Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

3. Division Herrer , Pulje 6

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
231669 24-09-15
kl. 20:30
Hillerød Håndbold Klub 2 Amager SK Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1
22 - 20
  
231666 26-09-15
kl. 17:00
Føroyar HK 73 - Frederikssund Sundby Hallerne
Sundby Hal 3
27 - 23
  
231668 27-09-15
kl. 14:30
Furesø Håndbold FIF 2 Værløsehallerne
Værløse-hallen
31 - 28
  
231667 27-09-15
kl. 15:00
VSH 2002 Helsingør Håndbold Forening 2 Virum-hallerne
Virum-hallen 1
25 - 29
  
231671 27-09-15
kl. 17:15
Ajax København 2 USG Valby Hallen
Valby Hal 3
23 - 22
  
231676 03-10-15
kl. 16:30
HK 73 - Frederikssund Hillerød Håndbold Klub 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
20 - 27
  
231673 04-10-15
kl. 14:30
USG Furesø Håndbold Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
24 - 28
  
231674 04-10-15
kl. 15:15
Amager SK VSH 2002 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
28 - 24
  
231675 04-10-15
kl. 16:00
Helsingør Håndbold Forening 2 Ajax København 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
28 - 30
  
231672 04-10-15
kl. 16:00
KSG Føroyar Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
29 - 33
  
231677 08-10-15
kl. 19:00
FIF 2 Team Nørrebro Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
29 - 25
  
231708 17-10-15
kl. 14:15
Føroyar Amager SK Sundby Hallerne
Sundby Hal 3
20 - 25
  
231712 17-10-15
kl. 15:00
Team Nørrebro Helsingør Håndbold Forening 2 Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
26 - 22
  
231713 18-10-15
kl. 14:45
Ajax København 2 HK 73 - Frederikssund Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
27 - 17
  
231709 18-10-15
kl. 15:00
VSH 2002 USG Virum-hallerne
Virum-hallen 1
26 - 25
  
231711 18-10-15
kl. 15:00
Hillerød Håndbold Klub 2 FIF 2 Trollesmindehallen
Trollesmindehallen
14 - 23
  
231710 22-10-15
kl. 20:15
Furesø Håndbold KSG Værløsehallerne
Værløse-hallen
21 - 26
  
231686 25-10-15
kl. 15:00
Føroyar Furesø Håndbold Sundby Hallerne
Sundby Hal 3
31 - 29
  
231684 25-10-15
kl. 15:30
KSG VSH 2002 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
24 - 17
  
231685 25-10-15
kl. 15:45
USG Amager SK Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
28 - 28
  
231687 25-10-15
kl. 16:30
HK 73 - Frederikssund Helsingør Håndbold Forening 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
21 - 32
  
231689 28-10-15
kl. 19:40
Ajax København 2 FIF 2 Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
22 - 21
  
231688 29-10-15
kl. 20:00
Team Nørrebro Hillerød Håndbold Klub 2 Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
25 - 25
  
231692 31-10-15
kl. 13:30
Furesø Håndbold Ajax København 2 Farum Arena
Farum Arena 3
24 - 25
  
231695 31-10-15
kl. 16:30
FIF 2 USG Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
25 - 24
  
231691 31-10-15
kl. 16:45
VSH 2002 Team Nørrebro Virum-hallerne
Virum-hallen 1
22 - 24
  
231694 01-11-15
kl. 15:00
Hillerød Håndbold Klub 2 Føroyar Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1
26 - 24
  
231690 01-11-15
kl. 15:45
Amager SK HK 73 - Frederikssund Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
22 - 20
  
231693 01-11-15
kl. 16:00
Helsingør Håndbold Forening 2 KSG Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
27 - 33
  
231698 05-11-15
kl. 20:15
Furesø Håndbold Amager SK Værløsehallerne
Værløse-hallen
27 - 21
  
231697 08-11-15
kl. 13:45
Føroyar VSH 2002 Sundby Hallerne
Sundby Hal 3
33 - 21
  
231699 08-11-15
kl. 15:30
Helsingør Håndbold Forening 2 Hillerød Håndbold Klub 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
29 - 26
  
231701 08-11-15
kl. 16:00
Ajax København 2 Team Nørrebro Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
25 - 24
  
231700 08-11-15
kl. 16:30
HK 73 - Frederikssund FIF 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
20 - 33
  
231670 12-11-15
kl. 20:15
Team Nørrebro KSG Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
18 - 25
  
231704 13-11-15
kl. 20:30
VSH 2002 Furesø Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 1
16 - 27
  
231706 14-11-15
kl. 14:45
Team Nørrebro HK 73 - Frederikssund Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
22 - 23
  
231707 14-11-15
kl. 16:30
FIF 2 Helsingør Håndbold Forening 2 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
24 - 22
  
231702 15-11-15
kl. 10:45
USG Føroyar Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
23 - 26
  
231703 15-11-15
kl. 14:15
Amager SK KSG Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
23 - 26
  
231705 15-11-15
kl. 15:00
Hillerød Håndbold Klub 2 Ajax København 2 Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1
26 - 19
  
231717 21-11-15
kl. 15:25
Helsingør Håndbold Forening 2 Furesø Håndbold Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
28 - 27
  
231716 22-11-15
kl. 15:45
Amager SK Team Nørrebro Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
23 - 16
  
231714 22-11-15
kl. 16:00
KSG Ajax København 2 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
18 - 23
  
231719 22-11-15
kl. 16:15
FIF 2 Føroyar Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
24 - 28
  
231678 25-11-15
kl. 18:00
Føroyar Helsingør Håndbold Forening 2 Sundby Hallerne
Sundby Hal 3
30 - 28
  
231718 26-11-15
kl. 21:00
HK 73 - Frederikssund VSH 2002 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
21 - 29
  
231682 28-11-15
kl. 14:15
Team Nørrebro USG Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
16 - 35
  
231683 28-11-15
kl. 15:25
Ajax København 2 Amager SK Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
26 - 19
  
231681 29-11-15
kl. 15:00
Hillerød Håndbold Klub 2 KSG Trollesmindehallen
Trollesmindehallen
25 - 24
  
231679 29-11-15
kl. 16:45
VSH 2002 FIF 2 Virum-hallerne
Virum-hallen 1
18 - 21
  
231721 01-12-15
kl. 20:00
VSH 2002 Hillerød Håndbold Klub 2 Virum-hallerne
Virum-hallen 2
17 - 21
  
231680 01-12-15
kl. 20:15
Furesø Håndbold HK 73 - Frederikssund Farum Arena
Farum Arena 1
27 - 22
  
231715 03-12-15
kl. 20:15
USG Hillerød Håndbold Klub 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
30 - 27
  
231722 05-12-15
kl. 13:30
Furesø Håndbold Team Nørrebro Farum Arena
Farum Arena 3
24 - 22
  
231723 06-12-15
kl. 15:30
Helsingør Håndbold Forening 2 USG Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
27 - 23
  
231725 06-12-15
kl. 15:45
FIF 2 Amager SK Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
28 - 28
  
231724 06-12-15
kl. 16:30
HK 73 - Frederikssund KSG Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
20 - 27
  
231720 06-12-15
kl. 17:00
Føroyar Ajax København 2 Sundby Hallerne
Sundby Hal 3
24 - 19
  
231728 10-12-15
kl. 20:30
Amager SK Helsingør Håndbold Forening 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
30 - 29
  
231730 12-12-15
kl. 12:30
Team Nørrebro Føroyar Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
25 - 26
  
231727 13-12-15
kl. 13:15
USG HK 73 - Frederikssund Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
28 - 16
  
231729 13-12-15
kl. 15:00
Hillerød Håndbold Klub 2 Furesø Håndbold Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1
30 - 30
  
231726 13-12-15
kl. 17:00
KSG FIF 2 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
21 - 23
  
231731 16-12-15
kl. 20:05
Ajax København 2 VSH 2002 Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
22 - 23
  
231736 09-01-16
kl. 14:15
Team Nørrebro FIF 2 Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
28 - 31
  
231737 10-01-16
kl. 13:45
Ajax København 2 Helsingør Håndbold Forening 2 Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
32 - 30
  
231733 10-01-16
kl. 15:00
VSH 2002 Amager SK Virum-hallerne
Virum-hallen 1
24 - 28
  
231735 10-01-16
kl. 15:00
Hillerød Håndbold Klub 2 HK 73 - Frederikssund Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1
28 - 27
  
231734 10-01-16
kl. 15:40
Furesø Håndbold USG Værløsehallerne
Værløse-hallen
29 - 30
  
231740 16-01-16
kl. 15:15
Amager SK Ajax København 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
18 - 26
  
231743 16-01-16
kl. 16:30
FIF 2 VSH 2002 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
23 - 26
  
231739 17-01-16
kl. 10:00
USG Team Nørrebro Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
30 - 24
  
231741 17-01-16
kl. 15:30
Helsingør Håndbold Forening 2 Føroyar Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
24 - 27
  
231738 17-01-16
kl. 16:30
KSG Hillerød Håndbold Klub 2 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
17 - 25
  
231748 21-01-16
kl. 20:30
Hillerød Håndbold Klub 2 Team Nørrebro Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1
23 - 26
  
231745 24-01-16
kl. 15:00
VSH 2002 KSG Virum-hallerne
Virum-hallen 1
21 - 27
  
231746 24-01-16
kl. 15:30
Furesø Håndbold Føroyar Farum Arena
Farum Arena 3
32 - 27
  
231747 24-01-16
kl. 15:30
Helsingør Håndbold Forening 2 HK 73 - Frederikssund Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
17 - 19
  
231749 24-01-16
kl. 16:30
FIF 2 Ajax København 2 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
26 - 27
  
231744 25-01-16
kl. 20:00
Amager SK USG Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
19 - 24
  
231742 26-01-16
kl. 19:45
HK 73 - Frederikssund Furesø Håndbold Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
24 - 26
  
231751 28-01-16
kl. 19:00
USG FIF 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
29 - 25
  
231752 30-01-16
kl. 14:15
Føroyar Hillerød Håndbold Klub 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
23 - 23
  
231755 30-01-16
kl. 16:00
Ajax København 2 Furesø Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
27 - 22
  
231753 31-01-16
kl. 16:30
HK 73 - Frederikssund Amager SK Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
25 - 20
  
231750 31-01-16
kl. 16:45
KSG Helsingør Håndbold Forening 2 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
31 - 22
  
231754 04-02-16
kl. 20:00
Team Nørrebro VSH 2002 Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
15 - 27
  
231760 06-02-16
kl. 13:45
Team Nørrebro Ajax København 2 Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
17 - 22
  
231757 06-02-16
kl. 16:40
Amager SK Furesø Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
20 - 23
  
231758 06-02-16
kl. 16:45
VSH 2002 Føroyar Virum-hallerne
Virum-hallen 1
20 - 22
  
231759 07-02-16
kl. 15:00
Hillerød Håndbold Klub 2 Helsingør Håndbold Forening 2 Trollesmindehallen
Trollesmindehallen
25 - 30
  
231756 11-02-16
kl. 19:00
USG KSG Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
22 - 28
  
231732 20-02-16
kl. 15:45
Føroyar KSG Sundby Hallerne
Sundby Hal 3
27 - 28
  
231696 22-02-16
kl. 20:45
KSG USG Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
26 - 28
  
231769 23-02-16
kl. 20:00
VSH 2002 HK 73 - Frederikssund Virum-hallerne
Virum-hallen 2
16 - 13
  
231767 28-02-16
kl. 13:45
Ajax København 2 Hillerød Håndbold Klub 2 Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
21 - 17
  
231763 28-02-16
kl. 15:00
Føroyar USG Sundby Hallerne
Sundby Hal 3
29 - 24
  
231765 28-02-16
kl. 15:30
Helsingør Håndbold Forening 2 FIF 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
29 - 27
  
231762 28-02-16
kl. 15:30
KSG Amager SK Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
27 - 21
  
231766 28-02-16
kl. 16:30
HK 73 - Frederikssund Team Nørrebro Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
28 - 30
  
231764 28-02-16
kl. 17:00
Furesø Håndbold VSH 2002 Farum Arena
Farum Arena 3
28 - 24
  
231776 05-03-16
kl. 15:15
Amager SK Føroyar Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
18 - 21
  
231779 05-03-16
kl. 16:30
FIF 2 Hillerød Håndbold Klub 2 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
25 - 23
  
231775 06-03-16
kl. 12:30
USG VSH 2002 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
30 - 27
  
231777 06-03-16
kl. 15:30
Helsingør Håndbold Forening 2 Team Nørrebro Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
28 - 27
  
231778 06-03-16
kl. 16:10
HK 73 - Frederikssund Ajax København 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
20 - 23
  
231774 06-03-16
kl. 16:45
KSG Furesø Håndbold Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
23 - 24
  
231761 08-03-16
kl. 20:30
FIF 2 HK 73 - Frederikssund Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
29 - 22
  
231772 12-03-16
kl. 11:30
Team Nørrebro Amager SK Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
26 - 30
  
231768 12-03-16
kl. 13:30
Føroyar FIF 2 Sundby Hallerne
Sundby Hal 1
24 - 24
  
231773 13-03-16
kl. 15:00
Ajax København 2 KSG Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
16 - 29
  
231771 13-03-16
kl. 15:00
Hillerød Håndbold Klub 2 USG Trollesmindehallen
Trollesmindehallen
27 - 24
  
231770 13-03-16
kl. 15:30
Furesø Håndbold Helsingør Håndbold Forening 2 Værløsehallerne
Værløse-hallen
32 - 26
  
231797 19-03-16
kl. 16:30
FIF 2 Furesø Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
30 - 28
  
231795 20-03-16
kl. 15:30
Helsingør Håndbold Forening 2 VSH 2002 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
30 - 30
  
231792 20-03-16
kl. 15:30
KSG Team Nørrebro Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
25 - 15
  
231794 20-03-16
kl. 15:45
Amager SK Hillerød Håndbold Klub 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
24 - 24
  
231796 20-03-16
kl. 16:30
HK 73 - Frederikssund Føroyar Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
16 - 27
  
231793 22-03-16
kl. 20:05
USG Ajax København 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
22 - 24
  
231781 02-04-16
kl. 12:45
USG Helsingør Håndbold Forening 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
31 - 31
  
231784 02-04-16
kl. 14:15
Team Nørrebro Furesø Håndbold Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
21 - 27
  
231785 02-04-16
kl. 16:30
Ajax København 2 Føroyar Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
22 - 18
  
231782 03-04-16
kl. 15:45
Amager SK FIF 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
20 - 19
  
231780 03-04-16
kl. 16:45
KSG HK 73 - Frederikssund Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
32 - 22
  
231783 05-04-16
kl. 20:30
Hillerød Håndbold Klub 2 VSH 2002 Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1
24 - 21
  
231786 09-04-16
kl. 16:00
Føroyar Team Nørrebro Sundby Hallerne
Sundby Hal 1
33 - 24
  
231791 09-04-16
kl. 16:30
FIF 2 KSG Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
26 - 32
  
231787 10-04-16
kl. 15:00
VSH 2002 Ajax København 2 Virum-hallerne
Virum-hallen 1
24 - 26
  
231788 10-04-16
kl. 15:30
Furesø Håndbold Hillerød Håndbold Klub 2 Værløsehallerne
Værløse-hallen
26 - 24
  
231789 10-04-16
kl. 15:30
Helsingør Håndbold Forening 2 Amager SK Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
29 - 21
  
231790 10-04-16
kl. 16:30
HK 73 - Frederikssund USG Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
27 - 26