Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Holdoversigt

Santander Cup - LP Herrer, 2. runde, Pulje 1

Holdoversigt

Navn Spillested Trøje Buks Målvogter
Horne/Hirtshals Håndbold, S2 Hirtshals Idrætscenter Grå Blå
Fjerritslev IF, JS Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev Blå Sort
Taars/Ugilt IF, JS Taarshallen Blå Sort
Sæby HK, S2 Sæby Fritidscenter Hvid Blå
Ø.Brønderslev IF, S1 Østsidehallen, Ø. Brønderslev Blå Blå
Vester Hassing GF, S1 Vester Hassinghallen Gul Sort
Tornby IF, JS Tornbyhallen Blå/Hvid Blå
Langhøj Håndbold, S1 Langhøj-Hallen Lyseblå Mørkeblå
Ørum Idrætsforening, S2 Tjelecenteret Gul Blå
Nors BK, S1 Norshallen Gul Blå
VIF, Mors, JS Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Blå Blå
Idom-Råsted IF, S1 PLEXUS Idom-Råsted Gul Sort
Vinderup Håndbold, S1 Vinderup Hallerne Blå Hvid
Ravnstrup KFUM, S1 Hald Ege Idrætscenter Grøn Sort
Spøttrup Motion & Sport, S2 Spøttrup Kulturhal Grå Hvid
Blære/Hornum S & IF, JS Hornumhallen Rød/Hvid Rød
Sortebakken HK, S1 Sortebakkehallerne Hvid Sort
Visse IF, JS Gughallen Grøn Grøn
HIK-Rosendal Håndbold S1 Hobro Idrætscenter Blå Sort
Vognsild/Østrup 91, S3 Idrætscenter Østermarken Grøn Hvid
Skalborg SK, S2 Agri Nord Idrætscenter Gul Blå
Støvring Håndbold, S2 Støvringhallen Blå Blå
Videbæk-Fiskbæk KFUM, S1 Videbæk Idræts- og Fritidscenter Rød Hvid
Ejstrup/Hærvejen, S1 Nr. Snede-Hallen Rød Sort
Ans IF, JS Ans Idræt & Kulturcenter Grå Sort
CHK, Aarhus, JS Christiansbjerghallen Rød Sort
Århus Fremad, S1 Annexhallen Sort/Gul Sort
Ry Håndbold, JS Ry-Hallerne Blå Sort
ASA, Århus, S1 Frederiksbjerghallerne Rød Hvid
BSS Sport, Aarhus, S2 Ellekærhallen, Hasle Mørkeblå Mørkeblå Hvid
Ebeltoft IF, S2 Ebeltoft Idrætscenter Hvid Hvid
Galten FS, S1 Klank Idrætscenter Rød Sort
Trustrup-Ålsrode IF, S1 Toubrohallen Grøn Sort
AIA-Tranbjerg, JS Grønløkkehallen Tranbj. Blå Hvid
Hou IF, S3 Houhallen Rød Sort
Dagnæs Håndboldklub, JS Torsted Hallen Hvid Rød
Brædstrup Håndboldklub, S1 Brædstrup-Hallen Blå Hvid
Blåbjerg HK, JS Outrup Idrætscenter Grøn Mørkeblå
Hvide Sande KFUM, JS Hvide Sande-Hallen Gul Hvid
IF 92, Esbjerg, S1 Rørkjærhallen Blå Sort
Team Helle Håndbold, S1 Hellehallerne Gul
Kibæk Idrætsforening, S3 Kibæk Krydsfelt Rød Sort
Taulov-Skærbæk IF, S2 Elbohallerne Hvid Rød
Egtved IF, JS Egtved Idræts- og Multicenter Gul Sort
Nr. Bjært Strandhuse IF, S2 Lyshøjhallen, Nr.Bjert Rød Rød
Børkop HK, S1 Gauerslundhallen Rød Sort
Vamdrup IF, JS Arena Syd Vamdrup Grøn Sort
Christiansfeld IF,S2 Cuben Christiansfeld Gul Blå
Tistrup-Hodde / CØ-05, S1 Ølgodhallerne Marineblå Marineblå
Kongeå HK, S3 Kongeåhallen, Gredstedb. Rød Sort
Vejen HK, S1 Vejen Idrætscenter Rød Rød
Bov IF/Tinglev Håndbold, JS Grænsehallerne Hvid/Rød Rød
Team NØS,Haderslev Næs, JS Næshallen Grøn Sort
BBI Saxburg, S1 Bylderup Idrætscenter Blå/Hvid Hvid