Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Kampprogram

1. Division Damer , Pulje 1

Kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
675935 13-01-19
kl. 15:00
Horsens Håndbold Elite TMS, Ringsted Forum Horsens
Forum Horsens 2
29 - 20
  
675936 13-01-19
kl. 15:00
Gudme HK AGF Håndbold SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
28 - 23
  
675942 19-01-19
kl. 14:00
TMS, Ringsted SønderjyskE Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena
25 - 23
  
675939 19-01-19
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold Gudme HK Arena Nord, Frederikshavn
Arena Nord, Fr.-havn.
22 - 26
  
675941 19-01-19
kl. 15:00
Roskilde Håndbold Hadsten Håndbold Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2
16 - 26
  
675940 20-01-19
kl. 13:30
AGF Håndbold Oddense-Otting Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1
31 - 17
  
675937 20-01-19
kl. 14:00
Bjerringbro FH DHG Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1
26 - 28
  
675938 20-01-19
kl. 16:00
Fredericia Håndboldklub Horsens Håndbold Elite thansen ARENA
thansen ARENA
21 - 32
  
675917 22-01-19
kl. 19:30
Roskilde Håndbold SønderjyskE Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2
30 - 31
  
675945 24-01-19
kl. 20:00
Hadsten Håndbold Oddense-Otting Håndbold Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1

  
675947 24-01-19
kl. 20:00
DHG Horsens Håndbold Elite Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
675948 26-01-19
kl. 14:00
TMS, Ringsted Gudme HK Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
675943 26-01-19
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold Fredericia Håndboldklub Arena Nord, Frederikshavn
Arena Nord, Fr.-havn.

  
675944 26-01-19
kl. 15:30
SønderjyskE Bjerringbro FH Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
675946 26-01-19
kl. 16:15
AGF Håndbold Roskilde Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
675924 30-01-19
kl. 19:00
TMS, Ringsted Vendsyssel Håndbold Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
675953 01-02-19
kl. 19:30
Horsens Håndbold Elite SønderjyskE Forum Horsens
Forum Horsens 1

  
675951 02-02-19
kl. 14:00
Oddense-Otting Håndbold DHG Oddense Hus
Oddense Hus

  
675949 02-02-19
kl. 14:00
Bjerringbro FH AGF Håndbold Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1

  
675954 02-02-19
kl. 15:00
Gudme HK Hadsten Håndbold SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
675952 02-02-19
kl. 16:00
Roskilde Håndbold Vendsyssel Håndbold Viby Sj. Idrætscenter
Viby Sj. Idrætscenter 1

  
675950 03-02-19
kl. 16:00
Fredericia Håndboldklub TMS, Ringsted thansen ARENA
thansen ARENA

  
675958 07-02-19
kl. 20:00
DHG AGF Håndbold Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1