Sir - Lyngbjerg Centret Hvid Hvid
CHK, Aarhus S2 Christiansbjerghallen Rød Sort
Galten fs, S1 Klank Idrætscenter Rød Sort
Firehøje IF, JS Vandel Idrætshal Gul Sort