Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Old Boys Veteran B1 - 2. halvdel, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
701718 26-01-14
kl. 10:50
Ajax København Lynge-Uggeløse IF Valby Hallen
Valby Hal 3
21 - 7
  
701713 30-01-14
kl. 00:00
Team HK Køge Såby Hvalsø Håndbold Køge hallerne
Køge hallerne 1
0 - 0
  
UUD
701714 02-02-14
kl. 13:50
Lynge-Uggeløse IF Fremad Valby Lynge-hallen
Lynge-hallen 1
12 - 15
  
701709 09-02-14
kl. 10:00
Fremad Valby Såby Hvalsø Håndbold Valby Hallen
Valby Hal 1
18 - 13
  
701712 16-02-14
kl. 11:00
Ajax København Fremad Valby Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
21 - 11
  
701722 23-02-14
kl. 12:40
Lynge-Uggeløse IF Team HK Køge Lynge-hallen
Lynge-hallen 1
15 - 11
  
701724 23-02-14
kl. 14:00
Såby Hvalsø Håndbold Ajax København Hvalsø-hallen
Hvalsø-hallen
10 - 16
  
701716 24-02-14
kl. 21:15
Fremad Valby Team HK Køge Valby Hallen
Valby Hal 3
19 - 11
  
701721 03-03-14
kl. 21:30
Ajax København Såby Hvalsø Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
19 - 9
  
701726 09-03-14
kl. 12:15
Såby Hvalsø Håndbold Fremad Valby Hvalsø-hallen
Hvalsø-hallen
12 - 14
  
701727 09-03-14
kl. 12:30
Ajax København Team HK Køge Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
0 - 0
  
UUM
701719 13-03-14
kl. 20:45
Team HK Køge Lynge-Uggeløse IF Rishøj Idrætscenter
Rishøj Idrætscenter
16 - 15
  
701730 16-03-14
kl. 17:00
Fremad Valby Ajax København Valby Hallen
Valby Hal 1
14 - 17
  
701729 16-03-14
kl. 18:50
Lynge-Uggeløse IF Såby Hvalsø Håndbold Lynge-hallen
Lynge-hallen 1
11 - 8
  
701735 23-03-14
kl. 12:00
Lynge-Uggeløse IF Ajax København Lynge-hallen
Lynge-hallen 1
11 - 19
  
701734 26-03-14
kl. 20:30
Team HK Køge Fremad Valby Køge hallerne
Køge hallerne 1
12 - 26
  
701731 30-03-14
kl. 16:10
Fremad Valby Lynge-Uggeløse IF Valby Hallen
Valby Hal 3
16 - 13
  
701732 30-03-14
kl. 17:30
Såby Hvalsø Håndbold Team HK Køge Hvalsø-hallen
Hvalsø-hallen
12 - 15
  
701707 03-04-14
kl. 20:45
Team HK Køge Ajax København Køge hallerne
Køge hallerne 1
16 - 11
  
701711 12-04-14
kl. 16:30
Såby Hvalsø Håndbold Lynge-Uggeløse IF Hvalsø-hallen
Hvalsø-hallen
0 - 0
  
UUM