Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Holdoversigt

Santander Cup - LP Damer, 5. runde, Pulje 1

Holdoversigt

Navn Spillested Trøje Buks Målvogter
Horsens Håndbold Elite, 1. Div. Dagnæs Hallen Rød Sort
EH Aalborg, HL Gughallen Grøn Grøn
Fredericia Håndboldklub 1. Div. thansen ARENA Rød Sort
Bjerringbro FH, 1. Div. Bjerringbro Idrætspark Blå Blå Gul
Vendsyssel Håndbold, 1. Div. Arena Nord, Frederikshavn Blå Hvid
Århus Fremad, 3. Div. Annexhallen Sort/Gul Sort
CHK, Aarhus 3. Div. Christiansbjerghallen Rød Sort
IK 1919 Aalborg, 3. Div. Aalborg Stadion Hvid Sort
SønderjyskE, 1. Div. Arena Aabenraa Orange Sort
Sæby HK, 2. Div. Sæby Fritidscenter Hvid Blå
Oddense-Otting U&GF, 1. Div. Oddense Hus Hvid Sort
AGF, Århus, 1. Div. Ceres Park, Hal 1 Hvid Mørkeblå
Skive fH, S1 KCL Skive Blå Hvid
Team Haderslev KFUM, 3. Div. Haderslev Idrætscenter Lyseblå Blå
Odder Håndbold, 2. Div. Spektrum Odder Blå Hvid
Nøvling IF, 3. Div Klaruphallen Grøn/Hvid Hvid
Vejle Håndbold Klub, 2. Div. DGI-huset Vejle Lyseblå Blå
Ribe HK, 3. Div. Ribe Fritidscenter Blå Blå
Vamdrup IF, JS Arena Syd Vamdrup Grøn Sort
Folding-Brørup HK, JS Brøruphallerne Blå Blå
Rækker Mølle Håndbold, 2. Div. Rækker Mølle-Hallen Rød Sort
GNIF Lemvig, 3. Div. Lemvig Idræts- og Kulturcenter Rød Blå
VRI, Risskov, 2. Div. Bellevuehallerne Gul Blå
Viby IF, 3. Div. Vibyhallen Hvid Blå
Hadsten Håndbold, 1. Div. Vestjysk Bank Arena, Hadsten Blå/Orange Mørkeblå
HEI, Skæring, 3. Div. Skæringhallen A Rød Hvid
Ringkøbing Håndbold, HL Skjern Kulturcenter Grøn Hvid
Randers HK, HL Ulvehøjhallen Blå Blå Sort
Aarhus United, HL Vejlby-Risskov Hallerne Gul Sort Marineblå
Viborg HK, HL Vibocold Arena, Viborg Grøn Sort Turkis
Silkeborg-Voel KFUM, HL Voel-Hallen Grøn Hvid
TTH Holstebro, HL Idrætscenter Vest Holstebro Blå Blå
Aalborg HK, 2. Div. Idrætshallen, Aalborg Gul Blå
Hasle KFUM, 3. Div. Haslehallen Blå Sort
NSK Håndbold, Krunderup, 3. Div. Sir - Lyngbjerg Centret Hvid Hvid
Farsø KFUM HK, 2. Div. Dronning Ingridhallerne Gul Blå
Stavtrup IF, 3. Div. Stavtruphallen Grøn Sort
Hjallerup IF, 3. Div. Hjallerup Idrætscenter Blå Sort
Skanderborg Håndbold, HL Fælledhallen, Skanderborg Grøn Sort
Team Esbjerg, HL Blue Water Dokken, Esbjerg Rød/Sort