Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Holdoversigt

Santander Cup - LP Damer, 4. runde, Pulje 1

Holdoversigt

Navn Spillested Trøje Buks Målvogter
Vinderup Håndbold, JS Vinderup Hallerne Blå Hvid
Brædstrup Håndboldklub, 3. Div. Brædstrup-Hallen Blå Hvid
Hørning Håndbold, JS Super Brugsen Arena (Hørning) Blå Sort
Støvring Håndbold, JS Støvringhallen Blå Blå
Horne KFUM, S1 Stendyssehallen, Horne Blå Blå
Sundeved HK, S3 Sundevedhallerne Lilla Sort
Strandby/Elling IF, S1 Bannerslundhallen, Elling Hvid Rød
Skive fH, S1 KCL Skive - FREJA ARENA Blå Hvid
Taulov-Skærbæk IF, S1 Elbohallerne Hvid Rød
HEI, Skæring, JS Skæringhallen A Rød Hvid
Ribe HK, JS Ribe Fritidscenter Blå Blå
Team Favrskov Håndbold, S2 Søften Kultur- og Idrætscenter Grøn Sort
Vendsyssel Håndbold, 1. Div. Arena Nord, Frederikshavn Blå Hvid
Hjallerup IF, 3. Div. Hjallerup Idrætscenter Blå Sort
Nøvling IF, 3. Div Klaruphallen Grøn/Hvid Hvid
Sæby HK, 2. Div. Sæby Fritidscenter Hvid Blå
Aalborg HK, 2. Div. Idrætshallen, Aalborg Gul Blå
IK 1919 Aalborg, 3. Div. Aalborg Stadion Hvid Sort
Oddense-Otting U&GF, 2. Div. Oddense Hus Hvid Sort
Aars HK, 3. Div. Idrætscenter Østermarken Hvid Grøn
Mejrup-Hvam, 2. Div. Mejrup Kultur- og Fritidscenter Marineblå Marineblå
Mejdal-Halgård, 3. Div. Mejdal-Hallen Grøn Sort
GNIF Lemvig, 3. Div. Lemvig Idræts- og Kulturcenter Rød Blå
Bjerringbro FH, 1. Div. Bjerringbro Idrætspark Blå Blå Gul
Hadsten Sports Klub, 1. Div. Vestjysk Bank Arena, Hadsten Blå/Orange Mørkeblå
Hornbæk SF, 2. Div. Hornbækhallen Blå Blå Bordeaux
Hornslet IF, 2. Div. Hornslethallerne Rød Sort
Søndermarkens IK, 2. Div. Liseborghallen Blå Hvid
Åstrup/Hammelev - Grenaa, 3. Div. Åstruphallen Rød Blå
AGF, Århus, 1. Div. Ceres Park, Hal 1 Hvid Mørkeblå
CHK, Aarhus 3. Div. Christiansbjerghallen Rød Sort
Århus Fremad, 3. Div. Annexhallen Sort/Gul Sort
Hammel GF, 3. Div. Hammel Idrætscenter Rød/Blå Sort
Hasle KFUM, 3. Div. Haslehallen Blå Sort
JAI, Århus, 3. Div. Annexhallen Lyseblå Mørkeblå
Odder Håndbold, 2. Div. Spektrum Odder Blå Hvid
Stavtrup IF, 3. Div. Stavtruphallen Grøn Sort
VRI, Risskov, 3. Div. Bellevuehallerne Gul Blå
Viby IF, 3. Div. Vibyhallen Hvid Blå
Grindsted GIF, 3. Div. Lyng-Hallen Grindsted Blå Sort Grøn
Horsens HK, 1. Div. Dagnæs Hallen Rød Sort
Ejstrup/Hærvejen, 2. Div. Nr. Snede-Hallen Rød Sort
SIF Ansager, 2. Div. Skovlund/Ansagerhallen Hvid Blå
SGI-Håndbold, Esbjerg, 2. Div. Guldagerhallerne Lilla Sort
Fredericia HK 1990, 1. Div. thansen.dk Arena Rød Blå
Kolding Håndboldklub, 3. Div. Parkhallen, Kolding Rød Mørkeblå
SønderjyskE, 1. Div. Tinglev Fritidscenter Lyseblå Hvid
Team NØS, Haderslev Næs, 3. Div. Næshallen Grøn Sort
Team Haderslev KFUM, 2. Div. Haderslev Idrætscenter Lyseblå Blå
Vejle Håndbold Klub, 2. Div. DGI-huset Vejle Lyseblå Blå
Sønderborg Håndbold, 3. Div. Humlehøjhallen, Sdr.Borg Rød Hvid
Kolding IF, 2. Div. Sydbank Arena Hvid Sort Lyseblå
Vamdrup IF, 3. Div. Arena Syd Vamdrup Grøn Sort
Østbirk IF, 3. Div. Østbirk-Hallen Grøn Hvid
Struer Håndbold, 3. Div. Struer Energi Park Mørkeblå Sort
NSK Håndbold, Krunderup, 3. Div. Sir - Lyngbjerg Centret Hvid Hvid
Tornby IF, 3. Div. Tornbyhallen Blå/Hvid Blå
TØK 2000, Klim, 3. Div. Thorup-Klimhallen Grøn Hvid
EH Aalborg, 1. Div. Gughallen Grøn Grøn
Thisted Håndbold, 3. Div. Rolighedshallen Turkis
Rækker Mølle Håndbold, 3. Div. Rækker Mølle-Hallen Rød Sort
Silkeborg IF, 3. Div. Vestergade-Hallen Rød Hvid
Farsø KFUM HK, 2. Div. Dronning Ingridhallerne Gul Blå
Engesvang/Bording, S2 Engesvang-Hallen Grøn Hvid
Valsgaard IF 83, JS Valsgård Hallen Orange Hvid
Erritsø G&IF, S1 Erritsø Idrætscenter Blå/Hvid Hvid