Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Holdoversigt

Santander Cup - LP Herrer, 5. runde, Pulje 1

Holdoversigt

Navn Spillested Trøje Buks Målvogter
Frederikshavn FI, 1. Div. Arena Nord, Frederikshavn Blå Hvid
Mors-Thy Håndbold, HL Sparekassen Thy Arena | Mors Blå Blå Gul
Skive fH, 1. Div. KCL Skive - FREJA ARENA Blå Hvid
HC Midtjylland, HL Sportscenter Herning Rød Rød
Lemvig Thyborøn Håndbold, 1. Div. Lemvig Idræts- og Kulturcenter Rød Blå
Skjern Håndbold, HL Skjern Kulturcenter Grøn Sort
TTH Holstebro, HL Tvis Centret Hvid Rød
Bjerringbro-Silkeborg, HL Bjerringbro Idrætspark Sort Sort Grøn
Randers HH, 1. Div. Nørrevangsskolens Idrætshal Grøn/Gul Grøn/Gul
Stoholm Håndbold, 1. Div. Stoholm Fritids-og Kulturcenter Hvid Blå Limegrøn
Odder Håndbold, 1. Div. Spektrum Odder Blå Hvid
Århus Håndbold, HL Bellevuehallerne Gul Blå
Skanderborg Håndbold, HL Fælledhallen, Skanderborg Grøn Sort Limegrøn
TM Tønder Håndbold, HL Tønder Sport- og FritidsCenter Rød
Ribe-Esbjerg HH, HL Ribe Fritidscenter Sort Sort Hvid
KIF Kolding København, HL Sydbank Arena Hvid Hvid Orange
SønderjyskE Herrer, HL Humlehøjhallen, Sdr.Borg Lyseblå Hvid Gul
HEI, Skæring, 1. Div. Skæringhallen A Rød Hvid
Fredericia HK 1990, 1. Div. thansen.dk Arena Rød Blå
HK Give Fremad af 2001, 2. Div. Ikærhallen, Give Blå Blå
Kolding Håndboldklub, 3. Div. Parkhallen, Kolding Rød Mørkeblå
Vestbjerg IF, 3. Div. Vestbjerghallen Gul Sort
Nordthy IF, JS Nordthyhallen Hvid Rød
VIF, Mors, 3. Div. Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Blå Blå
JAI, Århus, 3. Div. Annexhallen Lyseblå Mørkeblå
Viby IF, 3. Div. Vibyhallen Hvid Blå
Nøvling IF, 2. Div. Klaruphallen Grøn/Hvid Hvid
Mejdal-Halgård, 3. Div. Mejdal-Hallen Grøn Sort
Aalborg HK, 3. Div. Idrætshallen, Aalborg Gul Blå
Todbjerg-Mejlby IF, 3. Div. Håruphallen Hvid Blå
NSK Håndbold, Krunderup, JS Sir - Lyngbjerg Centret Hvid Hvid
AGF, Århus, 2. Div. Ceres Park, Hal 1 Hvid Mørkeblå
Aalestrup IF, 3. Div. Aalestrup Idrætscenter Grå Sort
Hjørring Håndbold, JS Hallen Park Vendia, Hjørring Rød Rød
Mejrup-Hvam, 2. Div. Mejrup Kultur- og Fritidscenter Marineblå Marineblå
Hjallerup IF, 2. Div. Hjallerup Idrætscenter Blå Sort
CHK, Aarhus S1 Christiansbjerghallen Rød Sort
Grindsted GIF, 3. Div. Lyng-Hallen Grindsted Blå Sort Grøn
Rækker Mølle KFUM, 3. Div. Rækker Mølle-Hallen Rød Sort
Team Favrskov Håndbold, 3. Div. Søften Kultur- og Idrætscenter Grøn Sort
Hørning Håndbold, JS Super Brugsen Arena (Hørning) Blå Sort
Team Haderslev KFUM, 3. Div. Haderslev Idrætscenter Lyseblå Blå
Viborg HK, 2. Div. Vibocold Arena, Viborg Grøn Sort
Nørre Djurs HK, 3. Div. Nørre Djurshallen Rød Sort
IF 92, Esbjerg, S1 Rørkjærhallen Blå Sort
HRH 74, Roslev, 2. Div. Sallinghallen, Roslev Rød Sort