Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Kampprogram

3. Division Herrer, Pulje 4

Kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
535256 14-01-18
kl. 14:00
TM Tønder Håndbold 2 Bov IF Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
28 - 17
  
535261 14-01-18
kl. 15:00
SUS Nyborg 2 Kolding Håndboldklub Nyborghallerne
Nyborghallerne 1
28 - 29
  
535259 14-01-18
kl. 16:30
Svendborg Håndboldklub 2 Team Haderslev KFUM Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal
22 - 20
  
535265 16-01-18
kl. 19:00
Svendborg Håndboldklub 2 Tommerup HK Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal
24 - 26
  
535262 18-01-18
kl. 20:00
Tinglev Lundtoft Sydstjernen IF Stjernen, Odense Tinglev Fritidscenter
Tinglevhallen, Hal 1
25 - 21
  
535267 20-01-18
kl. 14:30
SUS Nyborg 2 HF Sønderborg 2 Nyborghallerne
Nyborghallerne 1
30 - 33
  
535266 20-01-18
kl. 16:00
Bov IF Søndersø IF Grænsehallerne
Grænsehallerne Hal 3
25 - 31
  
535264 21-01-18
kl. 15:00
HC Odense - Herrer 2 Team Haderslev KFUM Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1
36 - 33
  
535270 25-01-18
kl. 19:45
Team Haderslev KFUM Bov IF Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 2

  
535273 27-01-18
kl. 14:00
HF Sønderborg 2 HC Odense - Herrer 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
535272 27-01-18
kl. 15:00
Søndersø IF Kolding Håndboldklub Søndersøhallerne
Søndersøhallerne 1

  
535271 27-01-18
kl. 16:00
Tommerup HK Tinglev Lundtoft Sydstjernen Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen

  
535269 28-01-18
kl. 16:00
IF Stjernen, Odense SUS Nyborg 2 Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
535275 01-02-18
kl. 20:00
Tinglev Lundtoft Sydstjernen HC Odense - Herrer 2 Tinglev Fritidscenter
Tinglevhallen, Hal 1

  
535276 03-02-18
kl. 15:00
Kolding Håndboldklub Team Haderslev KFUM Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding

  
535278 04-02-18
kl. 14:15
Søndersø IF HF Sønderborg 2 Søndersøhallerne
Søndersøhallerne 1

  
535274 04-02-18
kl. 16:00
IF Stjernen, Odense TM Tønder Håndbold 2 Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
535279 04-02-18
kl. 17:45
SUS Nyborg 2 Tommerup HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1

  
535281 08-02-18
kl. 20:00
Team Haderslev KFUM IF Stjernen, Odense Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
535277 08-02-18
kl. 20:15
Bov IF Svendborg Håndboldklub 2 Grænsehallerne
Grænsehallerne Hal 3

  
535251 08-02-18
kl. 20:15
Kolding Håndboldklub Tinglev Lundtoft Sydstjernen Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding

  

Bemærk:

Turneringsplan er nu gældende