Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Kampprogram

Serie 1 Damer , Pulje 4

Kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
540761 07-01-18
kl. 16:00
Hundested HK Søborg Hundested-hallen
Hundested-hallen
22 - 22
  
540759 07-01-18
kl. 16:35
HUK - Øresund 2 Borsholm-S IF Egedalshallen
Egedalshallen
23 - 27
  
540760 07-01-18
kl. 19:10
Helsingør Håndbold 2 Team Arresø Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
15 - 21
  
540762 09-01-18
kl. 20:00
Team København (HK 94) 2 KSI 4 Rypark Hallen
Rypark Hallen
22 - 14
  
540758 11-01-18
kl. 19:00
VHC/Vidar 3 Amager SK 3 Vanløsehallen
Vanløsehal 2
28 - 15
  
540764 11-01-18
kl. 20:00
Team Arresø Team København (HK 94) 2 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
16 - 17
  
540767 14-01-18
kl. 14:30
Søborg Helsingør Håndbold 2 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
23 - 23
  
540765 14-01-18
kl. 15:45
KSI 4 HUK - Øresund 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
13 - 14
  
540763 14-01-18
kl. 19:05
Amager SK 3 Hundested HK Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
19 - 24
  
540766 14-01-18
kl. 19:45
Borsholm-S IF VHC/Vidar 3 Nordkyst-hallen
Nordkyst-hallen
19 - 25
  
540769 20-01-18
kl. 12:30
HUK - Øresund 2 Amager SK 3 Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter

  
540771 20-01-18
kl. 17:20
Borsholm-S IF Søborg Nordkyst-hallen
Nordkyst-hallen

  
540770 21-01-18
kl. 11:50
Helsingør Håndbold 2 VHC/Vidar 3 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1

  
540772 21-01-18
kl. 16:00
Hundested HK Team København (HK 94) 2 Hundested-hallen
Hundested-hallen

  
540776 23-01-18
kl. 20:15
Søborg KSI 4 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal

  
540773 24-01-18
kl. 19:15
Amager SK 3 Borsholm-S IF Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1

  
540768 25-01-18
kl. 19:05
KSI 4 Team Arresø Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen

  
540777 27-01-18
kl. 13:00
Team København (HK 94) 2 Helsingør Håndbold 2 Rypark Hallen
Rypark Hallen

  
540774 28-01-18
kl. 14:10
Team Arresø Hundested HK Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen

  
540775 28-01-18
kl. 15:40
VHC/Vidar 3 HUK - Øresund 2 Vanløsehallen
Vanløsehal 2

  
540782 03-02-18
kl. 13:15
Team København (HK 94) 2 Borsholm-S IF Rypark Hallen
Rypark Hallen