Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Kampprogram

3. Division Damer, Pulje 4

Kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
535789 14-01-18
kl. 13:00
SUS Håndbold 2 Kolding Håndboldklub Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
18 - 27
  
535788 14-01-18
kl. 16:30
Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Fredericia HK 1990 2 Rødekrohallen
Rødekrohallen
25 - 16
  
535792 17-01-18
kl. 20:15
Fredericia HK 1990 2 DHG Odense 2 thansen.dk Arena
thansen.dk Arena 2
26 - 22
  
535795 21-01-18
kl. 13:00
SUS Håndbold 2 Sønderborg Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
30 - 15
  
535790 21-01-18
kl. 15:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. Tved G.& I. Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen
21 - 19
  
535794 21-01-18
kl. 15:30
Vamdrup IF Vissenbjerg G.& I.F. Arena Syd Vamdrup
Arena Syd Vamdrup 1
18 - 18
  
535793 21-01-18
kl. 16:20
Team NØS, Haderslev Næs Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Staruphallen, Haderslev
Staruphallen, Haderslev

  
535796 23-01-18
kl. 20:00
Team Esbjerg HK 2 Team NØS, Haderslev Næs Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
535798 25-01-18
kl. 18:30
DHG Odense 2 Vamdrup IF Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
535800 27-01-18
kl. 14:00
Vissenbjerg G.& I.F. Kolding Håndboldklub Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen

  
535801 27-01-18
kl. 15:30
Sønderborg Håndbold Fredericia HK 1990 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
535797 28-01-18
kl. 14:00
Tved G.& I. SUS Håndbold 2 Tvedhallen
Tvedhallen

  
535811 30-01-18
kl. 19:00
Team NØS, Haderslev Næs SUS Håndbold 2 Næshallen
Næshallen

  
535804 03-02-18
kl. 13:30
Kolding Håndboldklub DHG Odense 2 Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding

  
535803 03-02-18
kl. 15:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. Fredericia HK 1990 2 Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen

  
535802 04-02-18
kl. 14:00
Tved G.& I. Team Esbjerg HK 2 Tvedhallen
Tvedhallen

  
535806 04-02-18
kl. 15:00
Vissenbjerg G.& I.F. Sønderborg Håndbold Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 1

  
535805 04-02-18
kl. 15:15
Vamdrup IF Team NØS, Haderslev Næs Arena Syd Vamdrup
Arena Syd Vamdrup 1

  
535807 04-02-18
kl. 16:15
SUS Håndbold 2 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1

  
535779 08-02-18
kl. 18:45
Kolding Håndboldklub Ollerup/Skerninge G.& I.F. Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding

  

Bemærk:

Turneringsplan er nu gældende