Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Holdoversigt

Santander Cup - LP Damer, 4. runde, Pulje 1

Holdoversigt

Navn Spillested Trøje Buks Målvogter
Valsgaard IF 83, 3. Div. Valsgård Hallen Orange Hvid
Vamdrup IF, JS Arena Syd Vamdrup Grøn Sort
IF Fremad Nørhalne, S1 Nørhalnehallen Grøn/Hvid Grøn
Folding-Brørup HK, JS Brøruphallerne Blå Blå
Blære/Hornum S & IF, JS Hornumhallen Rød/Hvid Rød
Tornby IF, JS Tornbyhallen Blå/Hvid Blå
HSR Klakring, S1 Hornsyldhallen Lilla Sort
Sunds GF, JS Sunds-Hallerne Lilla
BSS Sport, Aarhus, S2 Ellekærhallen, Hasle Mørkeblå Mørkeblå Hvid
AIA-Tranbjerg, S3 Grønløkkehallen Tranbj. Blå Hvid
BBI Saxburg, S1 Bylderup Idrætscenter Blå/Hvid Hvid
Erritsø G&IF, JS Erritsø Idrætscenter Blå/Hvid Hvid
Hjørring Håndbold, JS Hallen Park Vendia, Hjørring Rød Rød
Allingåbro IF, S1 Allingåbrohallen Marineblå Marineblå
Skive fH, S1 KCL Skive Blå Hvid
Vejle Håndbold Klub, 2. Div. DGI-huset Vejle Lyseblå Blå
Mejdal-Halgård, 3. Div. Mejdal-Hallen Grøn Sort
Hammel GF, 3. Div. Hammel Idrætscenter Rød/Blå Sort
Århus Fremad, 3. Div. Annexhallen Sort/Gul Sort
HEI, Skæring, 3. Div. Skæringhallen A Rød Hvid
Grindsted GIF, 3. Div. Lyng-Hallen Grindsted Blå Sort Grøn
Mejrup-Hvam, 2. Div. Mejrup Kultur- og Fritidscenter Marineblå Marineblå
NSK Håndbold, Krunderup, 3. Div. Sir - Lyngbjerg Centret Hvid Hvid
Ejstrup/Hærvejen, 2. Div. Nr. Snede-Hallen Rød Sort
Farsø KFUM HK, 2. Div. Dronning Ingridhallerne Gul Blå
Hornslet IF, 3. Div. Hornslethallerne Rød Sort
Stavtrup IF, 3. Div. Stavtruphallen Grøn Sort
IK 1919 Aalborg, 3. Div. Aalborg Stadion Hvid Sort
Viby IF, 3. Div. Vibyhallen Hvid Blå
Struer Håndbold, 2. Div. Struer Energi Park Mørkeblå Sort
Hjallerup IF, 3. Div. Hjallerup Idrætscenter Blå Sort
Rækker Mølle Håndbold, 2. Div. Rækker Mølle-Hallen Rød Sort
Ribe HK, 3. Div. Ribe Fritidscenter Blå Blå
Hornbæk SF, 2. Div. Hornbækhallen Blå Blå Bordeaux
Aalborg HK, 2. Div. Idrætshallen, Aalborg Gul Blå
Odder Håndbold, 2. Div. Spektrum Odder Blå Hvid
Oddense-Otting U&GF, 1. Div. Oddense Hus Hvid Sort
Søndermarkens IK, 2. Div. Liseborghallen Blå Hvid
Sæby HK, 2. Div. Sæby Fritidscenter Hvid Blå
Kolding Håndboldklub, 3. Div. Parkhallen, Kolding Rød Mørkeblå
Hørning Håndbold, 3. Div, Super Brugsen Arena (Hørning) Blå Sort
VRI, Risskov, 2. Div. Bellevuehallerne Gul Blå
Thisted Håndbold, 3. Div. Rolighedshallen Turkis
Team Haderslev KFUM, 3. Div. Haderslev Idrætscenter Lyseblå Blå
GNIF Lemvig, 3. Div. Lemvig Idræts- og Kulturcenter Rød Blå
JAI, Århus, 3. Div. Annexhallen Lyseblå Mørkeblå
Silkeborg IF, 3. Div. Vestergade-Hallen Rød Sort
SønderjyskE, 1. Div. Arena Aabenraa Orange Sort
Hadsten Håndbold, 1. Div. Vestjysk Bank Arena, Hadsten Blå/Orange Mørkeblå
Horsens Håndbol Elite, 1. Div. Dagnæs Hallen Rød Sort
Bjerringbro FH, 1. Div. Bjerringbro Idrætspark Blå Blå Gul
Fredericia Håndboldklub 1. Div. thansen ARENA Rød Sort
EH Aalborg, HL Gughallen Grøn Grøn
Vendsyssel Håndbold, 1. Div. Arena Nord, Frederikshavn Blå Hvid
Hasle KFUM, 3. Div. Haslehallen Blå Sort
AGF, Århus, 1. Div. Ceres Park, Hal 1 Hvid Mørkeblå
Nøvling IF, 3. Div Klaruphallen Grøn/Hvid Hvid
SIF Ansager, 2. Div. Skovlund/Ansagerhallen Hvid Blå
Aars HK, 2. Div. Idrætscenter Østermarken Hvid Grøn
CHK, Aarhus 3. Div. Christiansbjerghallen Rød Sort
Taars/Ugilt IF, 3. Div. Taarshallen Blå Sort
Thy Håndbold, 3.Div, Nordthyhallen Turkis Sort
Filskov IF, 3. Div. Viadukthallen Filskov Blå Blå
Hviding IF, 3. Div. Egebæk-Hviding Kúltur & Aktivitetscenter Blå